ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pramogos
M. Markle ir princas Harry nori įsigyti namą Los Andžele
Šiuo metu Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle gyvenimas visiškai kitoks nei buvo iki šiol. Dabar ji kartu su vyru, Didžiosios Britanijos princu Harry ir gegužę gimusiu sūnumi Archie gyvena ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o Frogmoro rezidencijoje.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis
Bakingamo rūmai pranešė, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė neskelbs, kas bus šį savaitgalį krikštijamo jų sūnaus Archie krikštatėviais.
Pramogos
Už naujus Harry ir Meghan namus mokesčių mokėtojai sumokėjo ne vieną milijoną svarų
Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės namų renovacija mokesčių mokėtojams atsiėjo 2,4 mln. svarų (2,69 mln. eurų), matyti iš antradienį paskelbtos Britanijos karališkos šeimos išlaidų ataskaitos.
Pramogos
Meghan ir Harry gimus atžalai sulaužys dar vieną karališkąją tradiciją?
Ar Meghan Markle ir princas Harry, susilaukę vaikelio sulaužys dar vieną karališkąją tradiciją? Kaip skelbia portalas Eonline.com, karališkoji pora jau ėmė galvoti apie savo atžalos išsilavinimą ir svarsto pirmagimį siųsti mokytis į privačią ACS Egham tarptautinę mokyklą, siūlančią amerikietiškas pamokas 4-18 metų vaikams. Be to, ši ugdymo įstaiga yra labai arti Sasekso kunigaikščių būsimų namų – Frogmore kotedžo Vindzoro rezidencijoje.
Gyvenimas
Žuvis ant Kūčių stalo – neįprastai: silkė su avokadu ir gardusis amūras
Kūčių vakarienė neįsivaizduojama be žuvies patiekalų. Norintiems nustebinti šeimą – neįprastas, tačiau labai gardus silkės su avokadu receptas. Na, o tiems, kam pabodo keptas karpis, siūloma rinktis orkaitėje keptą amūrą.
ŽYMA
SASEKSO KUNIGAIKŠČIAI