ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Pramogos
Atlikėjas E. Iglesias dėl savo dvynių juoko pasiryžęs padaryti viską (video)
Pasiruoškite būti pralinksminti poros mielų dvynių. Popmuzikos dievaitis Enrique Iglesias socialiniame tinkle pasidalijo prieš aštuonis mėnesius gimusių dvynių Nicholo ir Lucy vaizdo įrašu.
Pramogos
E. Iglesias ir A. Kurnikova parodė paaugusius dvynius
Šiuo metu vykstančio pasaulio futbolo čempionato gerbėjai socialiniuose tinkluose reiškia palaikymą vienai ar kitai dėl stipriausios komandos titulo kovojančiai rinktinei. Ne išimtis ir pramogų pasaulio žvaigždės. Buvusi tenisininkė Ana Kurnikova ir atlikėjas Enrique Iglesias mielomis dvynių fotografijomis parodė, už kurią komandą jie serga.
Pramogos
Krepšininkas M. Pocius pasidalino velykine ką tik gimusių dvynukų nuotrauka
Buvusį krepšininką Martyną Pocių su žmona Viktorija vasario pabaigoje aplankė dvigubas džiaugsmas – porai gimė dvynukai.
Pramogos
Enrique Iglesias ir Anna Kournikova susilaukė dvynių
Spauda praneša, kad dainininkas Enrique Iglesias ir tenisininkė Anna Kournikova susilaukė dvynukų – mergaitės ir berniuko.
Pasaulis
Mirusiu pripažintas naujagimis atsigavo pakeliui į laidotuves
Grubi medikų klaida vos nesibaigė gyvo naujagimio laidotuvėmis – vos gimęs berniukas buvo pripažintas mirusiu, nors išties buvo gyvas.
Pramogos
George’as Clooney pirmą kartą papasakojo apie savo ir Amal dvynius
Naujausiame interviu aktorius George’as Clooney pirmą kartą atviravo apie savo ir žmonos Amal keturių mėnesių dvynukus Alexanderį ir Ellą.
Pramogos
Kastytis Kerbedis lanko Londone gimusias dvynes anūkes
Sekmadienį Lietuvoje žymus dainininkas Kastytis Kerbedis atvyko į Londoną, tačiau ne į dar vieną koncertą. Šį kartą dainininko viešnagė Jungtinės Karalystės sostinėje nepalyginamai džiūgesnė – vyras lanko čia sūnui gimusias dvynukes.
Sportas
Autosportas
Vilnietis Gustas Grinbergas – Italijos čempionas
Italijos „Junior ROK“ klasės kartingo čempionate šiemet triumfavo keturiolikmetis Gustas Grinbergas.
Pramogos
Atskleisti tikrieji Beyonce ir Jay Z dvynukų vardai
Birželio viduryje gimę pasaulinių muzikos superžvaigždžių Beyonce ir Jay Z dvynukai jau kuris laikas išleisti iš ligoninės ir mėgaujasi naujos šeimos kompanija.
Pramogos
Beyonce su dvynukais grįžo namo
Pasaulinė popscenos karalienė Beyonce kartu su savo neseniai gimusiais dvyniais pagaliau buvo išleista iš ligoninės. Šeima apsistojo laikinuose naujuose namuose – nuomotoje superviloje Majamyje.
Pramogos
Paaiškėjo Jay Z ir Beyonce dvynukų lytis
Pramogų pasaulis visą savaitgalį šnibždėjosi, kad popmuzikos deivės Beyonce ir jos vyro, repo magnato Jay Z dvyniai jau išvydo pasaulį. Tai sekmadienį „Twitter“ parašė ir dainininkės tėvas.
Pramogos
Vieša: surogatinė motina C. Ronaldo pagimdė dvynukus
Daugiausiai uždirbantis pasaulio sportininkas Cristiano Ronaldo tapo dvynukų tėvu – gimtosios jo Portugalijos televizija išplatino žinią, kad vaikus jam pagimdė surogatinė motina.
Pramogos
George’o Clooney žmona pagimdė dvynukus
Antradienį pagausėjo aktoriaus George’o Clooney ir jo žmonos Amal šeima – moteris pagimdė dvynukus.
Pramogos
Katažina Zvonkuvienė pasidalino paaugusių dvynukų nuotraukomis
Dvynukus auginantys Katažina ir Deivydas Zvonkai socialinėje erdvėje pasidalino jau paaugusių dvynių Donato ir Kornelijos nuotraukomis.
Pramogos
Futbolininkas Cristiano Ronaldo netrukus taps dvynukų tėvu
Vienas iš žymiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo netrukus antrą kartą taps tėvu. Nepatvirtintais duomenimis, surogatinė motina iš JAV netrukus įžymybei pagimdys du berniukus.
Pramogos
K.Zvonkuvienė prisipažino vos nepraradusi dvynių
„Lekiu į ligoninę visu greičiu, ir galvoju: aš viską gyvenime atiduosiu, Dieve, viską atiduosiu. Atimk iš manęs mano sveikatą, populiarumą, mano karjerą, koncertus, gerbuvį, uždirbtus pinigėlius. Viską iš manęs atimk, tik neatimk iš manęs mano vaikų...“, - sunkiai tvardydama ašaras pasakojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.
Pasaulis
Neįtikėtina: dvimetis išgelbėjo brolį dvynį nuo užvirtusios spintos
Internete plinta neįtikėtinas, namų kamera įamžintas video, kuriame matoma, kaip dvimetis berniukas savo rankomis nustumia ant dvynio brolio užvirtusią spintą ir jį išgelbėja.
Pramogos
Neįtikėtina: vilniečių porai gimė dvyniai Lavrinovičiai
Lapkričio 3 d. vilniečių pora sulaukė gandrų - Ivetai Kotrynai ir Karoliu gimė dvyniai berniukai. Atrodo, nieko neįprasto, tačiau atkreipus dėmesį į jaunos šeimos pavardę supranti, kad likimas iškrėtė linksmą pokštą.
ŽYMA
ROK JUNIOR