penktadienis, vasario 26 d.
Pramogos
Rusijoje bus kuriamas serialas apie netyčinį Vokietijos LGBT aktyvistų apsilankymą SSRS 1970-aisiais
„Oskarui“ nominuotas rusų prodiuseris Aleksandras Rodnianskis pranešė kuriantis naują tikrais faktais paremtą televizinį serialą apie grupės Vakarų Vokietijos LBGT aktyvistų
Pramogos
Žiūrovų pamėgtas serialas „Paveldėtoja“ pradėjo paskutinį sezoną
Į LNK televiziją sugrįžta populiarusis lietuviškas serialas „Paveldėtoja“. Nuo pirmadienio, vasario 3-iosios, pradedamas rodyti jau trečiasis ir paskutinis daug žiūrovų simpatijų sulaukusio serialo sezonas. Finaliniame sezone ištikimų žiūrovų laukia dar daugiau meilės nuotykių, intrigų, netikėtų siužeto vingių, taip pat netekčių.
Lietuva
Serialo „Stranger Things“ naujasis sezonas bus filmuojamas Lietuvoje
Populiariojo amerikiečių serialo „Stranger Things“ („Keistesni dalykai“) 4-asis sezonas bus filmuojamas Lietuvoje, skelbia portalas Comicbook.com.
Kultūra
Kinas ir kaupikai
Populiarusis televizijos serialas „Černobylis“ į dėmesio centrą išvilko ir daugybę buitinių sovietmečio detalių. Ernestas Parulskis pasakoja, kaip tuomečiai baltarusiški tapetai tapo geidžiamu vintažiniu artefaktu.
Pramogos
Naujame serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone ­­­– grįžtantys aktoriai ir rekordinis serialo pasiekimas
Jau šiandien TV3 televizijos žiūrovai sulauks net 12-ojo serialo „Moterys meluoja geriau“ sezono, kuriame išvys ne tik sugrįžtančius mylimiausius serialo veikėjus, bet ir daug ilgai slėptų siurprizų. Naujo sezono išvakarėse surengtame „grilio vakarėlyje“ po atviru dangumi aktoriai nestokojo geros nuotaikos ir teigė, kad naujo sezono premjeros laukia net labiau nei TV žiūrovai. Kaip teigia serialo režisierius Ramūnas Rudokas, šis sezonas ne tik bus vienas įspūdingiausių daugiau kaip dešimtmetį besitęsiančioje serialo sėkmės istorijoje.
Pramogos
Krepšininkai K. ir D. Lavrinovičiai: krepšinyje reikia išmanyti aktorinį, kad suvaidintum baudą
Garsūs, aukščiausiais dvyniais pasaulyje tituluojami krepšininkai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai neslepia fakto, jog krepšinio aikštelėje kartais reikia panaudoti improvizaciją ir savo aktorinius sugebėjimus. „Aktorinis ir krepšinis turi panašumų. Kartais reikia pavaidinti, kad būtų galima baudų įmesti, teisėją šiek tiek apgauti“, – juokauja krepšininkas K. Lavrinovičius. Savo broliui antrina ir D. Lavrinovičius: „Abi specialybės turi esminį panašumą – improvizaciją. Kadangi tiek krepšinyje, tiek aktoriniame turi priimti skubius sprendimus ir laiku sureaguoti tinkamai, o tam padeda improvizacija.“
Pramogos
Seriale „Rimti reikalai 2“ vaidins A. Sezemanas: ūgis man tik padeda
Daugelis galėtų pavydėti tokio aktyvaus gyvenimo ritmo žemaūgiui Aleksandrui Sezemanui. Vos 126 cm ūgio vyro gyvenimas po vieno atsitiktinai sulaukto pasiūlymo apsivertė aukštyn kojomis.
Pramogos
„Netflix“ seriale apie Gianni Versace nužudymą pastebėtas lietuviškas motyvas
2018 m. pasirodžiusiame „Netflix“ seriale „Gianni Versace nužudymas: amerikietiško nusikaltimo istorija“ (angl. The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story) pastebėtas kiekvienam lietuviui atpažįstamas motyvas – knyga apie Lietuvos tapytoją, kompozitorių, rašytoją, kultūros veikėją Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.
Pramogos
Serialo filmavimo komandą apsupo pastiprintos apsaugos darbuotojai: pastebėjo grėsmingai atrodančius žmones
„Atvykę apsaugos darbuotojai pareiškė gavę pranešimą, jog renovuojamame name per kameras pastebėjo daugybę žmonių, kurie ne tik grėsmingai atrodo, bet ir su savimi turi šaunamųjų ginklų“, – pasakoja LNK serialo „Rimti reikalai“ režisierius Džiugas Siaurusaitis.
