antradienis, balandžio 20 d.
Top 500
K. Martinkėno „Modus Group“ investicijos į saulės energetiką Ukrainoje šiemet viršys 40 mln. eurų
Kęstučio Martinkėno valdomai tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“ priklausanti atsinaujinančios energetikos bendrovė „Green Genius“ užbaigė pirmąjį saulės energetikos projektą Ukrainoje, į kurį  investuota daugiau nei 11 mln. eurų. Šiemet taip pat planuojama baigti ir kitą daugiau nei 30 mln. eurų vertės saulės jėgainių parko projektą šioje valstybėje.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasada Kijeve naudos saulės jėgainės pagamintą elektrą
Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos ambasada Ukrainoje tapo pirmąja mūsų šalies diplomatine atstovybe, kuri, siekdama užsitikrinti energetinį savarankiškumą, pradėjo naudoti savo pasigamintą atsinaujinančią saulės energiją. Modernią 11 kW saulės elektrinę ant Lietuvos ambasados stogo įrengė bendrovė „SoliTek“.
Gyvenimas
Santuoka be sekso: 6 poros papasakojo, kaip joms pavyko atgaivinti seksualinį gyvenimą
Kiekvienam, kuriam teko mėnuo po mėnesio (ar metai po metų) gyventi seksualinio bado sąlygomis, galiausiai trūksta kantrybė ir kyla mintis, kad vienintelis likęs sprendimas – skyrybos. Sekso terapeutė Shannon Chavez iš Los Andželo tvirtina, jog galima šią problemą išspręsti ir be skyrybų, tačiau abu žmonės turi norėti keisti situaciją. „Aukštesnio libido partneris turėtų demonstruoti pozityvų požiūrį ir būti kantrus, – aiškina specialistė. – Pasiryžkite išklausyti partnerį be neigiamos reakcijos. Rodykite empatiją ir supratimą – tai turi būti pirmas žingsnis į problemos sprendimą.“ Pasak Sh. Chavez, žemesnio libido partneris taip pat turi norėti parodyti šiek tiek empatijos bei „išbandyti naujas veiklas, kurios orientuotos į tarpusavio ryšį ir malonumą“.
Sveikata
Išėjimas iš užburto nemigos rato
Dauguma kada nors esame kentę nuo nemigos. Beveik pusė suaugusių JAV gyventojų teigia per metus patyrę nemigą. Šį sutrikimą gali lemti daug fizinių priežasčių, kaip antai bandymas miegoti prie knarkiančio partnerio, kofeino vartojimas prieš miegą, pernelyg dažni snūstelėjimai dieną, nejudrumas, kai kurie vaistai, pavyzdžiui, nuo peršalimo, miego apnėja.
Aktualijos
Sprendimas – virš galvos
Siekti vis aukštesnės energinio efektyvumo klasės įpareigojanti ES direktyva, procedūrinės lengvatos, didėjantis vartotojų sąmoningumas, finansinis patrauklumas ir sparčiai besivystančios technologijos – pagrindinės priežastys, dėl kurių Lietuvoje vis dažniau naudojami atsinaujinantys energijos ištekliai (AEI). Tarp jų – ir fotovoltinės technologijos.
Sveikata
5 svarbiausi vitaminai: kokie ir kada vartojami?
Dažnai pagalvojame, kad visus reikiamus vitaminus galime gauti ir pasisavinti su maistu, tačiau dėl greito gyvenimo tempo ir prastų mitybos įpročių tai padaryti sunkiai pavyksta.
Pramogos
Žinomos moterys atskleidė grožio paslaptis
Ne paslaptis, kad visos moterys vienaip ar kitaip nori būti gražios ne tik savo mylimiesiems, artimiesiems, bendradarbiams, praeiviams, bet svarbiausia – pačios sau. Nors kiekviena moteris turi skirtingą grožio supratimą, daugelis sutiktų, kad grožiu nesirūpinant iš vidaus, net brangiausios kosmetikos priemonės tampa neveiksmingos. Su šia mintimi sutinka ir ryškiausios Lietuvos moterys, kurios nusifilmavo neeiliniame klipe ir pasidalino mintimis apie tikrąjį grožį – ne tik išorinį, bet ir vidinį.
