antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
Tenisininkė S. Williams galimai išdavė, ko laukiasi jos bičiulė M. Markle
Jau visai netrukus Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sulauks dar vieno šeimos nario – Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle ir princą Harry aplankys gandrai. Nors laiminga pora, kaip ir priimta karališkoje šeimoje, visuomenei kūdikio lyties neatskleidžia, tačiau artima M. Markle bičiulė Serena Williams galimai nesugebėjo išsaugoti šios paslapties.
Aktualijos
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ ir vėl pakeitė bagažo politiką
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ ir „Wizz Air“ nuo ketvirtadienio pradeda taikyti naujas bagažo taisykles.
Lietuva
Oro uostai įspėja apie naujas taisykles
Taisyklę keliautojams į oro uostus atvykti likus ne mažiau kaip dviem valandoms iki skrydžio Lietuvos oro uostai vadina auksine. Šis laiko tarpas būtinas sklandžiai atlikti oro uoste reikalingas procedūras. Lietuvos oro uostų atlikta apklausa rodo, kad vis didesnė aptarnaujamų keleivių dalis į tai atsižvelgia. Tačiau nuo š. m. lapkričio 1 d., dviem oro linijoms įvedus naujus rankinio bagažo pakeitimus, keleivių prašoma atvykimo laikui skirti dar didesnį dėmesį.
Lietuva
Vilniaus oro uoste kyla mokesčiai. Skrydžių bendrovės grasina skrydžių nutraukimu
Vengrijos pigių skrydžių aviakompanija „Wizz Air“ sako, jog svarsto galimybę šiemet mažinti skrydžių skaičių iš ir į Lietuvą dėl augančių pagrindinių šalies oro vartų mokesčių. Vilniaus oro uosto valdytojai teigia, jog mokesčiai auga dėl padidėjusių sąnaudų.
Verslas
Serenos Williams naujagimė jau vadinama ateities čempione
Teniso superžvaigždė, 23 „Didžiojo kirčio“ serijos titulų laimėtoja amerikietė Serena Williams penktadienį pagimdė dukrelę, praneša JAV žiniasklaida.
Aktualijos
Londoną ir Palangą sujungė skrydžiai
Trečiadienis buvo pirmoji diena, kai pradėti vykdyti reguliarūs skrydžiai tarp Palangos ir Londono. Pradžia rodo, kad šis žingsnis pasiteisino.
Lietuva
Naujas skydžių kryptis jau siūlo ir “Wizzair”
Pigių skrydžių bendrovių konkurencinė kova turėtų vis labiau džiuginti keleivius. Kompanija „Wizzair“ pranešė, kad atidarys dvi naujas skrydžių kryptis,o kai kuriuos skrydžius iš Vilniaus perkels į Kauną.
Lietuva
Prezidentės kelionės kainuoja pigiau nei ministrų
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir toliau naudojasi pigių avialinijų paslaugomis. Šią savaitę šalies vadovė viešėjo Izraelyje, į kurį nuskrido su „Wizzair“ kompanijos lėktuvu. Jos atstovė INFO TV kanalo laidos „Info diena“ žurnalistus informavo, kad prezidentė pasirinko patogiausią, greičiausią ir pigiausią kelionės variantą.
Aktualijos
Už avialinijų klaidą susimokėti turėjo lietuvis
Incidentas su pigiomis avialinijomis „Wizzair” apkartino lietuvio atostogas Kipre. Vyras kompanijos buvo priverstas susimokėti už ne savo klaidą, kitaip jo būtų neįleidę į lėktuvą.
Aktualijos
Pigių skrydžių bedrovė siūlo dar vieną nemokamą paslaugą
Vengrų „Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslaugas (angl. priority boarding) papildė galimybe į lėktuvo saloną įsinešti papildomą bagažą. Tokią paslaugą visiems keleiviams, ne tik tiems, kas išsipirko pirmenybinį įlaipinimą, siūlo ir airių „Ryanair”.
ŽYMA
SERENA WILLIAMS