sekmadienis, spalio 25 d.
Pasaulis
Rusijos ir Serbijos karinių pajėgų daliniai netrukus atvyks į Baltarusiją
Oficiali tokio vizito priežastis – Baltarusijos, Rusijos ir Serbijos ginkluotųjų pajėgų padaliniai vykdys bendras pratybas „Slavų brolija – 2020 m.“.
Pasaulis
Serbijos prezidentas ėmėsi įgyvendinti vaikystės svajonę – sieks tapti krepšinio treneriu
Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius įstojo į sporto koledžą, norėdamas išpildyti savo vaikystės svajonę – tapti krepšinio treneriu. „Antrą kartą gyvenime tapau
Aktualijos
Serbijai ir Kosovui surengus derybas vaizdo ryšiu, ES ragina demonstruoti „politinę drąsą“
Serbijos ir Kosovo lyderiai sekmadienį vaizdo ryšiu surengė derybas dėl vieno sunkiausių teritorinių ginčų Europoje, kurioms pirmininkauja Europos Sąjunga. ES diplomatijos
Pasaulis
Balkanai
25-osios Srebrenicos žudynių metinės primena apie Balkanų susiskaldymą
Liepos 11-oji bosniams yra gedulo diena – tą dieną prasidėjusios bosnių žudynės Srebrenicos miestelyje pareikalavo daugiau nei 8 tūkst. aukų.
Pasaulis
Balkanai
Serbijai paskelbus apie atnaujinamą karantiną kilo tūkstantiniai protestai
Pasaulis
Rinkimai Serbijoje
Serbijos valdančioji partija triuškinamai laimėjo boikoto temdytus rinkimus
Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius sekmadienį paskelbė savo valdančiosios partijos triuškinamą pergalę parlamento rinkimuose, kuriuos temdė didelės opozicijos dalies, kaltinančios valstybės vadovą autoritariškumu, boikotas.
Pasaulis
Serbijos valdančioji partija triuškinamai laimėjo boikoto temdytus rinkimus
 Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius sekmadienį paskelbė savo valdančiosios partijos triuškinamą pergalę parlamento rinkimuose, kuriuos temdė didelės opozicijos dalies, kaltinančios valstybės
Akcentai
Serbija
Rinkimai, kurie nieko nepakeis
Prezidentinė Serbijos pažangos partija (SPP) yra ryški parlamento rinkimų, kurie numatyti birželio 21 d., favoritė.  Balandžio 26 d. turėję vykti rinkimai buvo nukelti dėl koronaviruso
Pasaulis
Vengrija
Vengrijoje net po šimtmečio tebekraujuoja Trianono taikos paliktos žaizdos
1920 metų birželio 4-oji – data, iškalta ant paminklinės kolonos, stovinčios Vengrijos, Rumunijos ir Serbijos sienų sankirtos vietoje, vengrų nacionalistų lyderiui Viktorui Orbanui yra tamsiausia diena šalies istorijoje.  
Politika
JUODKALNIJA
Tikėjimo perversmas
Juodkalnijos laisvė neįmanoma be jos Bažnyčios nepriklausomybės, nes Serbija ir toliau naudoja tikėjimą kaip minkštąją galią, siekdama susigrąžinti įtaką Balkanuose
Aktualijos
Serbai tęsia pergalingą žygį Kinijoje: antrąjį etapą pradėjo pergale 43 taškais
Pasaulio čempionato favoritė Serbijos rinktinė ir toliau nepaliauja triuškinti savo varžovų.
Aktualijos
Po žibėjusio B. Bogdanovičiaus vedamos Serbijos kojomis krito ir italai
Pasaulio čempionato favoritė Serbija tęsia pergalingą žygį Kinijoje.
Aktualijos
Rytų Londone iš kalėjimo pabėgęs pavojingas nusikaltėlis sulaikytas
Iš North Sea Camp kalėjimo sekmadienį sugebėjo pabėgti labai pavojingas asmuo. Netoli Bostono, rytų Londone esančios įkalinimo įstaigos prižiūrėtojai pasigedo itin pavojingo asmens – iki gyvenimo galo kalėti nuteisto prievartautojo.
Aktualijos
Bostone prievartautojas sulaikytas prie savo aukos (vaizdo įrašas)
Išprievartautos mergaitės pagalbos skambučio sulaukę Rytų Anglijos policijos pareigūnai jos buvimo vietą ir įtariamąjį sulaikė panaudoję droną.
Aktualijos
Anglijos lietuviai kaltinami nežmonišku elgesiu
Teisme pradėjus nagrinėti imigranto nužudymo bylą aiškėja, kad kaltinamieji – tarp kurių ir keli lietuviai – savo auką ne tik žiauriai mušė, bet ir išsityčiojo: fotografavo leisgyvį vyrą ir šlapinosi ant jo.
Aktualijos
Artėja Balkanų eilė – ES pritaria derybų dėl Albanijos ir Makedonijos narystės pradžiai
Europos Sąjunga išreiškė paramą derybų dėl Albanijos ir Makedonijos narystės Bendrijoje pradžiai, antradienį pareiškė ES diplomatijos vadovė Federica Mogherini, pristačiusi planus pirmąkart per kelerius metus išplėsti bloką.
Pramogos
JK lietuvės negandos – pašlijus sveikatai laukė dvi skaudžios netektys
Tarp Jungtinės Karalystės lietuvių platinamas raginimas padėti tautietei, kurią nelaimės užklupo vienu metu – dėl sveikatos problemų darbo netekusios moters iš pradžių laukė mamos mirtis, o kai ji išvyko laidoti gimdytojos, mirė Anglijoje likęs jos vyras, šeimos maitintojas.
Aktualijos
Bostono centre – masinės muštynės (vaizdo įrašas)
Penktadienį paviešintas vaizdo įrašas iš lietuvių pamėgto Bostono miesto – nufilmuota, kaip jo centre kilo tikras mūšis tarp dviejų vyrų grupuočių.
Aktualijos
Po imigranto žmogžudystės – lietuvių sulaikymas (policija paskelbė įtariamųjų vardus)
Praėjusį savaitgalį Rytų Anglijoje mirtinai sumuštas imigrantas iš Latvijos, dėl jo nužudymo sulaikyti 6 asmenys, tarp kurių – ir lietuviai.
ŽYMA
SERBIJA