ketvirtadienis, liepos 16 d.
Finansai ir investavimas
Bankininkystė
SEB banko grupės Lietuvoje pelnas šiemet mažėjo 29 proc.
Vieno didžiausių Lietuvoje komercinio SEB banko grupė pirmą šių metų pusmetį uždirbo 41,6 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno – 29 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu (58,6 mln. eurų). Tik SEB banko grynasis pelnas mažėjo 28,8 proc., iki 42,8 mln. eurų (60,1 mln. eurų). 
Verslas
Ekonominės prognozės
SEB ekonomistai perspėja, kad veiklą atnaujinę prekybininkai susiduria su atšiauria realybe
Lietuvos ekonomika šiemet dėl koronaviruso krizės pagal pagrindinį scenarijų turėtų susitraukti 8,7 proc., tačiau kitąmet atsigavimas turėtų viršyti 6 procentus.
Verslas
Lietuvos BVP
Ekonomikos augimas paskutinį ketvirtį gerokai viršijo prognozę
Šiandien Statistikos departamentas paskelbė, kad realus Lietuvos BVP 2019 metais padidėjo 3,9 procento, arba daugiau negu 2018 metais, kai ekonomika
Komentarai
Redaktoriaus žodis
Dideli norai, mažos galimybės
Nesunku surasti bent keletą priežasčių, kodėl Lietuvoje vis keliama idėja kurti valstybinį komercinį banką ir kodėl tam pritaria ne tik apie finansų sektorių ypatingų žinių neturinti gyventojų dauguma, bet ir dalis politikų, įskaitant prezidentą Gitaną Nausėdą, bei verslininkų.
Pramogos
Davido Beckhamo elgesys ištirpdė gerbėjų širdis
Žymus futbolininkas labai myli savo vaikus ir tą įrodė nuotraukose, kuriose užfiksuoti išskirtiniai kadrai.
Verslas
Viso, Donatai. Labas, Siri
Automatizuoti procesai pakeis dalį prie kompiuterių dirbančių žmonių
Verslas
Lizingu dažniau perkam brangesnį apynaujį automobilį negu naują
Pernai gyventojai SEB banko lizingu įsigijo automobilių už beveik 27 mln. eurų, arba trečdaliu daugiau negu 2015 m. SEB banko duomenys rodo, kad privatūs asmenys lizingu perka vis brangesnius apynaujus automobilius: pernai už naudotą automobilį vidutiniškai mokėjo 16 tūkst. eurų, už naują — 24 tūkst. eurų.
Pramogos
Victoria ir Davidas Beckhamai atnaujino santuokos įžadus
Bene žymiausias Anglijos futbolininkas Davidas Beckhamas ir jo žmona, dizainerė ir buvusi pop grupės „Spice Girls” narė Victoria Beckham šiemet mini 18-ąjį santuokos jubiliejų.
Pramogos
D. Beckhamas paverstas aukso statula
Anglijos futbolo legenda Davidas Beckhamas savo pravardę „Auksinis kamuolys“ pavertė realybe, kai „Vaikų išrinktuose sportininkų apdovanojimuose“ buvo nuo galvos iki kojų aplietas auksiniais dažais.
Pramogos
Beckhamai dairosi naujų namų
Kaip pranešė laikraštis „The Sun“, Beckhamų manija netrukus gali vėl sugrįžti į Britaniją. Pasklido kalbos, jog jie ketina įsigyti namą Londone.
ŽYMA
SEB BANKAS