trečiadienis, balandžio 14 d.
Aktualijos
Vyro planas neišdegė: parašiutui neišsiskleidus žmona išgyveno
Teisme atversta byla, kurioje britų karininkas kaltinamas neįprastu būdu bandęs nužudyti savo žmoną – prieš šuolį parašiutu jį sugadino, bet moteris išgyveno net ir nukritusi iš kilometro aukščio.
Seimo etikos komisijoje A.Skardžius vėl skundėsi buvęs apšmeižtas
Seimo narys socialdemokratas Artūras Skardžius neprivalėjo, bet galėjo deklaruoti savo santykį su bendrove, kuri jo žmonai priklausančiame sklype pastatė vėjo jėgainių.
Pramogos
Parašiutininkas mirė vos iššokęs iš lėktuvo
Ketvirtadienį mirtimi baigėsi patyrusio parašiutininko iš Škotijos atostogos: atliekant eilinį šuolį sustreikavo vyriškio širdis.
Aktualijos
Bandė nužudyti su parašiutu šokančią žmoną
Teisiamas vyras, kuris kaltinamas bandęs nužudyti savo žmoną. Kaltinimai pateikti po to, kai jai iššokus iš 1,2 km aukštyje buvusio lėktuvo neišsiskleidė jos pagrindinis parašiutas.
Aktualijos
Tragiška lemtis: moters parašiutas neišsiskleidė
Pirmasis šuolis parašiutu Jungtinėje Karalystėje pusamžei moteriai tapo paskutiniuoju – nusileidimo metu patyrusi sunkias traumas ji neišgyveno.
Pasaulio lietuviai
Parašiutininkė iš Dubajaus nori užkariauti ir Everestą
Iš Birštono kilusi 29-erių Dovilė Slavinskaitė namais vadina vidury dykumų iškilusį vieną turtingiausių pasaulio miestų – Dubajų. Mergina nėra priėmusi islamo ir per ketverius metus taip ir neišmoko arabų kalbos. Su „Tiesa“ ji nešnekėjo nei apie religiją, nei apie pakankamai griežtas moterims taikomas taisykles Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Ji pasakojo apie savo gyvenimą... danguje – pusantro tūkstančio skrydžių parašiutu virš dykumų ir ledynų.
ŽYMA
SEIMO ETIKOS KOMISIJA