ketvirtadienis, liepos 16 d.
IQ Tema
Finansinės technologijos
L. Moyle: „Vyresnės kartos lojalumą bankai galėtų išnaudoti diegdami fintecho sprendimus“
Augantis finansinių technologijų verslas turėtų liautis ignoruoti vyresnius vartotojus, mano fintecho ekspertė Lisa Moyle. Senjorus į šį sektorių įtraukti siekianti Vilniuje vykusios tarptautinės konferencijos „FinTech Inn“ pranešėja IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui sakė, kad jų turimas turtas galiausiai turėtų atvilioti ir jiems pritaikytas technologijas.
Verslas
Viso, Donatai. Labas, Siri
Automatizuoti procesai pakeis dalį prie kompiuterių dirbančių žmonių
Gyvenimas
Angliškai nekalbantys imigrantai kainuoja milijonus mokesčių mokėtojams
Angliškai nemokantys imigrantai, daugiausiai – lenkai – Jungtinės Karalystės mokesčių mokėtojams atseina maždaug šimtą milijonų svarų kasmet. Daugiausiai už vertėjų paslaugas paklojo ir taip krizėje esanti šalies medicinos sistema, taip pat – miestų tarybos ir socialinės rūpybos skyriai.
Aktualijos
Vertėjai Anglijoje saugo filmų vertas lietuvaičių istorijas
„Tiesos“ kalbintos vertėjos, vertėjaujančios lietuviams Anglijos teismuose ir kitose institucijose, paneigia mitą, kad į bėdas Anglijoje patenka tik žemiausio sluoksnio, neišsilavinę žmonės ar didžiausi nusikaltėliai. Į rimtus kriminalinius nusikaltimus įsivelia ir net nieko neįtariantys lietuviai. Pasak mūsų pašnekovų, maždaug 90 proc. atvejų lietuviai patenka į bėdas dėl savo naivumo ar vietinių įstatymų nežinojimo, o ne dėl išankstinės intencijos nusikalsti.
Aktualijos
Užkliuvo išlaidos imigrantų vertėjams
Jungtinėje Karalystėje viešajam sektoriui karpant išlaidas, dėmesio sulaukė ir lėšos, skiriamos vertimo paslaugoms, kuriomis lankydami gydytojus ir kitas viešąsias institucijas imigrantai gali naudotis nemokamai.
ŽYMA
SIRI