trečiadienis, balandžio 21 d.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 2–8 d.)
Pirmąją rugsėjo savaitę susitikimai su draugais ne tik pradžiugins ir suteiks malonumo, bet ir paskatins reikšmingiems apmąstymams. Išsikalbėkite iš širdies, papasakokite jiems apie tai, kas jus neramina ir slegia. Jei būsite nuoširdūs, tikrai gausite naudingą patarimą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)
Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu. Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 19–25 d.)
Šią rugpjūčio savaitę pasistenkite su niekuo neatvirauti, ypač su bendradarbiais. Nesidalykite su kitais savo išgyvenimais ir ateities planais, nesiskųskite dėl nesėkmių. Viskas, ką pasakysi, bus panaudota prieš jus. Elkitės santūriai.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)
Savaitės pradžią – nuo 12 iki 14 dienos – ženklins augantis Mėnulis. Tai bus geras laikas naujiems darbams, projektams pradėti. Tik pasistenkite kruopščiai apsvarstyti, išanalizuoti visus už ir prieš. Nuo 15 dienos prasideda pilnatis. Tą dieną geriau pabūti namuose ir nepriimti svarbių sprendimų, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Susitikimai ir pažintys gali sukelti nusivylimą. Nuo 16 dienos galima stiprinti ryšius su žmonėmis, įtvirtinti gautas žinias, tačiau naujų darbų ir projektų geriau kol kas nepradėti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 5–11 d.)
Tai bus augančio mėnulio savaitė. Skubėkite pradėti naujus darbus, kurti planus, sudaryti svarbias sutartis, užmegzti naujas pažintis ir niekam neskolinkite pinigų.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)
Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gera, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 22–28 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus produktyvi. Jie sugebės ramiau mąstyti, aiškiau įvertinti situaciją, pateikti svaresnių argumentų derybose. Galima bus atlikti kelis darbus vienu metu, bet taip elgtis nepatartina. Geriau stengtis susikoncentruoti į vieną dalyką, nes kitaip savaitės pabaigoje pajusite didelį nuovargį ir apatiją, tada net meilės reikalai neberūpės. Dirbkite lėtai ir kruopščiai. Derinkite darbus su poilsiu. Jei viską gerai suderinsite, savaitė jums bus puiki.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 15–21 d.)
Šia liepos savaite pradėsime antrąją vasaros pusę. Vieni jau spėjo paatostogauti, kiti dar tik ruošiasi. Visiems patartina bent kartą per dieną sustoti ir sąmoningai pasidžiaugti vidurvasariu, kitaip jis gali nepastebimai prabėgti. O ką žvaigždės jums numatė šią savaitę, sužinosite perskaitę horoskopą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 8–14 d.)
Daugumai Zodiako ženklų ši liepos mėnesio savaitė bus palyginti rami ir be didelių sukrėtimų. Vienų laukia malonūs pokyčiai, kiti suras daugiau laiko poilsiui bei pramogoms ir galės pasidžiaugti vasaros malonumais.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 1–7 d.)
Pirmoji liepos savaitė bus džiugi ir nerūpestinga tiems, kurie susiruošė atostogauti, o dirbantiems neretai trūks jėgų ir entuziazmo. Nesiverskite per galvą, sulėtinkite tempą, dirbkite ramiai ir atidžiai, tada nepervargsite ir gal net nuveiksite daugiau nei paprastai. Taip pat būkite atidesni ir taktiškesni bendraudami su kitais žmonėmis. Beprasmiški konfliktai atims daug jėgų, todėl jų reikia vengti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (birželio 24–30 d.)
Pirmoji savaitė po vasaros saulėgrįžos daugumai Zodiako ženklų bus ramesnė ir produktyvesnė už kitas. Namuose atsiras daugiau santarvės ir supratimo. Ypač daug džiaugsmo patirs tie, kurie bus spėję surasti savo Paparčio žiedą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (birželio 17–23 d.)
Savaitė iki vasaros saulėgrįžos bus nerami, kupina neplanuotų rūpesčių ir darbų. Teks suktis kaip voverei rate, todėl padaugės konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis. Būkite atidūs!
Pramogos
Savaitės horoskopas (gegužės 27–birželio 2 d.)
Šią savaitę baigsis pavasaris, pasitiksime vasarą. Sumažės neaiškių, nenusakomų emocijų, tapsime šiek tiek ramesni, lėtesni, geriau suvokiantys, kur einame, ko siekiame.
Pramogos
Savaitės horoskopas (gegužės 20–26 d.)
Šią savaitę daugiausia problemų visiems Zodiako ženklams sukels santykiai su kitais žmonėmis: partneriu, kolegomis, artimaisiais. Atidžiau rinkitės žodžius. Apskritai patartina mažiau kalbėti, daugiau klausytis.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patariama neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 6–12 d.)
Šią gegužės savaitę visiems Zodiako ženklams patartina stengtis nešvaistyti savo jėgų nebūtiniems ir menkaverčiams darbams. Darykite tai, kas tikrai svarbu, kad liktų laiko džiaugtis gyvenimu.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29–gegužės 5 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę staigmenoms.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 15–21 d.)
Ateinančią savaitę dauguma Zodiako ženklo atstovų bus kupini energijos, kils naujų idėjų, kaip pagerinti asmeninį gyvenimą. Įsibėgėjus pavasariui ir dangų vis dažniau puošiant saulei, norėsite vykti į gamtą ar išvykas.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 8–14 d.)
Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus sunku susikaupti darbe. Ryški pavasario saulė vilios į lauką, kvies džiaugtis gyvenimu ir mylėti.
ŽYMA
SAVAITĖS HOROSKOPAS