sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Aktualijos
Valstybė
TSPMI Metų valstybės kūrėja išrinko R. Kazėnienę
Negeroves kalėjimų sistemoje atskleidusi Rasa Kazėnienė išrinkta Metų valstybės kūrėja.
Komentarai
Investicijos ir korupcija
„Rail Baltica“ afera
Šviesaus atminimo profesorius Albinas Jovaišas yra sakęs, kad mokėjimas keiktis yra intelekto požymis. Kad ir būčiau linkęs profesoriui pritarti, raudonis kartais žandus muša, kai balsu prisimenu slavišką leksiką.
Aktualijos
Nepotizmas
R. Karbauskis kreipėsi į STT dėl R.Masiulio kariaunos
Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis ketvirtadienį pranešė, kad kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl su buvusiu susisiekimo ministru Roku Masiuliu susijusių asmenų karjeros.
Verslas
Žiežmariai, prašome leidimo kilti!
Atrodo, kad naujo ir didžiausio šalies oro uosto tarp Vilniaus ir Kauno Lietuvai gali prireikti
IQ Tema
Rokas Masiulis. „Geresnis“ Masiulis
Susisiekimo ministras iki šiol riedėjo lygiu populiarumo greitkeliu, tačiau laikas pradėti laikyti abi rankas ant vairo
Lietuva
Vyriausybė siūlo paramą lietuviams, grįžtantiems iš krizių kamuojamų valstybių
Vyriausybė trečiadienį pasiūlė Seimui įstatymu įtvirtinti, kad krizių kamuojamose šalyse gyvenantys lietuviai gautų valstybės paramą, jeigu nuspręstų grįžti į Lietuvą.
Pramogos
Londono ir Rusijos santykiai toliau kaista: neleista organizuoti itin svarbaus renginio
Londone kasmet rengiamas pokylis karjerą norintiems padaryti rusams, organizuojamas carų šeimos palikuonių, šiais metais buvo atšauktas, smarkiai pašlijus Didžiosios Britanijos ir Maskvos santykiams.
Anglijoje
„Brexit" krizė: JK turi naują užsienio reikalų ministrą
Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sekretorius Jeremy Huntas pakeis atsistatydinusį užsienio reikalų sekretorių Borisą Johnsoną, pranešė premjerės Theresos May biuras Dauningo gatvėje.
Anglijoje
Kilus sumaiščiai vyriausybėje svaro kursas staigiai krito žemyn
Pasklidus žiniai apie Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretoriaus Boriso Johnsono atsistatydinimą, svaro kursas patraukė žemyn JAV dolerio atžvilgiu.
Verslas
Vyriausybė pritarė planui „Lietuvos geležinkelius“ skaidyti į tris naujas įmones
Vyriausybė trečiadienį pritarė valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ pertvarkos modeliui.
Pramogos
„Facebook“ galimai nutekino 50 mln. vartotojų duomenis
Kompanijos „Facebook“ vadovo Marko Zuckerbergo planų išspręsti socialinių tinklų milžinės problemas, vystantis skandalui dėl milijonų vartotojų duomenų neteisėto perdavimo, nepakanka, ketvirtadienį pareiškė Didžiosios Britanijos kultūros sekretorius.
Pramogos
KFC vis dar neturi vištienos, tačiau žmonės eina iš proto dėl to, ką ši įmonė sugalvojo
Praėjusią savaitę pritrukę vištienos užsidarė beveik visi KFC restoranai JK ir kituose šalyse. Įmonė aiškina, kad taip nutiko dėl kažkur užstrigusio ar neįvykusio mėsos pristatymo, tačiau negavę savo mėgstamo maisto pirkėjai buvo gana įsiutę.
Anglijoje
„Brexit" baigia suskaldyti JK Vyriausybę
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May šaukia savo susiskaldžiusio ministrų kabineto narius į posėdį, kuriame bus siekiama susitarti dėl bendros pozicijos „Brexit“ klausimu.
Aktualijos
Katastrofiška padėtis - laukia ilgiausias per 60 metų gyvenimo lygio smukimas
Jeigu biudžeto projekte pateiktos ekonominės prognozės pasitvirtins, Didžiosios Britanijos piliečių lauks ilgiausias per mažiausiai 60 metų nuoseklaus gyvenimo lygio smukimo laikotarpis.
Pasaulis
ES braškant atsiranda nauji siūlymai susitarti bloko šalims
Laisvosios prekybos tarp Europos Sąjungos ir Mercosur bloko šalių Pietų Amerikoje susitarimo, dėl kurio deramasi beveik 20 metų, šalininkai ragina plaukti prieš srovę ir galutinai dėl jo susitarti iki šių metų pabaigos.
Anglijoje
Theresos May gali nebelikti jau kitą savaitę
Pozicijas susilpninę rinkimai ir itin svarbi turėjusi būti kalba, kurios metu kilo ne vienas nesusipratimas, įtraukė Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresą May į lyderystės krizę kritiniu metu, kai „Brexit“ derybininkai siekia susitarimo su Briuseliu.
Aktualijos
„Automagistralės“ auditas: įmonės lėšos – atostogoms ir sanatorijoms
Susisiekimo ministras Rokas Masiulis pareiškė, kad valstybės valdoma įmonė „Automagistralė“ tenkino buvusių vadovų užgaidas, o jos veiklos audito rezultatus pavadino sukrečiančiais.
Aktualijos
R.Masiulis: į „Rail Baltica“ Lietuva investuoja daugiausiai
Į bendrą trijų Baltijos šalių projektą – europinės vėžės geležinkelį „Rail Baltica“ Lietuva investuoja daugiausiai, teigia susisiekimo ministras Rokas Masiulis.
Verslas
Kelininkų laukia patikra – bus matuojamas kelių dangos storis
Susisiekimo ministerija kartu su Automobilių kelių direkcija pradeda šalies kelių kokybės auditą. Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai tikrins 33 naujai
Aktualijos
Skaidrumui įtvirtinti – reguliuojamos taksi kainos Vilniaus oro uoste
Iki spalio mėnesio norima sutvarkyti taksi iš Vilniaus oro uosto paslaugas. Susisiekimo ministras ir Vilniaus meras sako, kad tam reikalingas Vilniaus oro uoste dirbančių taksi kainų reguliavimas. Svarstoma, kad kelionė iki miesto centro galėtų kainuoti 8-9 eurus.
ŽYMA
ROKAS MASIULIS