sekmadienis, kovo 7 d.
Pasaulis
Du vyrai, kurie išprievartavo ir nužudė dvylikos metų mergaitę, buvo viešai sušaudyti mergaitės tėvo pasirinkto būrio
Dviems vyrams, kurie Somalyje išprievartavo ir nužudė 12 metų mergaitę, šį rytą viešai įvykdyta mirties bausmė, šaulius pasirinko mergaitės tėvas.
Aktualijos
Velso vaikų namų savininkas nuteistas už seksualinį priekabiavimą prie berniukų
Johnas Allenas buvo nuteistas už nusikaltimus prieš penkis vaikus.
Pasaulis
Atsistatydino su lytinio išnaudojimo skandalu susijęs vyskupas
Vatikanas trečiadienį pranešė apie atsistatydinusį aukšto rango Amerikos katalikų dvasininką Bafalo vyskupą Richardą Malone'ą, jo vyskupijai neišsivaduojant iš Bažnyčią sukrėtusio lytinio išnaudojimo skandalo.
Pasaulis
„Didžiojo brolio” konkurso dalyvė - šoke - buvo priversta žiūrėti į savo pačios išprievartavimo vaizdus
Ispanijos televizijos konkursas „Didysis Brolis” patiria audrą po to, kai konkurso dalyvė buvo priversta žiūrėti filmuotus jos pačios tariamo seksualinio užpuolimo kadrus, kai ją, kaip įtariama, išprievartavo jos draugas ir kolega, bei šou konkurentas.
Pasaulis
Britas dvi dienas prievartavo moterį ir vertė ją šokti jam nuogai dėl to, kad ši „pasižiūrėjo” į kitą vyrą
Didžiosios Britanijos pilietis buvo įkalintas devyneriems metams po to, kai iš pavydo dvi dienas laikė moterį nelaisvėje prieš jos valią, smurtavo, prievartavo ir vertė ją šokti jam nuogai.
Pasaulis
Žinoma JAV žurnalistė apkaltino Trumpą šmeižtu
Žinoma JAV žurnalistė E. Jean Carroll Niujorke pateikė ieškinį dėl šmeižto prieš prezidentą Donaldą Trumpą. Moteris, kaltinanti D. Trumpą prieš 20 metų ją išprievartavus, taip ginasi nuo prezidento teiginių, esą ji istoriją prasimanė. D. Trumpas birželį atmetė E. J. Carroll kaltinimus išprievartavimu pareikšdamas, kad „ji nėra mano tipas“.
Pasaulis
Pedofilas šokiruojančiame interviu pripažino mėgavęsis išnaudodamas savo vaikus
Pedofilas šokiruojačiame televizijos interviu tvirtino, kad su savo vaikais lytiškai santykiavo dėl to, kad jį sužadino prieš tai jiems duota lytinio švietimo pamoka.
Aktualijos
Žagintojas tėvas prievartavo savo dukrą, kuri jam pagimdė anūkę, kurią jis irgi prievartavo
Tėvas, žaginęs savo dukrą, kuri nuo jo pastojo, vėliau žagino ir savo dukrą/anūkę. Teismas vyrą įkalino 40 metų.
Aktualijos
Policija prašo pagalbos: Telforde juodai apsirengęs vyras išprievartavo dvylikametę
Policija medžioja vyrą, kuris dienos metu, Telforde, netoli žiedinės sankryžos Priorslee, išprievartavo dvylikos metų amžiaus mergaitę.
Pasaulis
Dvimetę penkias valandas prievartavusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Vyras, žinomas tik kaip Ravi, dviejų metukų amžiaus mergytę pagrobė ir prievartavo penkias valandas - tol, kol mažylę apleido gyvybė.
Aktualijos
Mančesterio parke keliskart išprievartauta dvylikametė, vėliau gauja nusitaikė į kitus vaikus  
Mančesterio policija identifikavo tris aukas, kurias žagino keturių pedofilų grupuotė, aukas medžiojusi socialiniame tinkle Facebook.
Pasaulis
Izraelio mokykloje surišta ir keturių asmenų gaujos išprievartauta trylikametė
Izraelyje kilo skandalas: trylikos metų mergaitė pranešė policijai, kad mokyklos karinėje slėptuvėje ją surišo ir paeiliui prievartavo keturi vyresni vaikinai.
Pasaulis
Motinos širdį sudaužė trimetės dukros, išprievartautos 43 metų amžiaus vyro, žodžiai
Mama iš Cape Town, Pietų Afrikos, praleido keturias dienas bandydama pranešti policijai, kad jos trejų metukų amžiaus dukrytę galimai tvirkino ir išprievartavo 43 metų amžiaus vyras.
Pasaulis
Stephen Michael West egzekucija: penkiolikmetę išžaginęs ir jos mamą nužudęs vyras verkė elektros kėdėje
Dvigubą žmogžudystę įvykdžiusiam Stephen Michael West buvo įvykdyta mirties bausmė. S. M. West išprievartavo ir nužudė penkiolikos metų amžiaus Sheila Romines ir jos mamą, 51 metų amžiaus Wanda Romines, jų namuose 1986 metais.
Lietuva
Mamai leidus prievartautojas patėvis tris kartus privertė jos dvylikametę dukrą pastoti
Teisėjo teigimu mama iš pragaro kaltę nusineš į kapus po to, kai ignoravo savo mažametės dukters maldavimus sustabdyti prievartautoją patėvį.
The Economist
Po Nobelio komiteto sprendimo prievartavimai konflikto zonose atsidūrė dėmesio centre
Nobelio taikos premija šiemet skirta dviem aktyvistams, kovojantiems su seksualiniu smurtu karo zonose – dažniau apgailimu nei suprantamu blogiu
Gyvenimas
Ar įmanoma sutarti su anyta?
„Mano vyro mama visur kišasi, viską reguliuoja… „turi mūsų raktus ir ateina pas mus kada panorėjusi…“, „nuolat kritikuoja ir aiškina, kaip mes nemokam gyventi“, „ji nieko man nepadeda…“, – tipiški marčių skundai. Žinoma, anytos, kalbėdamos apie marčias, nė kiek šioms nenusileidžia.
ŽYMA
SEKSUALINĖ PRIEVARTA