ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Sveikata
Sveikata: kas trečią protrūkį Europoje sukelia salmonelės
Kas trečią protrūkį Europoje sukelia salmonelės, informuoja Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), remiantis naujausia Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro bei Europos maisto saugos institucijos ataskaita.
Pasaulis
Dėl lažybų gekoną suvalgęs tėvas mirė itin lėta ir skaudžia mirtimi 
34 metų tėvas David Dowell vakarėlio metu susilažino, suvalgysiąs gekoną. Užduotį jis įvykdė, tačiau po 10 dienų mirė skaudžia mirtimi sukelta salmoneliozės.  
Aktualijos
Nuodus JK skleidė Rusijos piliečiai (nuotraukos)
Trečiadienį viešai įvardinti įtariamieji, galimai bandę nunuodyti Jungtinėje Karalystėje gyvenantį dvigubą Rusijos agentą ir jo dukrą. Tai – aukų tautiečiai.
Aktualijos
Atpažinti Skripalius apnuodiję žmonės
Šaltiniai teisėsaugoje patvirtino, kad identifikuoti asmenys, kovo pradžioje Anglijoje apnuodiję dvigubą rusų agentą Sergejų Skripalį ir jo dukrą.
Pramogos
Apnuodytas rusų šnipas išrašytas iš ligoninės
Buvęs rusų dvigubas agentas Sergejus Skripalis, prieš du mėnesius kartu su savo dukra apnuodytas Anglijos pietiniame Salisbury mieste nervus paralyžiuojančia medžiaga, buvo išrašytas iš ligoninės, penktadienį pranešė pareigūnai.
Pramogos
Įtampa kaista: „Rusija panaudojo jėgą prieš JK“
Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May trečiadienį pareiškė, kad Rusijos veiksmai laikomi jėgos panaudojimu prieš šalį ir paskelbė naujausias sankcijas valstybei, kaltinamai dėl neteisėtos veiklos britų teritorijoje.
Pramogos
Nuodai galėjo paveikti šimtus žmonių
Siekiant apnuodyti Jungtinėje Karalystėje gyvenantį buvusį Rusijos šnipą, nervus paralyžiuojančios medžiagos paskleistos taip plačiai, kad galėjo paveikti šimtus žmonių.
ŽYMA
SALMONELIOZĖ