šeštadienis, gruodžio 5 d.
Aktualijos
D.Trumpas apie Rusijos keliamas grėsmes kalbėti nepanoro
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė manąs, kad daug šalių kelia pavojų saugumui, bet konkrečiai Rusijos tokia grėsme jis neįvardijo.
Gyvenimas
„Like‘ai“ ir statusai socialiniuose tinkluose pavojingi sveikatai
Amerikiečiai mokslininkai iš Kalifornijos universiteto tokią šokiruojančią išvadą paskelbė išanalizavę 5 200 asmenų, kurių vidutinis amžius siekė 48-erius metus, duomenis.
Gyvenimas
Nauji metai – naujas lygis
Keturi būtiniausi vyriško stiliaus akcentai šį sezoną iš tikrųjų yra patys elementariausi ir galbūt net dūla jūsų spintoje.
Sveikata
Ko sportuojantiesiems nederėtų daryti du kartus
Ekspertai mano, kad įprotis, išgėrus vandenį, vėl pripilti jo į butelį, yra pavojingas sveikatai. Tai tas pats, kas laižyti unitazą, įspėja jie.
Pramogos
Gimimo akmuo išdavikas
Kokius papuošalus nešiojate? Pagal tai, pasirodo, galima spręsti apie daug ką – įskaitant ir tai, ar esate minimalistai, ar maksimalistai, gyvenime mėgstantys gražius daiktus. O gal tradicijų vergai, manantys, jog juvelyriniai dirbiniai turėtų būti tik statuso simbolis, bet ne daugiau? Galiausiai yra žmonių, dievinančių papuošalus, kokių kiti ir mirtimi grasinami neužsikabintų.
Gyvenimas
Per D. Trumpo inauguraciją radiacijos bombų ieškota lietuvių sukurtais matuokliais
Prie saugumo užtikrinimo Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Donaldo Trumpo inauguracijos metu prisidėjo ir Lietuvos įmonė –- radiacijos ir ją skleidžiančių bombų amerikiečių saugumo pareigūnai ieškojo naudodami lietuvių sukurtus įrenginius. Prieš šį svarbų įvykį JAV policija apsirūpino Lietuvoje pagamintais radiacijos matuokliais, kurie akimirksniu nustato gautos spinduliuotės kiekį.
Gyvenimas
Darbo pokalbis: nepamiršk nusišypsoti!
Kai einame į darbo pokalbį, galvojame, kad tai didelis iššūkis mums, darbuotojams, bet personalo specialistai teigia, kad tai yra ir testas įmonei. Kodėl? Ir ko verčiau nedaryti, jei nori gauti darbą.
Sveikata
Tavo pasirinkimas: sportuosi – vartosi mažiau alkoholio
Dauguma reguliariai sportuojančių žmonių mano, kad be šio laisvalaikio praleidimo būdo jie suvartotų daugiau alkoholio. Didžioji dalis neužsiimančių sportu įsitikinę, kad, jeigu reguliariai sportuotų, alkoholio vartotų mažiau.
Gyvenimas
Ar atmintį galima ištreniruoti?
Gera atmintis, sugebėjimas susikaupti – daugelio svajonė. Juk tai reiškia, kad lengvai išmoksi reikiamų kalbų, teisingai skaičiuosi, greit mąstysi, vadinasi, priešingai nei išsiblaškėlius ir užuomaršas, tave lydės profesinė sėkmė.
Gyvenimas
Kad kelionės įneštų pokyčių
Sakote, esate nenuspėjamas ir laisvalaikį bei keliones renkatės spontaniškai? Vis dėlto kelionių pardavėjai, mus „skaitantys“ (arba bent taip manantys) lyg atverstas knygas, yra suklasifikavę, kokios atostogos būdingos keliautojams pagal jų amžių, šeiminę padėtį ir kitus „parametrus“, skelbia skrendu.lt. Manytume, visiems pravartu paskaityti jų patarimus, kokie gi kelionių pokyčiai įneštų įvairovės į galbūt rutina virstančius atostogų pasirinkimus ir net – gyvenimus.
Gyvenimas
Gal metas keisti darbą?
