ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pramogos
Astrologų prognozės 2019-iesiems: finansinė krizė, o esantiems ties skyrybų riba – kantrybės!
Ateinančiais metais laukia finansinė krizė, kuriai privalu ruoštis jau dabar, prezidento rinkimuose rekomenduojama balsuoti už kandidatą vyrą, o esantiems ties skyrybų riba patariama apsišarvuoti kantrybe. Smalsu išgirsti daugiau, kas laukia ateinančiais, 2019-aisiais, Geltonosios Kiaulės metais?
Pramogos
Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2018 m. gruodis bus daug kam vienas džiaugsmingiausių mėnesių. Pirma, švenčių laukimo nuotaikos pataisys savijautą, antra, guos viltys, kad visas blogis jau praeityje, o kitus metus bus galima pradėti geriau, trečia, sustiprės norai ir motyvacijos siekti tikslų ir atsigriebti už prarastą laiką.
Gyvenimas
Spalio mėnesio horoskopas
Spalio mėnesį reikėtų pamiršti tokį įprastą reiškinį kaip rudens depresija. Ją šį mėnesį pakeis džiaugsmas ir malonūs rūpesčiai. Dauguma pajus norą susipažinti ir ieškoti „savo“ žmogaus. Tai palies ne tik romantiškus santykius, bet ir draugiškus bei santuokinius.
Gyvenimas
Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2018 m. rugpjūtis bus sumanymų įgyvendinimo mėnuo. Tie, kurie troško ramybės, galės praleisti jį linksmindamiesi ir tinginiaudami, o tie, kurie svajojo apie dideles permainas, galės pradėti pokyčius savo gyvenime būtent šiuo metu. Tiems, kure trokšta kaip reikiant pailsėti, laikas veikti. Svarbiausia nedaryti to, ko nenorite. Stenkitės atsisakyti tų darbų, kurie jus slegia, juk vis tiek iš to nieko gero nebus.
Gyvenimas
Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2018 m. rugpjūtis bus sumanymų įgyvendinimo mėnuo. Tie, kurie troško ramybės, galės praleisti jį linksmindamiesi ir tinginiaudami, o tie, kurie svajojo apie dideles permainas, galės pradėti pokyčius savo gyvenime būtent šiuo metu. Tiems, kure trokšta kaip reikiant pailsėti, laikas veikti. Svarbiausia nedaryti to, ko nenorite. Stenkitės atsisakyti tų darbų, kurie jus slegia, juk vis tiek iš to nieko gero nebus.
Gyvenimas
Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2018 m. liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų bus valdomi troškimų. Į pirmą planą išeis jausmai, sustiprės poreikis užjausti ir suprasti aplinkinius. Darbo reikšmė sumažės. Net darboholikams svarbesni atrodys šeima, namai ir visa, kas su jais susiję. Bendraudami su artimaisiais būkite kantrūs, kad išvengtumėte nesutarimų ir barnių.
Gyvenimas
Birželio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų
2018 metų birželio mėnesį žvaigždžių padėtis nebus palanki tiems, kurie svajoja apie permainas profesinėje srityje. Patartina neplanuoti svarbių dalykinių komandiruočių, nesudarinėti sutarčių dėl nekilnojamojo turto ir nepradėti rimtų pokalbių su vadovybe, nes vis tiek niekas jūsų neišklausys ir pastangos bus be rezultatų arba patirsite nuostolių.
Pramogos
M. Markle ir princo Harry suderinamumas pagal Zodiako ženklus: ką žada žvaigždės?
Princas Harry, gimęs 1985 m. rugsėjo 15 d., yra Mergelės ženklo atstovas. Meghan, gimusi 1981 m. rugpjūčio 4 d., yra Liūtas. Pasak astrologų, tokia pora – puikiai suderinama.
Gyvenimas
Koks partneris jums visiškai netinka pagal Zodiako ženklą
Iš principo mes galime pakęsti bet kokį žmogų ir prisitaikyti prie įvairių charakterių asmenų, tačiau kiekvienam yra koks nors vienas ypač nekenčiamas kitų žmonių bruožas, su kuriuo jis negali susitaikyti. Ir nereikia taikytis, nes jį iš anksto nulėmė žvaigždės.
