ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Verslas
Mašina prie vairo: kur mus nuveš dirbtinis intelektas?
Savivaldžiai automobiliai jau šiandien visus eismo dalyvius veža į ateitį, kurioje dirbtinis intelektas gali gauti specialų statusą bei savitų teisių
Pramogos
Londono centre stojo eismas
Dalyje Londono centro šeštadienį buvo sustabdytas eismas, Holivudo žvaigždei Tomui Cruise'ui filmuojantis scenose naujai kino sagos „Neįmanoma misija“ daliai.
Pramogos
„Neįmanoma misija“ filmuojama išskirtinėje vietoje
Į garsiausią Pietų Norvegijos lankytiną vietą sraigtasparniu skraidinama techninė įranga „Neįmanomai misijai 6“ (Mission: Impossible 6) filmuoti ir tai reiškia, kad ši turistų pamėgta vieta jiems kurį laiką bus uždaryta.
Pramogos
Dėl Tomo Cruise'o traumos sustabdytas šeštosios „Neįmanomos misijos“ filmavimas
„Neįmanomos misijos 6“ (angl. Mission: Impossible 6, MI6) filmavimas buvo sustabdytas, nes Tomas Cruise'as, atlikdamas kaskadininko triuką, susilaužė kulkšnį, trečiadienį patvirtino juostos režisierius.
Pramogos
Pradedamas filmuoti „Zero III“
Penktadienį Lietuvos režisierius Emilis Vėlyvis tautai pateikė dvi staigmenas: iš pradžių išplatino filmuką su besikeikiančiais ir balsuoti raginančiais žymiais šalies aktoriais, o vėliau pranešė apie sukamą naują filmą.
Pramogos
Londono centras priminė karo zoną
Sekmadienį Londono centre esanti Trafalgaro aikštė priminė pirmojo pasaulinio karo laikus – čia filmuota scena Hollywoodo filmui.
Pramogos
Sprogimas Londono centre – tik filmavimo scena
Sekmadienį pačioje Londono širdyje, prie parlamento rūmų sprogo per tiltą važiuojantis dviaukštis autobusas.
ŽYMA
SAVIVALDŽIAI AUTOMOBILIAI