penktadienis, sausio 15 d.
Aktualijos
Netikėtas streikas: oro uostuose įstrigo dešimtys keleivių
Dėl spontaniško oro uosto darbuotojų streiko Belgijos sostinėje įstrigo dešimtys tūkstančių keleivių. Trukdžiai paveikė ir nemažai keliaujančių lietuvių.
Aktualijos
„Ryanair“ dėl streiko ir vėl atšauks 150 skrydžių
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė trečiadienį atšauksianti 150 iš planuojamų 400 skrydžių iš ir į Vokietiją dėl pilotų streiko. Pilotai ir įgulos nariai nusprendė surengti dar vieną streiką reikalaudami geresnių darbo sąlygų ir darbo užmokesčio padidinimo.
Aktualijos
„Ryanair“ dar kartą keičia bagažo taisykles
Prabėgus dviem savaitėms po to, kai paskelbė, kad keleiviams į lėktuvo saloną nemokamai bus galima įsinešti tik vieną nedidelį bagažo vienetą, „Ryanair“ ir vėl koreguoja rankinio bagažo taisykles skrydžius jau įsigijusiems keleiviams, informuoja „The Independent“.
Pasaulis
Dešimtys lietuvių įstrigo oro uoste
Atrodo, kad „Small Planet Airlines“ nesėkmės tęsiasi. Antalijos (Turkija) oro uoste įstrigę savo skrydžio namo laukia daug žmonių. Tokioje situacijoje jie atsidūrę jau nuo penktadienio popietės.
Aktualijos
Programišiai pagrobė skrydžių bendrovės klientų duomenis
Didžiosios Britanijos oro bendrovė „British Airways“ (BA) ketvirtadienį pranešė, kad programišiai pagrobė 380 tūkst. klientų, dariusių užsakymus nuo rugpjūčio 21-osios iki rugsėjo 5-osios, asmeninius ir mokėjimo kortelių duomenis.
Aktualijos
Situacija darosi nebevaldoma: prie „Ryanair“ streiko prisijungė dar viena šalis
Vokietijos pilotams paskelbus, kad jie prisijungs prie visoje Europoje rengiamų protestų prieš „Ryanair“ darbo užmokesčio ir darbo sąlygų politiką, pigių skrydžių bendrovė pareiškė, jog atšauks 250 penktadienį planuotų skrydžių į ir iš Vokietijos.
Aktualijos
Oro uoste kilęs gaisras sujaukė ir šeštadienio skrydžių tvarkaraščius
Londono Stanstedo oro uoste penktadienio pavakarę kilęs autobuso gaisras privertė atšaukti skrydžių per itin judrų Velykų savaitgalį, bet šeštadienį darbas vėl vyko įprastu režimu.
Pasaulis
Nukrito keleivinis lėktuvas (PAPILDYTA)
Maskvos regione sekmadienį netrukus po pakilimo iš Domodedovo oro uosto sudužo bendrovės „Saratov Airlines“ keleivinis lėktuvas „Antonov An-148“, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė šaltinis gelbėjimo tarnybose.
Aktualijos
Londone traukinyje įvyko sprogimas
Trečiadienio pavakarę, kuomet didžiausias žmonių pikas, maždaug apie pusę 7, South Western Railway traukinyje, kurio maršrutas tarp London Waterloo ir Hampton Court – įvyko sprogimas.
Aktualijos
Nesulaukė, kol atidarys lėktuvo duris: išlipo pro avarinį išėjimą
Iš Londono į Ispaniją nuskridęs pusaamžis Lenkijos pilietis lėktuvui nusileidus oro uoste nutarė nelaukti, kol prasidės išlaipinimas – vyras orlaivį paliko atsidaręs avarinio išėjimo duris.
Aktualijos
Eustono stoties chaosas tęsiasi
Jau beveik tris dienas keleiviai negali normaliai naudotis nei metro, nei traukinių nei kitomis viešojo transporto paslaugomis dėl daugybės rastų problemų.
Aktualijos
Londono metro sistemoje – esminis lūžis
Londono Transporto skyriaus atstovai pranešė, kad iki 2019 metų visose metro stotyse esančiose giliai po žeme, pradės veikti 4G ryšys.
Aktualijos
Britų avialinijų akibrokštas keleiviams: pirmieji į lėktuvus pateks turtingieji
Kol visas pasaulis stengiasi mažinti socialinę atskirtį, Britų avialinijos elgiasi priešingai. Nuo gruodžio 12-os ši kompanija įveda naują keleivių įlaipinimo tvarką.
Aktualijos
Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena
Iš Škotijos į Kretą lėktuvu skridusi moteris buvo vienintelė keleivė orlaivio salone, tokia prabanga ji mėgavosi vos už kelias dešimtis svarų sterlingų.
Aktualijos
„Ryanair“ masiškai palieka stiuardesės
Airijos pigių skrydžių bendrovė išgyvena sunkius laikus. Beveik kiekvieną dieną apie šią aviakompaniją pasigirsta naujų žinių, kurios kenkia įmonės įvaizdžiui, panašu, kad bėdų gali būti rimtesnių nei tikėtasi.
Aktualijos
Tariamasi dėl „Uber“ ateities Londone
JAV pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės vadovas Dara Khosrowshahi antradienį planuoja susitikti su Londono transporto tarnybos „Transport for London“ vadovu Michaelu Brownu, kad „išspręstų reikalus“, dėl kompanijos licencijos pratęsimo, pranešė bendrovė.
Aktualijos
Heathrow oro uoste sulaikyta terorizmu įtariama moteris
Antradienio vakarą, apie 22 val., viename didžiausiame Londono oro uoste nusileido lėktuvas atskridęs iš Turkijos. Keleiviai sutriko ant pakylimo tako pamatę policijos palydą.
Aktualijos
Penktadienį bus sunkiau keliauti autobusais
Šimtai Londono autobusų unijai priklausančių darbuotojų paskelbė, kad penktadienį išeina į 24 valandų streiką dėl per mažo darbo užmokesčio.
Aktualijos
„Ryanair“ paskelbė visą atšaukiamų skrydžių sąrašą (PAPILDYTA)
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pirmadienį paskelbė visą sąrašą skrydžių, kuriuos ketinama atšaukti per ateinančiais kelias savaites, po to, kai susilaukė keleivių ir Europos Sąjungos kritikos.
Aktualijos
Kasdien atšauks po 50 skrydžių visomis kryptimis
Keleiviai sumišę ir likę be atostogų, o pigių skrydžių oro bendrovei tai nė motais, svarbiausia sutvarkyti pakitusią statistiką.
ŽYMA
SIGITAS BESAGIRSKAS