ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pramogos
M. Markle pademonstravo išryškėjusį nėščiosios pilvuką
Buvusi aktorė Meghan Markle antradienį viena lankėsi Brinsworth senolių, kadaise dirbusių šou versle, slaugos namuose. Oficialioje Kensingtono rūmų tviterio paskyroje pasakojama, kad šiuose senelių namuose karališkosios šeimos atstovai lankosi nebe pirmą kartą.
Pramogos
Paaiškėjo, kokios lyties vaiko laukiasi kunigaikštienė?
Ar pasaulis ir Sasekso kunigaikščiai pasiruošę mažajai Meghan Markle? O galbūt būsimieji tėvai svajoja apie berniuką? Sklinda gandai, kad princas Harry su žmona Meghan žino savo vaikelio lytį. Kaip teigia portalas Celbuzz.com, pora laukiasi mergaitės.
Pramogos
Meghan Markle privertė savo pirmąjį vyrą pasirašyti neįprastą nėštumo sutartį: ar išdrįso to reikalauti ir iš princo Harry?
Meghan Markle privertė savo pirmąjį sutuoktinį sutikti dėl vadinamosios nėštumo sutarties, numatančios, jog nėštumo atveju ji gaus visą įmanomą prabangą ir priežiūrą, „DailyMailTV“ atsikleidė artimas jos bičiulis.
Pramogos
Britų spėjimai: Sasakeso kunigaikščiams gims dvynukai?
Lažybininkai Didžiojoje Britanijoje spėlioja, ko jau kitų metų pavasarį susilausk Meghan Markle ir princas Harry. Karališkosios šeimos gyvenimą akylai sekantys britai tiesiog pašėlo sužinoję, kad Sasekso hercogienė ir hercogas netrukus taps tėvais. Daugelis spėja, kad porai gims dvynukai, skelbia dailymail.co.uk.
Pramogos
M. Markle buvo skubiai išvesdinta iš susitikimo
Fidžyje, Suvoje, šiuo metu viešinti Meghan Markle buvo skubiai išvesta iš po stogu įsikūrusio turgaus. Šį sprendimą priėmė nėščią Sasekso kunigaikštienę saugantys žmonės.
Pramogos
Oficialu: Meghan ir Harry taps tėvais
Karališkosios britų šeimos atstovai oficialiai patvirtino, kad princo Harry žmona Meghan yra nėščia ir gimdyti turėtų kitais metais.
Pramogos
Dakota Johnson laukiasi?
Užsienio spaudoje pasirodė straipsnių, kad Chrisas Martinas ir Dakota Johnson laukia netrukus pasirodysiančių gandrų. Pora jau atšventė vakarėlį, skirtą atskleisti būsimo vaikelio lytį, praneša TMZ. Tačiau People.com rašo, jog „50 pilkų atspalvių“ aktorės atstovas neigia tokią informaciją.
Pramogos
Netikėtai pastojo žinoma aktorė
Buvusi realybės šou žvaigždė, dainininkė ir dizainerė Jessica Simpson vėl nėščia. Tai pati ji paskelbė socialiniuose tinkluose ir nustebino gerbėjus su žinia, jog laukiasi trečio vaikelio. Anksčiau ji interviu yra sakiusi, kad daugiau vaikų turėti nebenori.
Pramogos
Artimas šeimai šaltinis prakalbo apie M. Markle nėštumą
Princo Harry žmonos Meghan Markle mama ruošiasi tapti močiute? Doria Ragland Jungtinėse Amerikos valstijose jau pradėjo lankyti rūpinimosi kūdikiais kursus, rašoma dailymail.co.uk.
Pasaulis
16 bendradarbių tapo nėščiosiomis tuo pačiu metu
Vienoje sveikatos priežiūros įstaigoje dirbančios moterys tuo pačiu metu tapo ėmė lauktis atžalų – nėščiosiomis kartu tapo net 16 kolegių.
Pramogos
Atskleista idealios K. Middleton figūros paslaptis
Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton (36) atskleidė, kaip, pagimdžiusi tris atžalas, ji atsikratė per nėštumus priaugto svorio.
Pramogos
Realybės šou žvaigždė buvusi 5-tą mėnesį nėščia rasta negyva gatvėje
Mirė realybės šou žvaigždė Lyric McHenry. Pranešama, kad 26-erių metų garsenybė perdozavo narkotikų ir buvo 5-ą mėnesį nėščia, rašo „People“.
Pramogos
M. Markle besilaukiant ji negalės padaryti vieno svarbaus dalyko
Nors visas pasaulis to tik ir laukia, Kensingtono rūmai kol kas nepranešė apie Meghan Markle nėštumą. Tiesa, karališkąjį protokolą nagrinėjantys ekspertai aptiko vieną šiek tiek džiaugsmingą periodą ateityje apkartinti galinčią detalę.
Pramogos
Beata Nicholson laukiasi ketvirtos atžalos
Šiuo metu atostogomis besidžiaugianti Nicholsonų šeima socialiniuose tinkluose pasidalijo netikėta, bet džiugia žinia. Beata Nicholson kartu su vyru Tomu laukiasi ketvirto vaiko.
Pramogos
Pasklido gandai apie Meghan Markle nėštumą
Po garsiausių 2018-ųjų vestuvių praėjus vos porai mėnesių, jau ėmė sklisti gandai apie Meghan Markle ir princo Harry šeimos pagausėjimą.
Pramogos
P. Middleton parodė suapvalėjusį pilvuką
Įvairiuose žmonių susibūrimuose ir renginiuose Pippa Middleton dalyvauti mėgsta, tačiau pastaruoju metu apie šeimos pagausėjimą pranešusi moteris viešumos vengė. Tiesa, liepos 5 d. ją kartu su broliu Jamesu Middletonu buvo galima sutikti Vimbldono teniso čempionate.
Pramogos
Nėščioji Londono metro atliko eksperimentą - rezultatai nustebino
Viena moteris pasiryžo išsiaiškinti, kiek viešuoju transportu besinaudojančių žmonių užleis vietą besilaukiančiai mamai. Šio slapto tyrimo rezultatai šokiravo daugelį.
Pramogos
Pippa Middleton patvirtino, kad laukiasi
Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthewsu taps tėvai - nors pasaulis tai sužinojo dar prieš šešias savaites, pagaliau oficialiai šią naujieną patvirtino ir pati nėščioji, rašo People.com.
Pramogos
K. Middleton sesuo laukiasi kūdikio
Kembridžo hercogienės ir Jungtinės karalystės monarchų atstovės Catherine sesuo Pippa laukiasi pirmagimio. Ji ir jos vyras Jamesas Mattewsas šiuo metu gyvena ypač džiugiomis žiniomis
Pramogos
Besilaukianti Khloe Kardashian atskleidė itin keistą dalyką
Nėštukė Khloe Kardashian atskleidė vieną keistą dalyką, kurį planuoja padaryti pagimdžiusi. Realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ Khloe papasakojo, kad planuoja suvalgyti savo placentą, kaip tai padarė jos sesuo Kim.
ŽYMA
SADIQAS KHANAS