ketvirtadienis, liepos 2 d.
Aktualijos
Geopolitika
JAV ambasadorius: „Mūsų santykių pamatai yra vertybės“
Naujasis Jungtinių Valstijų ambasadorius Lietuvoje Robertas Gilchristas sako, kad Vašingtonas mato galimybių „šiokiam tokiam santykių atšilimui“ su Baltarusija.
NT ir energetika
SGD
Į Klaipėdą plaukia naujas „Novatek“ krovinys
Į Klaipėdą savaitgalį turėtų atplaukti naujas nedidelis Rusijos dujų bendrovės „Novatek“ suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) krovinys – jau devynioliktas spalį prasidėjusiais naujais dujų metais. 
NT ir energetika
Energetika
Ž. Vaičiūnas „Novatek“ dujų dar nebijo
Lietuvos žvalgybai įspėjus, kad suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) importas iš Rusijos per Klaipėdos uostą kelia riziką šalies energetinei nepriklausomybei, energetikos ministras sako, jog iš Rusijos bendrovės „Novatek“ importuojamų dujų apimtis nėra didelė, tačiau jei išaugtų, tektų teisinėmis priemonėmis ją riboti.  
Verslas
Grėsmės
Žvalgyba: SGD terminalas tampa įrankiu įtvirtinti Rusijos dominavimą energetikoje
Lietuvos žvalgyba antradienį įspėjo, kad suskystintųjų gamtinių dujų importas iš Rusijos per Klaipėdos uostą kelia riziką šalies energetinei nepriklausomybei.
Kava su IQ
J. Kieferis: „Verslas turi įrankius keisti ateitį“
Verslas turi siekti tvaraus ir socialiai atsakingo modelio, įsitikinęs Švedijos tvaraus ir atsakingo verslo ambasadorius Jakobas Kieferis. IQ apžvalgininkę Kotryną Tamkutę jis tikino, kad tai – itin svarbus elementas, galintis padėti išlaikyti konkurencingumą.
NT ir energetika
Energetikos transformacija – pokyčiai, kurių neturėtume pražiūrėti
Prieš kelerius metus energetinio saugumo tema buvo viena iš labiausiai eskaluojamų Lietuvos politikoje. Priklausomybės nuo Rusijos mažinimas, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo statyba, diskusijos dėl naujos atominės elektrinės statybos buvo tapusios prioritetinėmis temomis ne tik politikos, bet ir saugumo darbotvarkėje.
Aktualijos
Airijos ugniagesiai patarė, ką daryti užsidegus drabužiams
Airijos ugniagesiai rekomendavo žmonėms „elgtis kaip #Neymaras“, jeigu jų Helovino kostiumas užsiliepsnotų, ir paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Brazilijos futbolo rinktinės puolėjas matomas besiraičiojantis aikštėje.
Aktualijos
Paryčiais Dartforde kilo milžiniškas gaisras
Naktį Kento grafystėje kilęs gaisras šokiravo ir nemenkai išgąsdino vieto gyventojus. Kavos gamykloje Įsiplieskusi ugnis sunakino pastatą, o liepsnų liežuviai buvo matomi už kelių mylių.
Pramogos
Ugniagesiams gelbėtojams teko neeilinė užduotis
Paddingtono stoties ugniagesiai skubėjo gelbėti mažo šuniuko, kuris savo nelaimei pateko į keblią situaciją.
Pasaulis
Latvijos ugniagesio žygdarbis sužavėjo pasaulį
Milijonai žmonių iš viso pasaulio reiškia susižavėjimą jauno Latvijos ugniagesio darbu – vyras sugebėjo sugauti ir nuo mirties išgelbėti nusižudyti panorusią moterį.
Aktualijos
Iš milžiniško gaisro išvaduoti trys vaikai
Po to, kai Birminghame namuose įsiplėskė milžiniškas gaisras, gelbėtojai išgelbėjo keturis asmenis, tarp jų – tris vaikus.
Aktualijos
Kurioziška situacija: ugniagesiai gavo baudą
Didžiulio atgarsio socialiniuose tinkluose bei visuomenėje sulaukė situacija, kuomet į sporto klubą nuvykę ugniagesiai, pasistatė gaisrininkų mašiną taip, kad ji niekam netrukdytų, bet jie taip pat spėtų sureaguoti į gaisro iškvietimą per 47 sekundes, kaip ir privaloma pagal protokolą. Panašu, kad toks sprendimas nepatiko vietos prižiūrėtojams.
Aktualijos
Lūžio strategija: Lietuvos energetika turi šuoliuoti link atsinaujinančių išteklių
Naujai parengtoje Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijoje numatyta, kad Lietuva artimiausius dešimtmečius sieks naudoti daugiau atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) ir didinti energijos vartojimo efektyvumą. Vis dėlto pakeliui į žalesnę energetiką dar reikia įveikti nemažai kliūčių. Apie pagrindinius energetikos iššūkius ir lūkesčius su energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu kalbėjosi IQ politikos redaktorius Tomas Janeliūnas.
Aktualijos
Dėl gaisro rytų Londone evakuotA apie 100 žmonių
Apie šimtas daugiabučio gyventojų buvo priversti bėgti iš degančio namo po to, kai gaisras įsiplieskė 17-ame Startford rajone, rytų Londone esančio namo aukšte.
Aktualijos
Virš 90 ugniagesių naktį kovojo su milžinišku gaisru Londone (VIDEO)
Pirmadienio naktį apie šimtas ugniagesių kovojo su šiauriniame Londone kilusiu didžiuliu gaisru.
Pramogos
Ugniagesiai gelbėjo vaikiną, kuris įsicementavo savo galvą mikrobanginėje
Penki ugniagesiai buvo priversti ilgiau nei valandą vaduoti vaikiną, kuris savo noru įsicementavo galvą mikrobanginėje, filmuodamas „Youtube” kanalui skirtą video.
Aktualijos
Baltijos šalių susitarimas dėl SGD galutinai „palaidotas“
Premjeras Saulius Skvernelis „laidoja“ Baltijos šalių suskystintų gamtinių dujų (SGD) rinkos susitarimą, kuris būtų leidęs prašyti europinės paramos Klaipėdos SGD terminalo laivui „Independence“ išpirkti.
Pramogos
Britanijos ugniagesiai sulaukė kritikos už dešreles iš išgelbėtų paršelių
Britų ugniagesiai trečiadienį sulaukė gyvūnų teisių gynėjų kritikos už suvalgytas „fantastiškas“ dešreles iš paršiukų, kuriuos jie patys išgelbėjo iš liepsnų.
ŽYMA
SGD