antradienis, rugsėjo 29 d.
Temos
Epimedija
Palyginkite su koronavirusu: aštuonios savaitės Ebolos gniaužtuose
Andrius Slavuckis, organizacijos „Gydytojai be sienų“ logistas, trumpomis atokvėpio akimirkomis draugams rašė laiškus iš Siera Leonės, kur du mėnesius visas
Sveikata
Populiarus prieskonis padės atsikratyti kūno svorio pertekliaus
Žiemą, kai lauke šalta ir mums trūksta saulės šviesos, pajuntame stipresnį potraukį saldumynams, dažniau užsimanome kepinių su aromatingais prieskoniais. Vienas toks prieskonis gali mus ne tik sušildyti, pataisyti nuotaiką, bet ir padėti išsaugoti dailią figūrą.
Aktualijos
Potvynio ir nuošliaužų Siera Leonės sostinėje aukų skaičius tebeauga
Siera Leonės sostinėje Fritaune per didžiulį potvynį ir purvo nuošliaužas pirmadienį žuvusių žmonių skaičius išaugo iki 312. Dar daugiau nei 2 tūkst. gyventojų liko be pastogės.
Lietuva
H. Daktarui kalėjime trūksta klijų, razinų, smilkalų ir cinamono
Lukiškių kalėjime savo gyvenimą turėsiantis baigti Henrikas Daktaras ir vėl teisme. Šį kartą Kalėjimų departamentą vyriškis padavė į teismą, nes negali kalėjimo parduotuvėje įsigyti popieriui klijuoti skirtų klijų, smilkalų, razinų, cinamono ir kitų prekių.
Sveikata
Artėjant žiemai nepamirškite cinamono
Atvėsus orams ir artinantis žiemai reikėtų į savo mitybos racioną nepamiršti įtraukti skanaus ir sveiko gėrimo – cinamono arbatos su medumi. Kambaryje pasklidęs malonus kvapas jau savaime sukels gerų emocijų, bet tai dar ne viskas. Svarbiausia, kad ši arbata bus tikras sveikatos eliksyras jūsų kūnui.
Pramogos
Perspėjimas tėvams: cinamono iššūkis gali pražudyti
Mama, kurios ketverių metų sūnus mirė įkvėpęs cinamono, įspėja, kad šis iš pažiūros „nekaltas“ prieskonis gali būti mirtinai pavojingas, - skelbė naujienų portalas newser.com.
ŽYMA
SIERA LEONĖ