šeštadienis, sausio 16 d.
Pasaulis
Turkijoje priimtas kontroversiškas įstatymas dėl „nakties sargybinių“
Turkijos parlamentas trečiadienį priėmė kontroversišką teisės aktą, suteikiantį daugiau galių savanoriams patruliams, padedantiems palaikyti viešąją tvarką gyvenamuosiuose rajonuose. Šio teisės akto
Lietuva
Lietuvos kariuomenė siūlo nežinios jausmą dėl savo ateities keisti į užtikrintą ateitį
Lietuvos kariuomenė užsienyje gyvenančius tautiečius ragina grįžti į Lietuvą ir savo ateitį sieti su Lietuvos kariuomene, kadangi ji siūlo ne tik išskirtinį darbą, bet ir gerą kolektyvą, konkurencingus atlyginimus, socialines garantijas.
Gyvenimas
Mokslininkas atskleidė pražūtingą klaidą, daromą kasdien
Šiaurės Airijos mokslininkas eksperimentu įrodė, kad milijonai žmonių kasdien kenkia savo sveikatai patys to nežinodami.
Gyvenimas
Kuo kenksmingos dirbtinės eglutės
„Sakyti, kad dirbtinės eglutės yra draugiškesnės aplinkai tolygu teigti, kad nafta yra palankiausias aplinkai energijos šaltinis. Tai vadinama miesto legenda arba reklamos mitu“, – teigia Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos instituto (KTU APINI) tyrėja Inga Gurauskienė.
Pramogos
Jogurte rasta sveikatai pavojingų medžiagų
Penki didieji Jungtinės Karalystės prekybos centrai buvo įspėti išimti iš apyvartos „Yeo Valley“ jogurtus nes baiminamasi, jog juose gali būti sveikatai kenksmingų medžiagų.
Aktualijos
Pagalbos turizmas
Savanoriška veikla užsienyje pirmiausia atrodo kaip įdomus būdas pažinti naują aplinką. Bet ši patirtis gali duoti kur kas daugiau.
ŽYMA
SAVANORIAI