Gyvenimas
Tikėjimas būrėjomis ir horoskopais gali baigtis blogai
Visi mes turime vaikystėje sukurtą savo gyvenimo programą, pagal kurią tam tikra prasme gyvename, tad mūsų pasąmonė padaro labai daug, sako pischoanalitikė psichoterapeutė Rema Židonienė. „Pavyzdžiui, horoskopas rašo, kad kažkuri diena nesėkminga verslui. Jei tuo tiki, pasąmoningai labai daug padarysi, kad diena ir būtų nesėkminga“, – kalba ji.
Pramogos
Astrologė Palmira: „Šie metai tebuvo repeticija...“
„Jei šiuos metus prognozavau sunkius, net košmariškus, tai, palyginti juos su ateinančiais, 2018-aisiais, galiu tai pavadinti – repeticija“, – prognozuoja žymiausia Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė.
Aktualijos
Keturi Rusijos kariškiai sulaikyti Kybartų kontrolės punkte
Ketvirtadienio vakare Kybartų kontrolės punkte buvo sulaikyta Rusijos karinė komanda. Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis, tranzitiniame traukinyje vyko 4 Rusijos kariškiai.
Pramogos
Žmogus, tiksliai išpranašavęs savo mirtį
Jeronimas Kardano (it. Girolamo Cardano, nors jis labiau žinomas lotyniškąja vardo forma Hieronymus Cardanus) gimė 1501 m. rugsėjo 24 d. Pavijoje – mirė 1576 m. rugsėjo 21 d. Romoje. Savo laiku jis buvo labai garsus matematikas, inžinierius, filosofas, medikas, alchemikas ir astrologas.
Gyvenimas
2017-ųjų prognozė pagal Vedų astrologiją
Kitais metais galime tikėtis daugiau palankių įvykių, kadangi mus veikiančios energijos suteiks daugiau optimizmo, tikėjimo. 2017-ieji nusimato kur kas palankesni nei 2016-ieji. Tiesa, geresnė metų dalis iki liepos vidurio.
Gyvenimas
Kodėl astrologinės pranašystės išsipildo?
Bažnyčioje jau nemažai kalbėta apie tai, kodėl krikščioniui nederėtų domėtis astrologija ir kitais būrimais.
Pramogos
Zodiako ženklai ir pinigai
Ko gero net ir mokslininkai negali atsakyti į klausimą, kodėl vieni išsilavinę, daug dirbantys žmonės tampa turtuoliais, o kiti tokie pat vos suduria galą su galu?
Pramogos
Gegužės mėnesio horoskopas
Pavasaris artėja prie pabaigos, ne už kalnų vasara. Apie tai, ko galima tikėtis iš metų laikų sankirtos – gegužės mėnesio astrologinėje prognozėje.
Gyvenimas
Horoskopai 2016-iems – Ugninės Beždžionės – metams
Ateinantys 2016-ieji žadami ryškūs ir nepamirštami. Žvaigždės pranašauja, kad tai bus netikėtumų, naujų posūkių ir siurprizų, pakilimų ir nuosmukių metai. Esame priešakyje dinamiško, kupino permainų laikotarpio.
Gyvenimas
Horoskopas gruodžio mėnesiui
Paskutinis 2015-ųjų mėnuo bus kupinas įvairiausių netikėtumų, ne visada teigiamų, tačiau tikrai ryškus ir dinamiškas. Astrologai sako, kad paskutinį metų mėnesį daug kas stabilizuosis ir daugiau nepasikartos nemalonios situacijos, kurių pakako praeitam laikotarpyje, ypač lapkritį. Tinkama Saturno padėtis lems teigiamą požiūrį visiems zodiako ženklams, galimi laimėjimai, tinkami konfliktų sprendimai.
Gyvenimas
Horoskopai: kuo jie ypatingi?
Horoskopas – tai tarsi likimo ciferblatas, kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Pagal vedinę astrologiją, horoskope kiekvienas namas turi savo šeimininką, atskiros planetos valdo skirtingus ženklus ir nuo jų išsidėstymo horoskope galima iššifruoti žmogaus likimą ir jo užduotis šiame gyvenime.
ŽYMA
RUSIJOS KARIŠKIAI