ketvirtadienis, kovo 4 d.
Anglijoje
Europos Parlamentas uždegė žalią šviesą „Brexitui“
Europos Parlamentas trečiadienį galutinai uždegė žalią šviesą „Brexitui“, per balsavimą Briuselyje ratifikavęs susitarimą dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES sąlygų.
Anglijoje
Kas bus kitaip kitą dieną po „Brexit“?
Penktadienio vidurnaktį – praėjus 1 317 dienų po to, kai britų rinkėjai nusprendė išstoti iš Europos Sąjungos – „Brexit“ pagaliau įvyks. Kas pasikeis po sausio 31-osios?
Anglijoje
Barnier: po „Brexit“ ES ir JK turės „viską statyti iš naujo“
Jungtinė Karalystė turės „viską statyti iš naujo“ savo santykiuose su Europos Sąjunga, kai vėliau šią savaitę pasitrauks iš Bendrijos, pirmadienį pareiškė ES vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier.
Anglijoje
Johnsonas: Jungtinė Karalystė pasirengusi palikti ES sausio 31-ąją
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas įsitikinęs, jog po to, kai „Brexito“ įstatymo projektą patvirtino abeji parlamento rūmai, Jungtinė Karalystė pasirengusi palikti Europos Sąjungą numatytu laiku – sausio 31-ąją. Atitinkamą vyriausybės vadovo pareiškimą trečiadienio vakarą paskelbė premjero kanceliarija.
Pramogos
Medicinos daktaras: „Žmogaus sąmonė po mirties funkcionuoja“
Ar egzistuoja kažkas po mirties? Ar mūsų sąmone kažkur persikelia? Ar tiesiog užmiegame ir mūsų gyvenimas pasibaigia? Šie klausimai kankina daugelį žmonių. Dažniausiai manoma, kad apie tai kalba tik religijos, tačiau mažai kam žinoma, jog medikai puse lūpų apie tai irgi kalba.
ŽYMA
SAUSIO 31