antradienis, balandžio 20 d.
Gyvenimas
12 mitų ir tiesų apie seksą!
Seksas egzistuoja tiek pat, kiek ir žmonija. Ir atrodo, nieko sudėtingo jame nėra. Tačiau lytiniai santykiai apipinti galybe mitų, apie
Pasaulis
Belgijos policija aptiko 50 žmonių sekso vakarėlį
Belgijos policija uždarė sekso vakarėlį, kuriame linksminosi daugiau nei 50 žmonių, praneša „Brussels times”. Visi jie iš Prancūzijos atvyko į
Lietuva
„Pravieniškių mafijos“ išgarsintas Jonas įkliuvo teisėsaugai: orgijų transliacijos feisbuke pašiurpino tūkstančius
Rokiškio krašte šiuo metu gyvenantį Joną Navicką išgarsino dokumentinis filmas „Pravieniškių mafija“, kuriame buvęs kalinys prabilo apie beveik dešimtmetį Pravieniškių
Gyvenimas
Kodėl moterys ryžtasi seksui trise?
Seksas trise – dažno vyro ir retos moters galvoje. Įvairiausios statistikos rodo, kad dauguma porų yra bent kartą apie tai
Aktualijos
„Nuoma už seksą“: vilties netekę nuomininkai, miegantys su būstų savininkais - jau epidemija
Šokiruojantis naujas tyrimas atskleidė, kad 220 000 moterų teigė, kad jų buvo paprašyta sekso dėl laiku nesumokėtos nuomos ir tvirtina, kad apie daugelį tokių atvejų policijai nėra pranešama.
Aktualijos
Domina £38,000 alga - galite išbandyti sekso žaislus ir atsakinėti į elektroninės parduotuvės klientų klausimus apie juos
Interneto parduotuvė ieško intymių klientų aptarnavimo vadybininko/-ės, kuri/-is atsakytų į klientų klausimus apie sekso žaislus.
Gyvenimas
Kaip išsiaiškinti, kiek antroji pusė turėjo sekso partnerių
Klausimas mylimajam apie ankstesnių seksualinių partnerių kiekį tinka jaukaus pokalbio prieš miegą kontekste, bet jokiu būdu neturėtų priminti kvotos ar tapti proga teisti.
Gyvenimas
Atvira meilužės išpažintis: neištikimybė gali šeimai atnešti ir naudos
Sakoma, jog nėra namų be dūmų, turint omeny, jog kiekvienoj šeimoje yra savi sunkumai, išbandymai, kurie poras sustiprina ar išskiria. Štai meilužės ar meilužio atsiradimas šeimoje gali porai gali būti ir naudingas, nors toli gražu ne visada.
Gyvenimas
Mėgstate provokuoti seksualiomis asmenukėmis? Mokslininkai įvardijo, kas už to slypi
Aiškinantis, kokios priežastys gali lemti asmens troškimą patirti į save nukreiptą seksualinį interesą, mokslininkams pavyko įžvelgti tam tikrų koreliacijų.
Gyvenimas
7 temos, labiausiai įaudrinančios seksualines fantazijas
Mokslininkai įvardijo temas, kuriomis žmonės dažniausiai fantazuoja. Kurią pasirenkate jūs, kai leidžiatės į seksualines fantazijas?
Aktualijos
Vyras internete apsimetė moterimi, kad galėtų prievartauti išpirkas iš vyrų, siuntusių jam erotines asmenukes
Net aštuoni vyrai pakliuvo į išpirkų medžiotojo Paul Snelson pinkles. Nė vienas jų nė neįtarė, kad bendrauja su vyru - visi manė, kad savo nuogo kūno nuotraukas siuntė merginai, o šias pasigviešęs vyras tuomet iš jų reikalavo pinigų, grasindamas, kad kitaip jų inlymios nuotraukos atsidurs interneto erdvėje.
Pasaulis
Į Afriką išvykusios dvi vienuolės grįžo pastojusios
Katalikų Bažnyčia pradėjo tyrimą, dviem vienuolėms pastojus po misionieriškų kelionių, informuoja independent.com.
Pasaulis
Dingusi mergaitė gražinta mamai po to, kai buvo pastebėta „Pornhub” svetainėje
Mergaitė iš Floridos, kurios vardas neatskleidžiamas dėl teisinių priežasčių, buvo gražinta į Mamos rankas po to, kai buvo pastebėta „Pornhub” svetainėje, kurioje talpinami pornografiniai įrašai.
Pramogos
Wigano traukinių stotyje girtas vyras mylėjosi su signaliniu kūgiu
Vyras pripažino Wigano traukinių stotyje lytiškai santykiavęs su valytojos paliktu signaliniu kūgiu. 38 metų amžiaus Trevor Smith lifte buvo aptiktas nusismaukęs kelnes žemyn, lytiškai santykiaujantis su kūgiu.
Gyvenimas
5 artėjančių skyrybų požymiai pagal seksologus
Seksas – svarbi poros santykių sudedamoji dalis. Jeigu sutrinka sutuoktinių intymusis gyvenimas, vadinasi, nedaug laiko liko iki neištikimybės ir skyrybų. Kokie požymiai rodo, kad poros seksas nėra patenkinamas? Kokių aliarmo signalų negalima ignoruoti?
Aktualijos
Už alkoholį pedofilui parsidavęs vyras pedofilą nužudė
28 metų amžiaus Thomas Carney neigia Valentino dieną nužudęs pedofilą, 76-erių metų amžiaus Davidą Phillipsą.
Aktualijos
Seksu su partnere užsiiminėjęs britas iškrito iš balkono
Prancūzijoje atostogavęs britas šiuo metu yra gydomas vietinėje ligoninėje po to, kai „aistringo sekso“ metu jis iškrito pro balkoną, praneša „Daily Mail“.
Pasaulis
Kalėjime nusižudė prekyba nepilnametėmis kaltintas JAV milijardierius J. Epsteinas
Kalėjime nusižudė JAV milijardierius finansininkas Jeffrey Epsteinas, apkaltintas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais, šeštadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Pasaulis
Besimylėdama pora iškrito iš devinto aukšto: moteris mirė, ant jos nusileidęs vyras sugebėjo net grįžti į vakarėlį
Rusijoje tragiškai žuvo moteris - besimylėdami su partneriu Jie iškrito iš devinto daugiaaukščio namo aukšto, bet ant jos nusileidęs jos partneris išgyveno.
Pramogos
Į vaiko gimtadienį svečius pakvietusi mama įsakė jiems laikytis absurdiškos taisyklės
Pirmasis vaiko gimtadienis – svarbi šventė tiek pačiam jos kaltininkui, tiek tėvams, tiek artimiausiems šeimos nariams bei draugams, tad norisi ją surengti kuo linksmesnę ir įsimintinesnę. Vienai mamai jos pirmagimio gimtadienis dar ilgai išliks atmintyje dėl jos pačios sugalvotos taisyklės, dėl kurios į šventę neatvyko dauguma pakviestų svečių.
ŽYMA
SEKSAS