Galima rasti daugybę privalumų, kodėl sveika keisti darbą kas kelerius metus. Lygiai taip pat nemažai privalumų turi ir ilgametis darbas vienoje pozicijoje ar įmonėje. „Swedbank“ karjeros centro vadovė Agnė Jonaitytė-Karalienė pataria, kaip apsispręsti, ar jau metas keisti darbą.
Gyvenimas
Ar rudenį versti naują gyvenimo lapą?
Vasarą galbūt ne vienas leidome sau būti kiek vėjavaikiški, per daug nesukome galvos, ar viskas gyvenime tinka ir patinka – tiesiog mėgavomės atostogomis, naujomis pažintimis ir kiekviena šilta diena. Bet metų laikai keičiasi, ir jei norime ką nors keisti ir gyvenime, pasak psichologų, ruduo – pats tinkamiausias metas permainoms.
Sveikata
Jei nori gerai jaustis vasarą
Specialistai pataria, kaip išvengti negalavimų ir jaustis gerai visą vasarą.
Gyvenimas
Ar siekti tobulybės?
„Ar kada pagalvojote, kad mes visi turime vieną bendrą priklausomybę?– klausia asmeninio tobulėjimo trenerė Ilona Tamošiūnienė ir gvildena šią problemą – priklausomybę nuo kitų žmonių nuomonės ir to nelemto klausimo „Kokia/koks aš esu?“
Sveikata
Ar žinote, kuo naudingas juodasis serbentas?
Šios mažos violetinės uogos yra stebuklingos, nesvarbu, kur ir kaip jas panaudosite – gamindami kompotą, tirštą kokteilį ar patiekdami su kepta antimi. Net ir po užšaldymo jose išlieka vitaminų bomba. Juoduosiuose serbentuose yra daug antioksidantų, ypač antocianinų, kurie yra naudingi širdies ir kraujagyslių veiklai, smegenims, regėjimui ir šlapimo takų sveikatai. Štai 5 priežastys, kodėl jūs turėtumėte juos įtraukti į savo mitybą.
Sveikata
Stebuklingoji soda ir jos panaudojimo būdai
Soda, kitaip dar vadinama natrio hidrokarbonatu, randama kiekvienoje virtuvėje, tačiau ar žinote, kur ją galima panaudoti? Pasižymėdama priešuždegiminėmis, anti-grybelinėmis, antiseptinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, ji padeda kovoti su burnos, odos ir net peršalimo problemomis.
Sveikata
Kokie produktai pagerina medžiagų apykaitą?
Metabolizmas – medžiagų apykaita organizme. Kitaip tariant, tai intensyvumas, kuriuo organizmas produktuose esančias maistines medžiagas paverčia energija arba kalorijomis. Jūsų suvalgytas maistas pavirsta gliukoze. Jei prieš valgydami buvote išalkę, visos su maistu gautos kalorijos bus sunaudotos organų darbui. Jei maisto porcija gerokai aplenkė alkį, jūsų organizmui tuo metu energijos nereikėjo, suvartotos kalorijos pavirs riebalais.
Sveikata
Užgrūdintas grybas-vabzdys negailestingas daugeliui ligų
Kai 1992 metų Barselonos olimpiadoje kinų bėgikai pasiekė stulbinamų rezultatų, visas pasaulis susidomėjo Tibete augančio grybo – kordicepso – savybėmis ir preparatais, nulėmusiais sportininkų jėgą ir ištvermę. Dabar šio grybo preparatai plačiai vartojami imuninei sistemai reguliuoti ir stiprinti. Apie unikalias jų savybes – pokalbis su Rytų Medicinos specialiste Ilona Motmillere.
Sveikata
Ką valgyti, atsižvelgiant į kraujo grupę?
Tikriausiai pastebėjo, kad kai kurie žmonės valgo viską ir yra liekni, o kitiems svoris - nuolatinė kova. Arba susimąstėte, kodėl kai kuriuos žmones kamuoja lėtinės ligos, o kiti išlieka sveiki ilgus metus. Daugelis atsakymų apie sveikatą slypi jūsų kraujo grupėje. Sužinokite, kaip jūsų kraujo grupė nulemia mitybą ir koks maistas jums labiausiai tinka.
ŽYMA
SAUGUMO GRĖSMĖS