antradienis, rugsėjo 29 d.
Aktualijos
Lietuvos plaukikas laimėjo auksą ir pagerino šalies rekordą
Vroclave (Lenkija) vykstančiose XXIX Marka Petrusewicza atminimo plaukimo trumpajame (25 metrų) baseine varžybose šeštadienį Danas Rapšys pagerino Lietuvos rekordą.
Pramogos
R. Meilutytė atsisakė depiliacijos
Bene žymiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė prisijungė prie moterų bendruomenės „Free the hair“, skatinančios nesigėdyti kūno plaukuotumo ir tai priimti kaip savaime suprantamą išvaizdos bruožą.
Aktualijos
Jaunimo olimpiadoje – auksas Lietuvai
Argentinoje vykstančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse aukso medalį Lietuvai iškovojo plaukikė Agnė Šeleikaitė.
Aktualijos
Rūta Meilutytė dirbs su principinės varžovės treneriu
Tituluočiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė apsisprendė dėl tolimesnių karjeros planų. Olimpinė čempionė treniruosis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) prižiūrima trenerio Davidu Salo. Darbą su naujuoju treneriu ji pradės antroje kovo pusėje.
Aktualijos
Europos čempionate lietuviai pasirodė fantastiškai
Lietuvos plaukimo rinktinė baigė pasirodymą Europos plaukimo čempionato trumpajame baseine Kopenhagoje. Danijos sostinėje Lietuvos rinktinė iškovojo 4 apdovanojimus.
Aktualijos
R. Meilutytė vėl sužibo auksu
Romoje (Italija) auksinė žuvelė dalyvavo „Energy for Swim“ plaukimo varžybose, kuriose laimėjo 50 m plaukimą krūtine.
Aktualijos
R. Meilutytė diskvalifikuota iš varžybų
Rūtai Meilutytei pasaulio taurės varžybos Vokietijoje baigtos. Auksinė Lietuvos plaukikė diskvalifikuota iš varžybų.
Aktualijos
Rūta Meilutytė liko be medalio ir be pasaulio rekordo
Vengrijoje vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate, Lietuvai atstovaujanti geriauisa šalies plaukikė Rūta Meilutytė liko 4-oje vietoje.
Aktualijos
Serbijoje minios protestuotojų nepatenkinti prezidento rinkimų rezultatais
Serbijos sostinėje trečiadienį jau trečią dieną iš eilės vyko masiniai protestai prieš dabartinį premjerą Aleksandrą Vučičių, kuris savaitgalį buvo išrinktas naujuoju šalies prezidentu.
Pramogos
Rūta Meilutytė atšventė jubiliejų
Sekmadienį, kovo 19 d., viena geriausių pasaulio ir neabejotinai geriausia Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė šventė savo 20-ąjį gimtadienį.
Aktualijos
Čempionės pasirinkimas: Angliją keičia į Lietuvą
Po ne kaip susiklosčiusių Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pusę metų buvo speliojama apie tolimesnius Rūtos Meilutytės karjeros planus. Nežinia buvo išsklaidyta spaudos konferencijoje - geriausia Lietuvos plaukikė, Londono žaidynių olimpinė čempionė treniruosis gimtajame Kaune.
Aktualijos
Už aukso medalį R. Meilutytė gavo 30 eurų premiją
Anykščiuose vykusiame Lietuvos plaukimo čempionato trumpajame (25 m) baseine tris aukso medalius laimėjusi 19-metė Rūta Meilutytė džiaugėsi tik morališkai. Ji ne tik nesulaukė rimtesnės konkurencijos, bet ir už tris pergales iš viso gavo vos 90 eurų.
Lietuva
Lietuvis plaukikas – pasaulio čempionas
Lietuvis plaukikas Simonas Bilis tapo pasaulio čempionu 100 metrų laisvojo stiliaus plaukimo rungtyje.
Aktualijos
Rūta Meilutytė keičia britą plaukimo trenerį
Antradienį ilgametis Olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneris Jonas Ruddas pranešė, kad palieka Anglijos Plymouth Leander koledžo vadovo postą ir išsikrausto į Airiją, kur nuo šiol eis nacionalinės plaukimo federacijos vadovo pareigas.
Aktualijos
Plaukimo legenda svarsto apie karjeros pabaigą
Michaelas Phelpsas pelnė daugiausia apdovanojimų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Garsusis amerikiečių plaukikas olimpiadoje laimėjo net penkis aukso ir vieną sidabro medalį.
Aktualijos
Po nesėkmingo finalo – tiesa apie traumos padarinius
Rūtos Meilutytės pasirodymas Rio de Žaneiro olimpiadoje neprilygo jos pasirodymui Londono baseine, tačiau tai neturėtų sustabdyti 2012 metų olimpinės čempionės siekti pergalių ateityje. Po nesėkmingo pasirodymo plaukimo žvaigždė sulaukė daug padrąsinamųjų žodžių, o jos medikai atskleidė, kad šie metai buvo sunkiausi jos karjeroje.
Aktualijos
Rūta Meilutytė liko be medalio ir netvardė ašarų
Ankstyvą antradienio rytą viso pasaulio lietuviai sugniaužę kvapą laukė Lietuvos olimpinės čempionės plaukusios Rūtos Meilutytės rezultato. Tačiau šis rytas atnešė liūdnų žinių ne tik geriausiai šalies plaukikei, tačiau ir visai Lietuvai.
Aktualijos
Amerikiečiai lietuviams žada tik du olimpinius medalius
Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms artėjant, prognozes apie sportininkų startus pateikė JAV sporto giganto „Sports Illustrated“ portalas. Jos nieko gero nežada Lietuvai, bet itin palankiai vertina amerikiečių sportininkų galimybes.
Pramogos
Prieš olimpiadą Rūta Meilutytė pakeitė šukuoseną
Besiruošdama Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms Lietuvai atstovausianti plaukinė Rūta Meilutytė nepamiršo ir savo išvaizdos.
ŽYMA
SERBIJOS PREZIDENTAS