pirmadienis, gegužės 17 d.
Pramogos
Astrologų prognozės 2019-iesiems: finansinė krizė, o esantiems ties skyrybų riba – kantrybės!
Ateinančiais metais laukia finansinė krizė, kuriai privalu ruoštis jau dabar, prezidento rinkimuose rekomenduojama balsuoti už kandidatą vyrą, o esantiems ties skyrybų riba patariama apsišarvuoti kantrybe. Smalsu išgirsti daugiau, kas laukia ateinančiais, 2019-aisiais, Geltonosios Kiaulės metais?
Lietuva
Su lietuviška kortele - pinigai bet kuriame pasaulio bankomate nemokami
SEB bankui nuo kitų metų vasario ketinant nebeapmokestinti grynųjų pinigų išėmimo bet kurioje pasaulio šalyje, kiti šalies bankai tokios naujovės kol kas nežada.
Anglijoje
Paskaičiavo, kiek „Brexit“ kainuos kiekvienam britui
Britanijos ekonomistai tikina, jog šalies premjerės Theresos May Briuseliui pasiūlytas „Brexit“ planas kiekvienam britui kainuos daugiau nei 1000 eurų, tiksliau 1233 eurus.
Pramogos
Skandalingai pagarsėjusiai A. Stumbrei – nauji kaltinimai
Skandalingąją stilistę Agnę Stumbrę ir vėl užplūdo nemalonumai. Moteris kaltinama pasiskolinusi didelę pinigų sumą, kurią vengia grąžinti.
Aktualijos
Emigrantai į gimtąsias šalis persiunčia milijardus svarų sterlingų
Jungtinėje Karalystėje dirbantys migrantai gimtosiose šalyse likusioms šeimoms kasmet išsiunčia maždaug 8 mlrd. svarų sterlingų, teigiama Jungtinių Tautų švietimo agentūros pranešime. Šie pinigai dažniausiai atitenka vargingesnėse šalyse gyvenančių emigrantų artimųjų mokslams, pragyvenimui.
Lietuva
Sukčiai nusitaikė į socialinių tinklų vartotojus − siūlo neteisėtą uždarbį
Lengvu ir greitu uždarbiu socialiniuose tinkluose susivilioję žmonės gali patekti į apgavikų spąstus, perspėja „Swedbank“ saugumo ekspertai. Pastaruoju metu socialinio tinklo „Facebook“ grupėse pradėjo plisti skelbimai, siūlantys 30 eurų ar didesnį atlygį žmonėms, kurie leis laikinai pasinaudoti asmenine banko sąskaita. Tą darantys žmonės rizikuoja ne tik patirti nuostolių, bet ir sulaukti įtarimų dėl dalyvavimo neteisėtoje veikloje.
Pramogos
Išsigydžiusi depresiją M. Šalčiūtė grįžo į viešumą ir atskleidė, kiek uždirba
Ilgi efektingos spalvos plaukai, priaugintos blakstienos, ryškus makiažas ir džemperis vietoj suknelės – socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė abejingų nepalieka. „Galite mane mėgti, galite manęs nekęsti, bet iš savo ryškaus įvaizdžio aš sugebu puikiai užsidirbti“. Monika patikina jau septynerius metus gyvenanti iš žinomumo ir netgi finansiškai padeda savo artimiesiems.
Lietuva
Siekiama lengvinti paramos gavimą savarankiškai dirbantiems žmonėms
Gerinamos sąlygos gauti piniginę socialinę paramą gyventojams, kurie dirba su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažyma, tačiau sunkiai verčiasi.
Pasaulis
Netikėtas radinys indaujoje privertė aiktelėti
Nenaują indaują įsigijusio rumuno laukė siurprizas – vyras joje aptiko 95 tūkst. eurų, kuriuos skubiai grąžino šeimininkui.
Aktualijos
Pasikeitė svaro kursas
Vienam britų savaitraščiui pranešus apie tai, kad Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May užsitikrino susitarimą su Europos Sąjunga (ES) dėl muitų, svaro kursas pirmadienį pakilo kitų pagrindinių pasaulio valiutų atžvilgiu.
Pasaulis
Laimėtas ypač didelis loterijos prizas
Kažkas laimėjo ilgai brendusį ir iki pusantro milijardo JAV dolerių išaugusį loterijos piniginį prizą.
Pramogos
Moteriai „Harrods“ išleidus 16 mln. svarų, Britanija liepė pasiaiškinti
Prabangioje Londono parduotuvėje „Harrods“ per dešimtmetį 16 mln. svarų išleidusi azerbaidžanietė tapo pirmuoju savo turto kilmės negalinčiu paaiškinti asmeniu, iš kurio Didžiosios Britanijos valdžia konfiskavo lėšas.
Pramogos
JK nyksta nemokami bankomatai
Nuo metų pradžios Jungtinėje Karalystėje ženkliai sumažėjo bankomatų, kuriuose pinigus galima išsgryninti nemokamai, manoma, kad šie įrenginiai sparčiu tempu nyks ir toliau.
Aktualijos
Perspėjimas iš emigracijos grįžtantiems lietuviams: prarandate jums priklausančius pinigus
Augant iš užsienio grįžtančių lietuvių skaičiui, ryškėja jų nepagrįstų baimių tendencija. Emigrantus vis dar baugina oficialus procesas – mokesčių deklaracijos teikimas ir pajamų mokesčių grąžinimas iš užsienio.
Aktualijos
JK daugėja uždirbančiųjų septynženkles sumas
Nors vis garsiau kalbama apie pavojus ekonomikai, per pastaruosius metus Jungtinėje Karalystėje padaugėjo žmonių, kurie per metus uždirba daugiau nei milijoną.
Aktualijos
Boksininkas taškosi pinigais (vaizdo įrašas)
Vienas iš geriausių visų laikų boksininkų Floydas Mayweatheris dar kartą pademonstravo, jog per karjerą uždirbtų pinigų neskaičiuoja – šokėjoms striptizo klube atseikėjo tiek, kiek eilinis žmogus uždirba per kelis metus.
Pramogos
Naikins 1 ir 2 pensų monetas?
Jungtinėje Karalystėje pasigirdus kalboms apie galimybes iš apyvartos išimti smulkiausias monetas visuomenėje kyla pasipriešinimas dėl to – nors šie pinigėliai mažai ko verti, manoma, kad padėtimi pasinaudotų prekybininkai, kurie sukeltų kainas.
Pramogos
Po naujienų apie „Brexit”, krito svaro sterlingo kursas
Pirmadienį ryte užfiksuotas svaro sterlingų kurso smukimas prieš Amerikos dolerį.
Pramogos
2017 metais britai išleido daugiau negu uždirbo
Didžiosios Britanijos namų ūkių išlaidos ir investicijos 2017 metais jų pajamas viršijo vidutiniškai 900 svarų (1,19 tūkst. JAV dolerių), parodė Nacionalinės statistikos tarnybos (ONS) paskelbta ataskaita.
Pramogos
Suskaičiavo N. Farage’o pinigus –kolegai iš Lietuvos neprilygsta
Britų politikas Nigelas Farage’as gauna ne tik solidų atlygį iš jo aršiai kritikuojamos Europos Sąjungos (ES) biudžeto – laisvu metu nuo darbo Europos Parlamente jis užsidirba dar antra tiek, tačiau jam dar toli iki vieno Lietuvos politiko.
ŽYMA
SERŽAS SARGSIANAS