šeštadienis, gegužės 30 d.
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė
2020 m. visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir paties geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.
Pramogos
Iki Naujųjų metų gyvenimas šiems 4 Zodiako ženklams dar spės pasikeisti į gerąją pusę
Kiekvienas naujas gyvenimo etapas paprastai siejamas su konkrečia data, dažniausiai – savaitės, mėnesio arba metų pradžia.
Gyvenimas
10 priežasčių, kodėl nuo jūsų nusigręžė sėkmė
Jeigu jums pradėjo reguliariai nesisekti, tai nėra atsitiktinumas ir nereikia kaltinti pasaulio, kad yra jums neteisingas. Priežasčių, anot psichologų, reikia ieškoti savyje.
Pramogos
Fenotipologas Markas Lučinas: kaip vaiko veido bruožuose atpažinti būsimą lyderį, ar milijonierių..?
„Šis vaikinas labai perspektyvus ir gali tapti sėkmingu, o šis – nieko vertas slunkius, tik ir ieškantis progos ką nors apgauti.... Įspūdingos šviesiaplaukės reiktų pasisaugoti, mat ji – tikra medžiotoja, trokštanti tik naudos, o ši panaši į tipišką namų šeimininkę“, – aštriomis, tačiau itin taikliomis įžvalgomis garsėjantis fenotipologas iš Estijos Markas Lučinas žodų į vatą nevynios ir šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“. Markas Lučinas pirmas, ir vienintelis žmogus Europoje, sukūręs ir užpatentavęs technologiją, leidžiančią pagal žmogaus veido bruožus tiksliai identifikuoti jo charakterį, patikimumą, inciatyvumą, drąsą, bei tai, į ką jis linkęs.
Pramogos
A. Užkalnis prabilo apie tamsiąją populiarumo pusę
Rašytojas, publicistas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis iki šiol daugeliui kelia prieštaringus jausmus. Vieni žavisi jo itin aštriu rašymo stiliumi, kiti piktinasi jo rašiniuose atpažinę save. Emigrantai, politikai, jaunimas, lietuviškų laidotuvių tradicijos ar liaudies medicina – tai tik keletas temų, apie kurias Andrius Užkalnis rašė ir sulaukė tūkstančių komentarų. „Aš visą laiką buvau labai skaitomas autorius. Tačiau populiarumas turi ir kitą medalio pusę“, – LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą, 19 val. 30 min., pasakos rašytojas, viešai pripažinęs, kad, tapus žinomam, jam prireikė psichoterapeuto pagalbos
ŽYMA
SĖKMĖ