šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
SEL atšaukia koncertą Vilniuje: saugumas svarbiausia
„Mes patirsime daugiatūkstantinių nuostolių. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu
Pramogos
Egidijui Dragūnui gresia nauji nemalonumai: vaiko teisių apsaugos tarnyba tirs Selo bendravimą su vaiku
Egidijus Dragūnas, panašu, turi dar daugiau nemalonumų. Socialiniuose tinkluose pasirodžius filmuotai medžiagai, kaip rūbinėje įvyksta Selo konfliktas su kovotoju Arnoldu Misiūnu, pradėtas tyrimas, nes įraše matomas ir nepilnametis. Dabar viešojoje erdvėje pasirodė dar vienas filmukas, kuriame matoma, kaip galimai E. Dragūnas necenzūriniais žodžiais kreipiasi į savo sūnų.
Top 500
Gudri E. Dragūno schema: prabangaus „Lamborghini“ iš atlikėjo neįmanoma konfiskuoti
Grupės „Sel“ vienintelis veidas Egidijus Dragūnas ilgus metus garsėja ne tik dideliu uždarbiu ir savo muzika, bet ir prabangiais automobiliais bei konfliktais su policija. Jau ne vieną kartą dainininkas buvo pagautas prie vairo neblaivus, be teisių ar kitaip pažeidęs taisykles.
Lietuva
Prezidento inauguracijos metu Egidijaus Dragūno namus krėtė pareigūnai, po kratos atlikėjas iš namų išvyko su pareigūnų palyda
Penktadienio rytą Egidijus Dragūnas bei jo mylimoji, modelis Kotryna Kozlovaitė pradėjo neramiai. Į SEL lyderio namų duris Vilniuje pasibeldė pareigūnai ir ėmė atlikinėti kratas.
Pramogos
Atšaukiamas SEL koncertas Londone
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas informuoja gerbėjus, kad dėl nevykdomų kontrakto sąlygų yra atšaukiamas jo grupės pasirodymas Londone, kuris turėjo įvykti pirmąją vasaros dieną.
Pramogos
Selui prisipažinus apie nusikaltimus prieš buvusią mylimąją, ši jo pasigailėjo
Nors prieš kelerius metus atlikėjai Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova padėjo tašką ilgus metus puoselėtuose judviejų santykiuose, atsisveikinti be nuoskaudų pavyksta ne visada. Šįkart paaiškėjo, kad E. Dragūnas iš tiesų buvo prisijungęs prie buvusios mylimosios „Facebook“ paskyros ir net atsakinėjo į žinutes jos vardu. Tačiau net ir pasibaigus pareigūnų tyrimui ir paaiškėjus tiesai, Eleonora nusprendė toliau nekovoti ir atleido E. Dragūnui.
Pramogos
E. Dragūnas-SEL pasidalijo patirtimi: niekada pigiai neparsidavinėk
Jau šį sekmadienį LNK televizijos žiūrovai išvys laukiamiausią pavasario naujieną – muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjerą. Tik tuomet paaiškės, kas buvo atrinkti užimti finalininkų muzikinius sostus bei kas išdrįs jiems mesti iššūkį.
Pramogos
E. Dragūnas taps teisėju: scenai nereikia vidutinybių
Pavasarį televizijos eteryje startuosiantis muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ yra kuriamas pagal tarptautinį formatą „Final Four“. Ir jis nepaliauja stebinti jau nuo šios akimirkos. Šalia muzikos prodiuserio Martyno Tylos ir režisieriaus bei atlikėjo Vido Bareikio trečiąją teisėjo kėdę užims vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų, nesuskaičiuojamos gausybės superhitų kūrėjas Egidijus Dragūnas.
Pramogos
Egidijus Dragūnas pakliuvo į policijos rankas
Ketvirtadienį pareigūnai prie automobilio vairo sustabdė teisės vairuoti neturintį atlikėją, grupės „SEL“ lyderį Egidijų Dragūną.
Pramogos
Teisės vairuoti neturintis E. Dragūnas vėl sulaikytas prie automobilio vairo
Ketvirtadienį pareigūnai prie automobilio vairo sustabdė teisės vairuoti neturinį atlikėją, grupės „SEL“ lyderį Egidijų Dragūną, rašo Delfi.lt.
Lietuva
Siaubas Kaune: agresyvūs jaunuoliai užsipuolė nėščią moterį
Sekmadienio vakarą Kaune nėščia moteris patyrė tikrą siaubą ir kartu su vaiku bei draugu pateko į pavojingą konfliktą. Moterį su vaiku ir jos draugą užsipuolė keli agresyvūs jaunuoliai.
ŽYMA
SEL