Gyvenimas
5 patarimai, kaip savo namus greitai paversti skoninga šventine oaze
Artėjant didžiausioms metų šventėms norisi pasirūpinti ne tik dovanomis ar vaišėmis, bet ir namų jaukumu. Prekybininkai pastebi, kad dekoracijos ir interjero prekės yra antros pagal perkamiausias iš visų šventinių prekių, tačiau sugalvoti, kaip, išsirinkus keletą atributų, greitai ir nesudėtingai pasipuošti visus namus – ne visada lengva. Dekoravimo specialistai pateikia penkis svarbiausius patarimus, kurie gali pagelbėti puošiantis Kalėdoms.
Gyvenimas
Geriausi būdai liūdesiui įveikti
Liūdesys, kaip emocija, yra tokia, kad laikui bėgant, o žmogui nieko nedarant, kad jis pasitrauktų, tik didėja ir pilka spalva nudažo vis didesnę žmogaus gyvenimo dalį.
Gyvenimas
5 būdai atsikratyti vaisinių muselių
Rudens pradžia – metas, kai namuose pasirodo įkyrios ir, atrodo, nesugaunamos vaisinės muselės. Tačiau atsikratyti šių vabzdžių gali padėti keletas paprastos gudrybės.
Verslas
Didžiausia Vokietijos saulės baterijų gamintoja neatlaikė Azijos konkurencijos
Didžiausia Vokietijos saulės baterijų plokščių gamintoja „Solarworld“ ketina artimiausiu metu skelbti bankrotą.
Verslas
Pekino ambicijos temdo saulę
Kinijos ryžtas dominuoti Europos saulės energetikos sektoriuje yra signalas kitoms gamybos sritims
Pramogos
Patarimai ir prietarai: Kaip pritraukti pinigus?
Dažnai mūsų visuomenėje sklando supratimas, kad pinigai tai kažkas negero, nešvaraus ar net gėdingo. Toks suvokimas neteisingas ir net žalingas, nes taip mąstydami mes tarsi užprogramuojame save jų neturėti. Galbūt pinigai laimės neatneša, tačiau jie labai reikalingi. Jeigu per dažnai jaučiame pinigų trūkumą, negalėdami patenkinti elementariausių savo poreikių, toks gyvenimas ne džiugina, o vargina.
Gyvenimas
Tinkamiausia rankinė pagal dydį ir formą (dydžių lentelė)
Rankinė moterims, kur kas daugiau nei praktiškas aksesuaras ar aprangos detalė. Iš rankinės mes galime daug ką pasakyti apie jos savininkės stilių bei asmenybę ir charakterį, todėl rankinės pasirinkimas – svarbus momentas būsimai šeimininkei.
Gyvenimas
Moters išmintis: kaip neatsibosti vyrui
Šeimyniniuose santykiuose svarbiausia – ištverti kasdienybės išbandymus ir neprarasti pagarbos vienas kitam. Stiprūs žmonės yra ne tie, kurių gražus, sportiškas kūnas, ne nuo to priklauso laimė.
Gyvenimas
Ieškote darbo? Šie patarimai jums tikrai pravers!
Jei žinote, koki darbo norite, bet kažkas vis sutrukdo jį gauti, verta pasidomėti specialistų rekomendacijomis. Gal esate puikus specialistas, bet nemokate pristatyti savo sugebėjimų?
Gyvenimas
Kaip greičiau išsiristi iš lovos
Trumpėjant dienoms ir artėjant šaltajam metų laikotarpiui, atsikelti ryte darosi vis sunkiau. Ką jau kalbėti apie žmones – pelėdas iš prigimties. Tiems, kuriuos lova rytais traukia tarsi magnetas, pateikiame keletą patarimų, kaip iš ryto atsikelti laiku ir jaustis išsimiegojus.
Sveikata
10 Šaolino vienuolio patarimų, kaip išlikti amžinai jaunu
Daugelis žmonių teigia, kad sveikata yra pats brangiausias mūsų turtas. Tačiau ar daug iš mūsų gyvena laikydamiesi šios taisyklės? Vertėtų tai pradėti daryti nuo šiandien.
ŽYMA
SAULĖS ENERGIJA