ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulis
Koronavirusas
JAV siaučiant pandemijai, respublikonai ir demokratai nesutaria dėl ekonomikos gelbėjimo paketo
JAV Senatui pateiktas siūlymas skirti trilijonus dolerių gelbėti koronaviruso krizės sukrėstai šalies ekonomikai sekmadienį buvo atmestas, nesulaukęs jokios demokratų paramos ir penkiems respublikonams nedalyvavus balsavime dėl karantino.
Pramogos
Britės savo namuose aptiko ant mikrobangų krosnelės snaudžiančią lapę
Gyvenant mieste akis į akį su laukiniu gyvūnu susidurti tenka retai, dar rečiau jie užsuka į svečius. Tačiau vienai britų šeimai nutiko tai, ko jie visiškai nesitikėjo. Jie sulaukė netikėto svečio, į namus įsmukusio pro šunims skirtą landą duryse.
Pasaulis
Namuose laikytas lokys sudraskė prižiūrėtoją
Japonijoje 1,3 m ūgio ir 50 kg sveriantis himalajinis lokys užpuolė ir mirtinai sudraskė vyrą, kuris buvo rastas žvėries narve, pirmadienį pranešė policija.
Pramogos
Rastas pats nerangiausias-kerėpliškiausias pasaulyje šuo
Šunys niekada nepraleis galimybės pasmaguriauti dešros ar kotletuko gabalėliu. Jie sugeba be galo žvitriai čiupti maistą tiesiog ore. Bet kiekviena taisyklė turi išimčių.
Pramogos
Šuns išradingumui ribų nėra: ko jis laukė?
Kartais, kad gautum tai, apie ką svajoji, tenka imtis pačių netikėčiausių dalykų. Šis šuo – puikus to pavyzdys.
Pramogos
Lūžusią šuns koją moteris bandė gydyti namie
Selina Shepherd išgirdo nuosprendį: jai 10 metų uždrausta namuose laikyti gyvūnus. Kodėl? Lūžus moters auginamo šuns kojai, ji namuose pagamino jam įtvarą, tačiau jis nepadėjo ir šuo net 10 dienų kentė stiprų skausmą.
Aktualijos
Nuo pasiutligės mirė britas
Nuo pasiutligės mirė britas, kuriam Maroke įkando katė, ir tai yra tik septintas žinomas šios ligos atvejis Jungtinėje Karalystėje nuo 2002 metų, pirmadienį pranešė pareigūnai.
Anglijoje
Anglijoje lietuvė atrado save gelbėjant gyvūnus
Jungtinėje Karalystėje laukinių gyvūnų reabilitacijos centre kasdien plušanti gamtosaugininkė Viktorija Neliubina svajoja vieną dieną pagalbos ranką ištiesti ir Lietuvos laukinei gamtai.
Pasaulis
Į barą įsiveržė įsiutęs arklys
Prancūzijos sostinėje esančiame bare kilo panika, kai į šią laisvalaikio įstaigą netikėtai įbėgo įsiutęs arklys.
Pramogos
Į Temzę atplaukė neregėtas gyvūnas (vaizdo įrašai)
Antradienį Temzės upės žiotyse netoli Londono pastebėtas šiose vietose iki šiol nematytas vandens gyvūnas – baltasis delfinas. Baiminamasi, kad paklydęs žinduolis nesugebės išplaukti atgal į savo namus.
Pramogos
Britus išgąsdino neregėtas voras
Pietų Anglijos gyventojams pavyko užfiksuoti neregėtą vorą su išskirtinėmis iltimis, tačiau gamtos žinovai ramina, jog bijoti šio padaro neverta.
Pramogos
Uždraus parduoti kačiukus ir šuniukus
Artimiausiuose Jungtinės Karalystės vyriausybės planuose – draudimas pardavinėti mažus kačiukus ir šuniukus gyvūnų parduotuvėse, norintiems įsigyti šių augintinių teks elgtis kitaip nei iki šiol.
Pramogos
Ugniagesiams gelbėtojams teko neeilinė užduotis
Paddingtono stoties ugniagesiai skubėjo gelbėti mažo šuniuko, kuris savo nelaimei pateko į keblią situaciją.
Pramogos
Veterinaras badu marino 24 gyvūnus
Leedse sulaikytas Gary Samuel, 49 ir Rochelle McEwan, 28, kurie turėjo savo name įsirengę veterinarijos kliniką, kur žiauriai kankino gyvūnus.
Pramogos
Nepaaiškinamas žiaurumas, šuniukus išmetė viduryje autostrados
Du šuniukai rasti išmesti iš mašinos viduryje M25 greitkelio. Vienas iš jų žuvo vietoje, nes buvo partrenktas kelių mašinų, kitam vos ne vos pavyko pasiekti šaligatvį suluošintam, bet gyvam.
Pramogos
Naktiniame mieste užfiksuotas keistas padaras
Netoli Birminghamo esančio privataus namo kieme įrengtos kameros nufilmavo iki šiol neidentifikuotą didžiulį padarą, primenantį liūtą.
Pramogos
Liūtų medžiotojas pats krito nuo kulkos
Verslininkas iš Europos, entuziastingas medžioklės mėgėjas nuo kulkos žuvo tuo metu, kai persekiojo nykstančios rūšies gyvūną.
Aktualijos
Londono zoologijos sode kilus gaisrui nugaišo vamzdžiadantis ir dingo keturios surikatos
Londono zoologijos sode šeštadienį kilus gaisrui, apėmusiam jo teritorijoje esančią kavinę ir suvenyrų krautuvę, nugaišo vamzdžiadantis ir dingo keturios surikatos, o keli darbuotojai apsinuodijo dūmais, pranešė zoologijos sodo atstovai.
Aktualijos
Dega Londono zoologijos sodas
Daugiau kaip 70 ugniagesių šeštadienį kovojo su dideliu gaisru Londono zoologijos sode, apėmusiu kai kuriuos aptvarus, šalimais esančias kavines ir suvenyrų krautuvę, pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida.
Pramogos
Iš zoologijos sodo pabėgo laukinė katė
Jungtinės Karalystės (JK) policija pranešė, kad iš vieno šalies zoologijos sodų sekmadienį paspruko laukinė katė. Jauna lūšis dingo iš Velse, Ceredigion mieste esančio parko „Borth Wild Animal Kingdom”.
ŽYMA
SENATAS