antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
Mergina seneliui: tikra istorija iš gyvenimo
Vyrai svarbūs ir reikalingi moters gyvenime. Tačiau vyras, tiksliau – santykiai su juo, neturi moteriai tapti pagrindiniu tikslu, dėl kurio ji būtų pasirengusi pamiršti save, palaikyti siaubingą ryšį tik dėl to, kad neliktų viena, nebūtų be pinigų, sudaryti netinkamą santuoką tik dėl to, kad visuomenė nešnairuotų į išsiskyrusią, kad nesijaustų kalta dėl to, kad „paliko vaikus be tėvo“.
Pasaulis
Policija paviešino šokiruojantį vaizdo įrašą: jauna moteris išstūmė senolį iš autobuso į mirtį
25-erių metų moteris išstūmė 74-rių metų amžiaus senolį Steve Fournier iš autobuso po to, kai jis jos paprašė mandagiau elgtis. 
Pramogos
Angliją žavi Birminghamo centre pagal šiuolaikinę muziką šokti ėmęs senolis
Birminghamo centre esanti New gatvė yra itin mėgstama gatvės muzikantų - parduotuvių bei kavinių gausa čia sutraukia nemažas minias.
Pramogos
Vyriausias Britanijos vyras Anglijos karalienės sveikinimų nebepriima
Vyriausias Britanijos vyras Bobas Weightonas šiandien švenčia itin garbingą 111 metų gimtadienį. Ypatingą progą jis paminės su mėgstamiausiu citrininiu tortu. Nepaisant to, šimtametis atskleidė, kad tokia gražia proga negavęs vienos dovanos - sveikinimo iš pačios Anglijos karalienės, nuskriaustas jis nesijaus.
Pasaulis
Pamanęs, kad tai jogurtas, senolis suvalgė pusę skardinės dažų
90-metis senolis, suvalgęs pusę dažų skardinės, kažkaip sugebėjo išvengti visų nemalonių šalutinių poveikių. Be to, kai didžioji dalis taip pasielgusių žmonių jaustųsi nelabai maloniai, Niujorke gyvenantis Bobby šio savo poelgio nesureikšmina.
ŽYMA
SENOLIS