antradienis, sausio 19 d.
Anglijoje
JK gresia masinės riaušės
Pirmą kartą viešai prabilta apie tai, kad dėl „Brexit“ pasekmių Jungtinėje Karalystėje gali kilti didžiuliai pilietiniai neramumai, valdžios atstovai tikina, kad pasiruošta bet kokiam variantui.
Aktualijos
JAV prekybos gigantas sukurs daugiau kaip tūkstantį naujų darbo vietų
JAV interneto milžinė „Amazon“ per ateinančius dvejus metus Airijoje sukurs daugiau kaip 1 tūkst. papildomų darbo vietų.
Pasaulis
Vienoje stambiausių įmonių klesti šiuolaikinė vergovė
„Amazon“ sandėlio darbuotojai priversti šlapintis į butelius arba tiesiog atsisakyti pertraukėlių nubėgti į tualetą – tokias nežmoniškas darbo sąlygas lemia praktiškai nepakeliami reikalavimai ir patiriamas spaudimas, atskleidė žurnalistas Jamesas Bloodworthas, kuris dėl žurnalistinio tyrimo įsidarbino minėtoje bendrovėje.
Pasaulis
„Amazon“ nepatenkintiems darbuotojams siūlo papildomus tūkstančius
Interneto prekybos gigantė „Amazon“ yra ne tik viena iš didžiausių darbdavių pasaulyje, bet ir bendrovė, nuolat sulaukianti nusiskundimų darbo sąlygomis. Kompanija rado neįprastą sprendimą – ji siūlo kiekvienam nepatenkintam darbuotojui nemažą pinigų sumą už tai, kad šis išeitų iš darbo ir daugiau nebandytų įsidarbinti.
Aktualijos
„Amazon" vairuotojai dėl laiko stokos priversti šlapintis į buteliuką
Prieš šventinis laikotarpis, tikras darbymetis visoms kompanijoms ir privatiems verslams, kurios dirba su klientais, tačiau kai kurios įmonės savo darbuotojus paverčia vergais.
Aktualijos
Darbas sandėlyje – kaip vergovė
Didžiausio Jungtinėje Karalystėje internetinės prekybos milžinės „Amazon“ sandėlio darbuotojai skundžiasi darbo sąlygomis ir net lygina su vergove.
Aktualijos
S.Skvernelis nelinkęs keisti ūkio ministro
Socialdemokratų partijos į Vyriausybę deleguotam ūkio ministrui Mindaugui Sinkevičiui neatsiėmus atsistatydinimo pareiškimo, naujo kandidato bus ieškoma kartu su socialdemokratų frakcija Seime, planuoja premjeras Saulius Skvernelis.
Aktualijos
Partijos tarybos sprendimu socialdemokratai traukiasi iš koalicijos
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį nusprendė trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).
Aktualijos
„Valstiečiams“ rūpesčių kelia ir savas, ir koalicijos partnerių lyderis  
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybė, kelias dienas pabandžiusi nuryti koalicijos partnerių – Lietuvos socialdemokratų partijos – lyderio Gintauto Palucko pareiškimus apie abejotiną koalicijos ateitį, šiandien rinksis aptarti šią situaciją.
Aktualijos
Darbas Anglijoje: „Amazon“ priims tūkstančius žmonių
Prekybos gigantė „Amazon“ paskelbė Jungtinėje Karalystėje (JK) sukursianti tūkstančius naujų darbo vietų. Nepaisant abejonių dėl verslo ateities šalyje, įmonės vadovai tikina nebespėjantys patenkinti vis didėjančių klientų poreikių.
Aktualijos
Diena „Amazon“ darbuotojo kailyje žmogų paverčia zombiu
Jeigu vis dar manote, kad vardan jūsų kalėdinių dovanų daugiausiai plūkiasi nepailstantis Kalėdų Senelis su savo elnių kinkiniu ir padėjėjais elfais, tai žinokite, jog viskas yra kur kas žemiškiau.
Aktualijos
Rytų Anglijoje – tūkstančiai naujų darbo vietų
Interneto milžinė „Amazon“ artimiausiu metu Peterborougho mieste esančiame prekių sandėlyje siūlo darbą tūkstančiams žmonių.
Pramogos
„Amazon“ gimtadienio proga – milžiniškas išpardavimas
Viena iš sėkmingiausių pasaulyje internetinių parduotuvių „Amazon" planuoja savo 20-metį paminėti paskelbdama tūkstančius akcijų bei didesnius išpardavimus net ir už „Juodąjį penktadienį“.
Pramogos
Geidžiamiausios Kalėdinės londoniečių dovanos
Antrus metus iš eilės romanas trileris „Dingusi” yra pati geidžiamiausia dovana Kalėdoms Londone, pranešė „Amazon”.
ŽYMA
SEIMO KOALICIJA