sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pasaulis
Branduolinė ginkluotė
Rusija pasisako už START sutarties pratęsimą
Rusija patvirtina savo įsipareigojimus pagal Branduolinio ginklo neplatinimo sutartį ir pasisako už naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo (START) sutarties pratęsimą, pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.    
Aktualijos
Saugumo dilema
NATO ir Rusija įsivelia į galios demonstravimo ir ginklavimosi varžybas Baltijos jūros regione. Ar galima ir reikia tai sustabdyti?
Aktualijos
D. Trumpas susitinka su Rusijos užsienio reikalų ministru S. Lavrovu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiks derybų su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu.
Aktualijos
Keliaujančiųjų šiandien laukia košmaras
Prognozuojama, kad gruodžio 23-ioji bus intensyviausia metų diena Jungtinės Karalystės keliuose ir viešajame transporte: daugelis ruošiasi šventiniam savaitgaliui, todėl papildomų kantrybės resursų gali prireikti net norint įveikti nedidelį atstumą.
Pramogos
Populiariausių spalvų automobiliai keliuose
Jei nuosavas automobilis jums nėra tik susisiekimo priemonė nuvykti iš taško „A“ į tašką „B“, prieš įsigyjant naują reikia apsispręsti ne vien dėl modelio, bet ir… kokia bus automobilio spalva. Ilgą laiką D. Britanijos keliuose karaliavusių juodų ir baltų automobilių pastaruoju metu gerokai mažiau. Dabar pirmauja vadinamosios sidabrinės spalvos mašinos. Kodėl, pasidomėjo „Tiesa“.
Aktualijos
Perspėja policija: saugokitės keliuose paliktų kliūčių
Policija išplatino pranešimą, kuriame vairuotojai perspėjami būti itin atsargūs Essex’o keliuose. Pasak pareigūnų, judriuose keliuose specialiai paliekami betono blokeliai, medžio gabalai ar spygliuota viela.
Aktualijos
Dėl liepsnojančio sunkvežimio uždarytas vienas pagrindinių greitkelių
Dėl milžiniško gaisro, kurio metu net išsilydė kelio danga, uždarytas M6 greitkelis. Mažiausiai trims milijonams vairuotojų šiandien išsiruošus atostogauti, laukia tikras transporto spūsčių košmaras.
Aktualijos
Dviračių greitkelis: transporto spūstys truks metus
Oficialiai prasideda kelių darbai, įgyvendinsiantys daug diskusijų sukėlusį saugaus dviratininkų greitkelio projektą. Automobilių savininkai buvo perspėti, kad nuo šiandien centriniame Londone prasidedantys kelių darbai visus ateinančius metus gali sukelti didesnius nei įprasta transporto kamščius, - pranešė portalas standard.co.uk.
Pramogos
Londono dviratininkai gali nebesijaudinti dėl savo gyvybių
Nepaisant perspėjimų apie gręsiančius dar didesnius transporto kamščius, „Londono Transportas” (TFL) patvirtino daug gyvybių galintį išsaugoti saugių dviratininkų kelių aplink Londoną planą, - praneša theguardian.com. Šis sprendimas gali iš esmės pakeisti transporto infrastruktūrą sostinėje bei sukurti teigiamą pavyzdį likusioje Jungtinės Karalystės dalyje.
Pramogos
Pasirodžius sniegui, naktį praleido automobiliuose
Pirmadienio vakarą iškritus vos keliems centimetrams sniego, kai kurie Sussexo apylinkių keliai Britanijoje virto masine stovėjimo aikštele. Dėl nevalytų kelių tūkstančiai vairuotojų buvo priversti net apie 10 valandų praleisti savo automobiliuose, pranešė Bbc.co.uk.
Lietuva
Įvardinti keisčiausi vairuotojų pasiaiškinimai
Vairuotojai leistiną greitį viršija, nes skuba į svarbius susitikimus, nepastebi policininkų ir nemato greitį ribojančio ženklo – tokius pasiaiškinimus dažniausiai teko girdėti policijos pareigūnams.
ŽYMA
SERGEJUS LAVROVAS