penktadienis, rugsėjo 25 d.
Aktualijos
Nepagrįsti lūkesčiai
Seimo pirmininkas tikina: internetinio balsavimo per šiuos rinkimus nebus
Internetinio balsavimo užsienyje per šiuos Seimo rinkimus nebus ir nereikėtų žmonėms sukelti nepagrįstų lūkesčių, sako Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Lietuva
V. Pranckietis: „Čia prieš dvidešimt devynerius metus galutinai ir visiems laikams tauta pareiškė laisvę“
Šiandien sostinės Nepriklausomybės aikštėje įvyko iškilminga Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti.
Gyvenimas
Šventinis stalas: paprastai, bet dailiai
Prisikėlimo šventei svarbu ne tik margini kiaušiniai ir gardūs patiekalai, bet ir dėmesys stalo puošmenoms.
Komentarai
Sėkmės!
Nauji metai – gera proga pozityviau žvelgti į ateitį ir matyti ten ne praeities klaidas ir nusivylimus, o naujas galimybes. Ir palinkėti gerų pokyčių bei sėkmės.
Gyvenimas
Prisijaukinkite vėjo muziką
Kiniški vėjo varpeliai – itin madingas modernaus dekoro elementas, nors iš tikrųjų šie daiktai turi labai gilią istoriją.
Gyvenimas
Penki paprasti patarimai šventės papuošimui
Moliūgas virto karieta, pelytės arkliais, o paprasti rūbeliai puošniausiais puotos rūbais, byloja nuostabi Brolių Grimų pasaka. O gal tai ne pasaka, o tikra istorija, kurioje galime sutikti vieną pirmųjų švenčių dekoratorių — gerąją krikštamotę — mokančią iš nieko padaryti viską? Į šį klausimą beatsakytų pati Pelenė arba jos autoriai, o mums belieka semtis įkvėpimo apie tai, kaip genialiais sprendimais iš labai mažai padaryti daug. Šį kartą pasakojame apie tai kaip optimaliai išnaudoti savo šventės patalpas ir sukurti stebuklingą atmosferą. Taigi, pasiimam burtų lazdelę ir pirmyn! Kaip mojuoti šia lazdele mums pataria jusurenginiai.lt dekoratorės Garbrielė ir Karolina.
ŽYMA
SEIMO PIRMININKAS