trečiadienis, balandžio 21 d.
Anglijoje
Rytų Londone nužudytas jaunas lietuvis
Antradienio naktį rytinėje Londono dalyje buvo nužudytas jaunas lietuvis. Šią informaciją patvirtino policija. Kaip rašoma policijos pranešime, kovo 31-osios naktį
Aktualijos
Paaiškėjo Ilforde nužudytos lietuvės tapatybė: atskleista daugiau detalių
Antradienį atskleista daugiau detalių apie Rytų Londone, Ilforde nužudytus du asmenis, kurių vienas – lietuvė. Paviešinta moters tapatybė.
Aktualijos
Pasiduoti neketinęs persekiotojas per penkias dienas išsiuntė virš 500 žinučių
Atkaklus persekiotojas įbaugintai aukai per penkias dienas išsiuntęs 520 žinučių sulaukė bausmės.
Aktualijos
Londono policijos pareigūnas per užpuolimą rimtai sužeistas mačete
Vienas Londono policijos pareigūnas per užpuolimą po transporto priemonės sustabdymo buvo rimtai sužeistas mačete, ketvirtadienį pranešė policija.
Aktualijos
Ieškomas dvi moteris per savaitę išprievartavęs vyras
Detektyvai ieško įtariamojo prievartautojo ir paviešino jo nuotrauką.
Aktualijos
Rytų Londono butus „užkariavo“ nuodingi vikšrai
Nuodingi vikšrai „užkariavo“ vieną rytų Londone esantį daugiaaukštį gyvenamąjį namą. Žmonės baiminasi, kad balkonuose ir pirmuose aukštuose įsikūrusiuose versluose atsiradę vikšrai pakenks jų sveikatai.
Aktualijos
Rytų Londone gaisras suniokojo 20 butų
Rytų Londone kilus didžiuliam gaisrui suniokota 20 butų. Dar 10 jų buvo itin stipriai apgadinti, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Rytų Londone peiliu mirtinai sužalotas 30-metis vyras
Ankstyvomis šio ryto valandomis Warwick gatvėje, Forest Gate, Niuhame įvykus muštynėms, peiliu mirtinai sužalotas vyras.
Aktualijos
Ilforde šalia mečetės per pamaldas paleistas šūvis
Rytų Londone per Ramadano pamaldas šalia mečetės buvo girdimi šūviai. Ketvirtadienio vakarą į Ilfordą buvo iškviesti pareigūnai pranešus, kad su šaunamuoju ginklu rankose į Seven Kings Masjid maldos namus bando įsibrauti vyras, rašo Bbc.com.
Aktualijos
Rytų Londono prekybos centre siautėja seksualinis nusikaltėlis
Rytų Londone policija prašo visuomenės pagalbos ieškant galimai seksualinį priekabiavimą tęsiančio vyro. Praėjusių metų vasarą prekybos centre užfiksuoti trys atvejai, kuomet prie mergaičių nepadoriai lietėsi suaugęs vyras. Manoma, kad jis ir toliau tęsia savo nedorus darbus.
Aktualijos
Rytų Londone išbandytas žmonių veidų skenavimas davė teigiamų rezultatų
Veidų atpažinimo sistema, kuri buvo sutikta ne itin maloniai, jau išbandyta ir rytinėje Londono dalyje. Be to, kaip skelbia policija, jos dėka jau sulaikytas ne vienas ieškotas asmuo.
Aktualijos
Rytų Londono parke mergaitę radę žmonės – lietuviai
Jau rašėme apie Londono parke pirkinių krepšyje rastą mergaitę. Po savaitgalio paaiškėjo daugiau šio įvykio detalių. Pasirodo, kūdikį, kurį medikai pavadino Roman, rado lietuviai, rašo Theguardian.com.
Aktualijos
Rytų Londono parke krepšyje paliktas kūdikis
Parke rastas pirkinių krepšyje paliktas kūdikis, praneša pareigūnai ir Bbc.com. Jį rytų Londone, East Hame esančiame parke ketvirtadienio vakarą apie 22.15 val., kuomet termometro stulpeliai rodė neigiamą temperatūrą, aptiko šunį vedžiojusi moteris.
Aktualijos
Įspėjimas: rytų Londone į namus per „draugus“ braunasi vagys
Socialinių tinklų grupėse plinta vaizdo įrašas su perspėjimu JK gyvenantiems lietuviams apie rytinėje Londono dalyje siaučiančius vagis.
Aktualijos
Rytų Londone mirtinai subadytas 14-metis
Antradienio vakarą apie 18.30 val. Leytone, Bickley gatvėje rastas pargriuvęs 14-metis. Jo kūne buvo durtinė žaizda. Nors buvo iškviesta pagalba, paauglio gyvybės išgelbėti nepavyko. Apie 19.09 val. jam buvo konstatuota mirtis.
Pramogos
Karališkoji šeima pristatė kalėdinius atvirukus
Oficialioje Kensingtono rūmų instagramo paskyroje neseniai paviešintos Kembridžo kunigaikščių Kate Middleton ir princo Williamo bei jų trijų atžalų nuotraukos.
ŽYMA
RYTŲ LONDONAS