trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Pramogos
Į Lietuvą atvyksta Rita Ora
Po šešių savaičių, rugpjūčio 3 d., Lietuvoje pirmąsyk koncertuos britų popžvaigždė Rita Ora. Dainininkė pasirodys muzikos festivalyje „Granatos Live“, kuris jau šeštą kartą vyks Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Nors ryški ir įspūdinga atlikėja muzikos pasaulyje – ne naujokė ir dažnas žino jos hitus „R.I.P“, „How We Do (Party)“, „Your Song“ ar „Anywhere“, siūlome susipažinti su Rita Ora iš arčiau.
Anglijoje
Londono lietuvę į sceną pasikvietė pati Rita Ora
Tikrai dauguma mūsų turime slaptų akimirkų, kuomet stovėdami vieni namuose prie veidrodžio traukdavome mylimiausių atlikėjų dainas ir įsivaizduodavome save ant scenos kartu su jais. Tačiau lietuvei Simonai Jančaitytei tai ne vien svajonės, tai – merginos realybė.
Aktualijos
Pasaulio spaudos fotografijos apdovanojimas atiteko „degančio žmogaus“ atvaizdui
Naujienų agentūros „Agence France-Presse“ fotografas Ronaldo Schemidtas už degančio Venesuelos protestuotojo atvaizdą ketvirtadienį pelnė prestižinį 2018 metų Pasaulio spaudos fotografijos apdovanojimą.
Pramogos
Profesionali plėšikų gauja apiplėšė Ritos Oros namus
Įsilaužėliai apišplėšė garsios britų daininkės ir aktorės Ritos Oros namus. Pranešta, kad pavogta daugybė papuošalų. Spėjama, kad dainininkę apšvarino tie patys vagys, kurie ištuštino ir ,,X-faktoriaus” teisėjo Simono Cowellio namus.
ŽYMA
RONALDO SCHEMIDTAS