trečiadienis, sausio 27 d.
Kultūra
Debiutų pavasaris
Į kino teatrus grįžta Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“, kurio programoje – ne tik žinomų režisierių, bet ir debiutantų pavardės. Laurai Čiginskaitei vyriausiasis programos sudarytojas Edvinas Pukšta sako, kad būtent pradedančių kūrėjų filmai būna įdomiausi.
Pramogos
Mamos neįmanoma atskirti nuo dukrų (nuotraukų galerija)
Kai viena moteris viešumoje pasirodo su dviem suaugusiomis savo dukromis, aplinkinių žvilgsniai krypsta į seksualią trijulę. Ir daugelis įsitikinę – jog tai trys draugės. Bet jie klysta.
Pasaulis
Danijos policija tiria pabėgėlių šeimos išžudymą
Danijoje policija tiria žiaurų nusikaltimą. Šalies pietuose esančiame Aabenraa (Obenro) aptiko nužudytos pabagėlės iš Sirijos ir dviejų jos dukterų kūnus. Visos trijų aukų kūnai buvo rasti šaldiklyje.
Aktualijos
Įtarusi vėžį, motina nužudė mažametes dukras
Jungtinės Karalystės gyventoja 27-erių metų Marta Galiskowa sukrėtė visuomenę nudūrusi dvi mažametes dukras ir peiliu persirėžusi sau gerklę, informavo lrytas.lt. Į depresiją panirusi moteris ryžosi siaubingam žingsniui dėl to, jog pamanė, kad jos penkiametė dukra Maja, ant kurios žandikaulio išaugo gumbas, serga vėžiu.
Aktualijos
Motina užstojo prie jos dukrų priekabiavusį patėvį
Moteris užstojo savo vyrą, kuris dešimtmetį seksualiai priekabiavo prie jos dukterų, – pranešė naujienų portalas metro.co.uk.
ŽYMA
SŪNAUS GLOBA