šeštadienis, spalio 24 d.
Pasaulis
Estijos konservatoriai Konstitucijoje nori pakeisti santuokos apibrėžimą
Estijos konservatyvioji liaudies partija (EKRE) siekia referendumo būdu šalies Konstitucijoje apibrėžti santuoką kaip vyro ir moters sąjungą. Opozicijos politikai šią
Gyvenimas
Ką vyrui ir moteriai duoda santuoka?
Kodėl žmonės apskritai tuokiasi? Psichologų atsakymas į šį klausimą būtų paprastas. Jie įsitikinę , kad susituokę žmonės turi patenkinti
IQ Tema
SKYRYBOS
Lietuviai skiriasi dažniausiai ES ir tai prisideda prie socialinės nelygybės
Ištuokų skaičių efektyviausiai mažina išsilavinimas ir užimtumas Lietuviai ES ne tik daugiausia tuokiasi, bet ir skiriasi. Bendras skyrybų skaičius šalyje nuosekliai
Tema
SKYRYBOS
...kol kiti mus išskirs
Ištuokų skaičių efektyviausiai mažina išsilavinimas ir užimtumas Lietuviai ES ne tik daugiausia tuokiasi, bet ir skiriasi. Bendras skyrybų skaičius šalyje nuosekliai
Lietuva
Lietuvoje nesantuokinių vaikų skaičius dvigubai mažesnis nei ES
Daugumoje Europos Sąjungos (ES) šalių, ne santuokoje gimusių vaikų skaičius pastaraisiais metais nuolat auga, tuo tarpu Lietuvoje šis skaičius nuosekliai
Gyvenimas
Ar galima perauklėti sutuoktinį?
Dresiruotojos instinktas įskiepijamas moterims kartu su visais kitais prietarais ir klaidingais įsitikinimais. Dresiruoti vyrus jas išmoko. O paskui psichologai bando
Pramogos
V. Bareikis – pirmąkart atvirai apie skyrybas: su Jurga išbandėme viską
„Su Jurga buvome ta pora, kuri išbadė visus įmanomus metodus, kad išlaikytų šeimą“, – prisipažino Vidas Bareikis.
Pasaulis
V. Putinas paaiškino, kas yra santuoka
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pabrėžė, kad santuoka yra tik heteroseksualių asmenų partnerystė, taip pat pareiškė palaikąs siūlymą įtvirtinti tokį apibrėžimą ruošiamoje atnaujintoje šalies konstitucijoje.
Pramogos
I. Valinskienė atskleidė 32 metus trunkančios santuokos paslaptį: yra keletas dalykų, ką pakeistų
Kada verta pasipiršti, o kada akivaizdu, kad reikia skirtis? Kada padoru užsukti pas vaikiną į namus kavos puodelio? Ką atleisti, o ko negalima pamiršti? Daugybė kiekvieną porą kankinančių klausimų bus atsakyta šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“, kurioje žinomos jaunos poros dalysis savo santykių išgyvenimais bei dramomis. „Nesipiršo dešimt metų, laimės ieškojo pas kitas, santykius išbandėme bankrotu, sužinojau, kad laukiuosi, jau po skyrybų“, – tokios istorijos skambės laidoje.
Pramogos
Šiaurės Airijoje įregistruota pirmoji tos pačios lyties asmenų santuoka
Šiaurės Airijoje antradienį įregistruota pirmoji tos pačios lyties asmenų santuoka, regionui paskutiniam Jungtinėje Karalystėje legalizavus gėjų santuokas.
Pasaulis
LGBT
Šiaurės Airijoje įregistruota pirmoji tos pačios lyties asmenų santuoka
26 metų rūpybos darbuotoja Robyn Peoples ir 27 metų padavėja Sharni Edwards  susituokė per ceremoniją Karikferguse netoli Belfasto. 
Pramogos
Vokiečių modelis H. Klum slapta susituokė su 17 metų jaunesniu „Tokio Hotel“ nariu
Vienas garsiausių pasaulio modelių Heidi Klum – jau nebe laisva. Pernai per Kalėdas su vaikinų grupės „Tokio Hotel“ nariu Tomu Kaulitzu susižadėjusi 46-erių moteris, praėjus vos porai mėnesių po naujienos apie piršlybas, išsiėmė santuokos liudijimą ir slapta ištekėjo dar vasarį.
Pramogos
Skandalų nuolat purtomi V. ir D. Beckhamai švenčia 20-ąsias vestuvių metines
Prieš 20 metų liepos 4 d. vienoje Airijos pilyje įvyko didžiausios ir prabangiausios to meto vestuvės. Amžiną meilę vienas kitam prisiekė 25-erių atlikėja, merginų grupės „Spice Girls“ narė Victoria ir futbolininkas, „Manchester United“ klubo žvaigždė Davidas Beckhamas.
Pramogos
B. Gateso ir jo žmonos Melindos laimingos santuokos paslaptis: kodėl pora kiekvieną vakarą kartu plauna indus?
Daugiau nei 25 metus santuokoje gyvenančių milijardierių Billo Gateso ir jo žmonos Melindos laimės paslaptis labai paprasta. Pasak žinomos poros, svarbu pasirūpinti, kad dviejų žmonių partnerystė būtų balansuota.
Aktualijos
Iš namų pabėgusios šešiolikmetės nuotakos tėvų reikalaujama mokėti alimentus jos naujajam vyrui
Paauglės, pabėgusios iš namų tam, kad susituoktų su daugiau, nei dešimtmečiu vyresniu vyriškiu skundžiasi, kad padykusios dukrelės naujasis vyras reikalauja, kad šie jam mokėtų alimentus.
Gyvenimas
Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų
Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto, egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
Pramogos
Pasveikink draugus ar artimuosius su tuoktuvėmis!
Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu bus registruojamos šios santuokos:
Pramogos
Apie santykus su jaunesnėmis moterimis prakalbęs A. Šedžius: ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio?
Jau kurį laiką netyla kalbos, kad skyrybas su žmona Monika išgyvenantis Andrius Šedžius jau turi naują mylimąją. Tai ką tuomet reiškia Monikos grįžimas į Šiaulius? Sklinda gandai, kad ji jau kuris laikas ten gyvena. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė komanda nuvyko pas Andrių į svečius apie visa tai pasikalbėti. Interviu su Andriumi, kuriame – atvirumas, intriga ir karti tiesa
Pasaulis
Estijos ministrės šeimoje skandalas: vyras feisbuke pranešė, kad rado naują žmoną
Panašu, kad Estijos švietimo ministrės 44 metų Mailis Reps ir jos vyro Agriso Repšso santuoka eina į pabaigą. „Facebook“ A. Repšsas pozuoja nuotraukoje su nežinoma brunete, o po fotografija puikuojasi užrašas „Medaus mėnuo Kuboje“.
Aktualijos
Pakistaniečio žmona apsimetusi lietuvė išvengė kalėjimo
Lietuvė, mišrių kovos menų sportininkė, prisidėjusi prie vedybų apgavystės, rytų europietes neva ištekinusios už azijiečių vyrų, išvengė kalėjimo, rašo Dailymail.co.uk.
ŽYMA
SANTUOKA