Pramogos
„Laukinukės“ žvaigždė M. Favela laukiasi pirmagimio: jau atskleidė vardą ir sukūrė instagramo paskyrą
Prieš dvejus metus Meksikiečių aktorė Marlene Favela susituokė su verslininku George’u Seely, o dar visai neseniai garsi moteris pranešė, kad laukiasi.
Pramogos
Kaip susiklostė serialo „Černobylis“ herojų likimai
Serialas „Černobylis“ tapo vienu populiariausių visų laikų televizijos serialų ir kartu priminė apie vieną baisiausių žmonijos išgyventų katastrofų. Vėl iš naujo atsivėrus negyjančioms Černobylio žaizdoms, pasidomėkime, kaip susiklostė realūs herojų gyvenimai anuomet ir praėjus daug laiko po katastrofos likvidavimo.
Lietuva
Lietuva laukia „Černobylio“ pėdsakais sekančių turistų
Milijonų žiūrovų dėmesį visame pasaulyje pastarąjį mėnesį prikaustęs HBO serialas „Černobylis“ įkvėpė milžinišką susidomėjimo bangą ne tik pačia prieš 33 metus įvykusia atomine katastrofa, bet ir vietomis, kuriose sukurtas pats serialas. Tai tampa galimybe turistams kitaip pristatyti Vilnių ir Lietuvą.
Pramogos
Su serialo „Laukinukė“ aktoriumi sužadėtuves nutraukusi D. Andriuškaitė atvirai apie sunkumus, kuriuos patiria gražios moterys
„Gražioms moterims išsirinkti vyrą nėra lengva. Nemaža dalis turtingų ir garsių ieško gražios moters, galinčios pamaitinti jų ego... Žmonės, kurie nori šalia savęs turėti tikrai gražią moterį, jie visko nori greitai – susitikti greitai, draugauti greitai, susituokti greitai“, – pasakos modelis Deimantė Andriuškaitė.
Pramogos
Pasaulį sudrebinusio serialo „Černobylis“ susidomėjimo banga atsirito iki Vilniaus
Milijonų žiūrovų dėmesį visame pasaulyje pastarąjį mėnesį prikaustęs HBO serialas „Černobylis“ įkvėpė milžinišką susidomėjimo bangą ne tik pačia prieš 33 metus įvykusia atomine katastrofa, bet ir vietomis, kuriose buvo sukurtas pats serialas. Tai gera galimybė pristatyti Vilnių, kuriame buvo nufilmuota daugiau nei du trečdaliai kūrinio.
Lietuva
„Sostų karų“ manija: serialo herojų vardais savo vaikus pavadina ir lietuviai
Šią savaitę į ekranus grįžta šimtų milijonų gerbėjų dėmesį visame pasaulyje prikaustęs serialas „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“). Pasaulį apnikusi manija į Lietuvą ritasi ne tik per socialinius tinklus – ją ima atspindėti ir palengva augantis tėvų noras savo vaikams duoti šio serialo herojų vardus.
Pramogos
Ar M. Markle sugrįš į serialą „Kostiumuotieji“?
Seriale „Kostiumuotieji“ Meghan Markle buvo žinoma kaip itin išsilavinusi, atkakli ir užsispyrusi Reičel Zein. Šios veikėjos negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai. Kaip rašo Dailymail.co.uk, prodiuseriai nori, kad dabar karališkąjį Sasekso kunigaikštienės titulą turinti M. Markle bent trumpam sugrįžtų į žydruosius ekranus.
Pramogos
„Black Friday“: kaip pasiruošti ir kur ieškoti geriausių nuolaidų?
Vis labiau artėja viena didžiausių ir laukiamiausių apsipirkimų dienų metuose. „Black Friday“ arba juodasis penktadienis – diena, kai dėl įvairioms prekėms suteiktų didelių nuolaidų pirkėjai yra pasiryžę kovoti iš visų jėgų. Tačiau kaip nepražiopsoti vienos geriausių progų sutaupyti ir įsigyti tai, apie ką seniai svajojote? Reikia žinoti, kada ir kokiose parduotuvėse bus taikomos didžiausios nuolaidos.
Aktualijos
VRK darbo grupė siūlo išteisinti „Naisių vasarą“, nors paslėptos politinės reklamos aptiko
Atskiri serialo „Naisių vasara“ epizodai gali būti laikomi paslėpta politine reklama, bet viso serialo tokiu laikyti negalima, juoba nėra šiurkštaus įstatymo pažeidimo dėl neteisėto finansavimo, nustatė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė.
Aktualijos
Oro bendrovė siūlo neįtikėtinai žemas kainas atostogoms
Planuojate atostogas? Nežinote kurią kryptį pasirinkti? „Ryanair“ jau suplanavo viską už Jus.
Kultūra
JAV kanalas HBO Lietuvoje filmuos serialą apie Černobylio katastrofą
Populiari JAV televizija HBO filmavimo vieta miniserialui apie Černobylio branduolinę katastrofą pasirinko Lietuvą.
ŽYMA
SERIALAS