ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pramogos
Sėkmės istorija: Yankovi šeima kasdien parduoda paslaugų už tūkstančius svarų
Maždaug prieš penkerius metus šeimos restoranui taip pat vadovaujantys Vanya ir Hristo Yankovi nusprendė investuoti į dar vieną verslą. Būtent tada jie sužinojo apie galimybę prisidėti prie greitai augančios teritorijų ir nekilnojamojo turto priežiūros įmonės franšizės sukūrimo. Turėdami tik tris valytojų komandas, Yankovi šeima ėmė teikti „Fantastic Services“ įmonės paslaugas. Jų vadovaujama franšizė neilgai trukus tapo didžiausia Jungtinėje Karalystėje.
Pasaulio lietuviai
Lietuvis atrado, kur vilkiko vairuotojo darbas yra tobulas: 18 tūkst. eurų per mėnesį ir savaitgaliai namuose
36-erių Aidas Riauka Čikagoje apie 7-erius metus dirba vilkiko vairuotoju. Šiandien jis džiaugiasi savo pasiekimais tiek sporte, tiek asmeniniame gyvenime bei darbe.
Komentarai
„Pakankamai gerai“ – per maža
Jei laiko mašina kokį 1990-ųjų Lietuvos pilietį perkeltume į 2018-ųjų Lietuvą, spėju, čia jam irgi pasirodytų „kaip užsienyje“. Neigti pažangą, ypač materialinės gerovės, yra absurdiška ir rodo ypatingą įsikabinimą į sovietinę praeitį. Paklauskite žmonių iš šalies, tų, kurie žiūri CNN, o ne RT, ir jie neabejotinai pasakys, kad pokyčiai yra stulbinantys, o Lietuva yra tikrų tikriausia sėkmės istorija.
Pramogos
Patriotų diena (Patriots Day, JAV 2016)
Po filmų „Išlikęs gyvas“ ir „Liepsnojantis horizontas“, režisierius Peter‘is Berg‘as ir aktorius Mark‘as Wahlberg‘as vėl suvienija jėgas naujame trileryje pagal tikrą istoriją.
Pramogos
Savaitės filmas: „Žvaigždžių kelias į begalybę“
Įpusėjusi penkerių metų ekspediciją visatos gelmėse kapitono Kirko (aktorius Chrisas Pine‘as) vadovaujama erdvėlaivio „USS Enterprise“ įgula patenka į bėdą. Sustojimas vienoje labiausiai nuo Federacijos centro nutolusių bazių iš pradžių nieko blogo nežada.
Pramogos
Savaitės filmas: „Vaiduoklių medžiotojai“ („Ghostbusters“ JAV, 2016)
1984 metais režisieriaus Ivano Reitmano sukurta komedija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Billas Murray‘us, Danas Aykroydas ir Sigourney Weaver, sužavėjo kino mylėtojus visame pasaulyje ir tapo žanro klasika.
Pramogos
Savaitės filmas: „Pinigų monstras“ („Money Monster“, 2016)
Holivudo žvaigždė George‘as Clooney vaidina televizijos laidos vedėją Lee Gatesą. Herojus – pasitikintis savimi, savo darbą išmanantis, žodžio kišenėje neieškantis šmaikštus laidos apie finansus vedėjas. Jos metu Lee Gatesas publikai dalija finansinius patarimus apie rinkos akcijas ir investicijas.
Pramogos
Savaitės filmas: „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ („Captain America: Civil War“, 2016)
Pagal komiksų knygą sukurtas filmas yra dviejų prieš tai išleistų filmų: „Kapitonas Amerika: Pirmasis Keršytojas“ (2011 m.) bei „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (2014 m.) tęsinys.
Pramogos
Savaitės filmas: „Aukšta klasė“ (High-Rise, 2016)
Prabangus ir viskuo aprūpintas dangoraižis, savyje slepiantis sporto klubus, parduotuves ir net pradinę mokyklą, virsta uždara bendruomene, kur netrukus tarp skirtingų sluoksnių gyventojų ima rastis neapykanta vienas kitam.
Pramogos
Bosė (The Boss, 2016)
Mišelės Darnel (aktorė Melissa McCarthy) sukurtai verslo imperijai nėra lygių. Niekas neprilygsta ir pačiai Mišelei – prieš jokias kliūtis nesustojančiai ir švelnumu nepasižyminčiai moteriškei.
Pramogos
Savaitės filmas: Šokis svajonės ritmu (High Strung, 2016)
Baleto šokėja svajojanti tapti Rubė (ją vaidina JAV balerina Keenan Kampa) prestižinėje Niujorko menų mokykloje nuo pat pirmos dienos susiduria su sunkumais. Didžiulė konkurencija, pavydas ir milžiniški krūviai priverčia Rubę galvoti, kad galbūt šokėjos karjera – ne jai.
Pramogos
Egipto dievai (Gods of Egypt, 2016)
Negailestingam tamsos dievui Setui (aktorius Gerard‘as Butler‘is) užgrobus Egipto sostą, kažkada klestėjusi šalis paniro į chaosą. Žiauriam tironui priešinasi tik atskiros grupelės sukilėlių.
Pramogos
Savaitės filmas: „Neištikimybė“ („Misconduct“)
Jaunas ir ambicingas teisininkas (akt. Josh‘as Duhamelis) imasi bylos, nukreiptos prieš įtakingą ir žiaurų farmacijos kompanijos valdytoją (akt. Anthony‘s Hopkinsas), bet situacija ima slysti iš rankų, o kaltų ieškojęs teisininkas atsiduria korupcijos ir šantažo pasaulio sūkuryje, kuriame visi įkalčiai byloja jo paties nenaudai...
Pramogos
Savaitės filmas: „Zūlanderis 2“ („Zoolander 2“)
2001-aisiais garsiausiam planetos modeliui Derekui Zūlanderiui (aktorius Benas Stilleris) po kojomis buvo visas pasaulis. Ir ne tik dėl darbo mados srityje. Kartu su bičiuliu, taip pat modeliu Hanzeliu Makdonaldu (akt. Owenas Wilsonas), Derekas užkirto kelią piktadario Mugatu planui nužudyti Malaizijos premjerą.
ŽYMA
SĖKMĖS ISTORIJA