sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
Nuotaką supainiojo su princese
Internete išpopuliarėjo mažos mergaitės ir nuotakos susitikimo vaizdo įrašas. Paaiškėjus jo istorijai, internautai šiai pasakomis ir princesėmis besidominčiai mergaitei nori padėti nuvykti į Disneilendą, kad ji susitiktų su tikromis savo herojėmis.
Pramogos
Kas bus daroma su Meghan Markle vestuvine suknele? Ją pamatyti galėsite ir Jūs
Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vestuvinė suknelė tikriausiai niekam neišnyks iš atminties. Vos tik buvusi aktorė ją vilkėdama pasirodė prie bažnyčios laiptų, „Givenchy“ mados namų dizainerės kurtas drabužis tapo tikra ikona.
Pramogos
Specialistai iššifravo, ką jaunavedžiai šnabždėjosi per ceremoniją
Iškart po karališkųjų vestuvių, įvykusių šį šeštadienį Vindzoro pilyje, imta kalbėti, ką tyliai ceremonijos metu šnabždėjosi princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle bei šventės svečiai. Iš lūpų gebantys skaityti profesionalas atskleidė ne tik romantiškas detales, kurių, veikiausiai, nežinojote.
Pramogos
Ar nematėte šios vestuvinės suknelės?
Moteris ieško vestuvinės suknelės, kuri jos šeimai priklausė beveik 150 metų ir kuri buvo pasiūta jos proproprosenelei, bet dingo iš valyklos Edinburge.
Aktualijos
Lietuvės kaltinamos fiktyvių santuokų organizavimu
Lietuvaitė Lina Kazelytė ir jos motina Valentina kaltinamos tuo, jog iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę atgabendavo jaunas moteris fiktyvioms santuokoms su užsieniečiais.
Pramogos
Vestuvių suknelės kaina – pusė milijono
Atrodo, jog oligarchai tarpusavyje varžosi, kuris iškels prabangiausias vestuves savo vaikams.
Pramogos
Didelės, storos čigoniškos vestuvės
Devyniolikametė nuotaka iš Slovakijos dėvėjo 175 tūkst. svarų kainuojančią auksu papuoštą suknelę, ir ant jos buvo metami pinigai.
Verslas
Nematoma diskriminacijos pusė
Lietuvoje dar beveik nežinomi tolerancijos ekonomikos tyrimai atskleidžia, kad LGBT asmenų diskriminavimas daro apčiuopiamą poveikį ne tik seksualinių mažumų atstovams, bet ir valstybių ūkiams. Taip IQ apžvalgininkui Simui Čelutkai sakė JAV Getisbergo koledžo profesorius dr. Rimvydas Baltaduonis. Jis šia tema rugsėjį skaitys pranešimą konferencijoje „Lūžio taškas“.
ŽYMA
ROMAS ZABARAUSKAS