sekmadienis, kovo 7 d.
Anglijoje
JK premjeras prognozuoja, kad su koronavirusu susijusi padėtis blogės iki kito pavasario
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) mano, kad ateinančią žiemą su koronaviruso pandemija susijusi padėtis gali tapti gerokai
Gyvenimas
3 veikimo būdai, kai situacija nepatinka
Jeigu patekote į nemalonią situaciją, yra trys veikimo galimybės. Tik trys. Tarkime, jums nepatinka darbas. Mažai moka,
Sveikata
D. Razmuvienė: situacija stabilizavosi, bet virusas nedingo
Lietuvoje koronaviruso plitimo situacija stabilizavosi, bet užkratas nedingo, perspėja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė. „Testai, kurių rezultatus
Aktualijos
Situacija
G. Nausėda: dabar turime būti vienas kumštis, o kaltųjų paieškosime vėliau
Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad situacija dėl koronaviruso plitimo Lietuvoje yra valdoma, o šiuo metu svarbiausia yra visuomenės susitelkimas.
Komentarai
Išsitrinkime galvas. Delete
Atsibundi vos prašvitus ir supranti, kad tai tavo organizmas nuo ankstyvo ryto siunčia žinutes: sako, kad skauda. Kad privalai kažką daryti. Aišku, supyksti: šiandien ir taip nėra kada, reikia bėgti į darbą, o kūnas perspėja, kad būtina sveikata pasirūpinti. Tučtuojau, neatidėliojant, greitai. Koks dantis, kuris sudaro gal vieną tūkstantąją dalį tavo organizmo, staugia taip, kad viską metęs leki pas dantistę gydytis. Kai pagalvoji, tai turi dar per dvidešimt kramtomųjų atsarginių, o rūpiniesi juo, kaip vienatiniu, paskutiniu.
Pramogos
A. Tapinas prisipažino, banko sąskaitoje - nuliai
Svarbiausia, kad gyvenimas nebūtų nuobodus, o jei reikėtų rinktis tarp užtikrinto ar įdomaus, žurnalistas Andrius Tapinas mieliau nugyventų įdomų gyvenimą. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Editos šou“ visuomenininkas pasakoja, kad per pastaruosius kelerius metus pasitaikė mėnesių, kai banko sąskaitoje buvo nuliai, tad teko naudotis kreditais.
Lietuva
A. Tapinas įvertino mitingą prie Seimo, pažėrė kritikos ir sau
Socialiniame tinkle itin aktyviai besireiškiantis žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas kandžiai įvertino vakar savo organizuotą taikų mitingą prie Seimo.
Lietuva
Seimą apgulę Lietuvos žmonės šaukė: „Gėda“
Ketvirtadienį tūkstančiai Lietuvos gyventojų susirinko prie Lietuvos seimo ir išreiškė nepasitenkinimą tautos išrinktųjų darbu.
Pramogos
Londone labdaros pokylio metu paaukota 40 000 eurų Lietuvos vaikams (nuotraukos)
Puikią tradiciją penktadienį Londone pratęsė Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė, kurios nariai ir britų verslo, politikos, meno ir kultūros atstovai labdaros pokylyje pademonstravo solidarumą su tais, kuriems reikalinga pagalba Lietuvoje.
Pramogos
J. Statkevičius Lietuvoje sukėlė nematytą skandalą
Juozui Statkevičiui besiruošiant savo jubiliejinės kolekcijos pristatymui, Lietuvos spauda nenustoja ūžti apie vieną po kito kylančius su dizaineriu susijusius skandalus. Pirmadienį, propagandiniame leidinyje „Sputnik Litva” pasirodęs „išskritinis” dizainerio interviu iš koto išmušė net patį Andrių Tapiną.
Lietuva
Tūkstančiai lietuvių pasipriešino Rusijos propagandai „Facebook“
Maskvai mėginant skleisti propagandą apie pokario partizanus trijose Baltijos šalyse ir tūkstančiams lietuvių į tai sureagavus socialiniame tinkle „Facebook“, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Rusijos mėginimai interpretuoti istoriją vyksta nuolat, o piliečių iniciatyvos, kurios stebimos socialiniuose tinkluose, yra labai svarbios.
Lietuva
Telšių gimanzijoje skandalas: tikybos mokytoja gėjus išvadino žudikais kanibalais
Telšių Žemaitės gimnazijoje per tikybos pamoką mokytojas nusprendė paaiškinti mokiniams, kas iš tikrųjų yra seksualinės mažumos. Dešimtos klasės moksleiviai išgirdo, kad seksualinės mažumos – homoseksualūs vyrai – dažniausiai prievartauja vaikus, yra serijiniai žudikai, valgantys savo aukas.
Lietuva
Švietimo ministrės prakeiksmas – rašybos klaidos
Savo pareigas tuoj paliksiančią mokslo ir švietimo ministrę Audronę Pitrėnienę, atrodo, lydi užkeikimas. Į Seimą bandžiusios patekti politikės rinkiminėse skrajutėse padaryta klaida žodyje „Ačiū“, vėliau kreipimęsi į mokytojus atsirado židis „pedadodinis“, o dabar ministrės padėkoje rinkėjams su klaida jos pačios vardas – „Autronė“.
Lietuva
Ar drąsūs raginimai įkvėps lietuvius balsuoti rinkimuose?
Artėjant rinkimams į Seimą, kurie vyks kitą sekmadienį, spalio 9-ąją dieną, vis daugiau žymių žmonių garsiai reiškia savo poziciją – visuomenei puikiai pažįstami veidai ne tik gana atvirai reiškia savo politines pažiūras, bet ir uoliai ragina jaunus žmones ateiti į rinkimus.
Lietuva
Akibrokštas politikams - festivalis „Laisvės piknikas“
Žinomas žurnalistas Andrius Tapinas metė savotišką iššūkį Kauno rajono politikams, kurių didžioji dauguma priklauso socialdemokratų partijai.
Pramogos
A. Tapinas: žiniasklaida ir Lietuvos savimonė: kas atsakingas?
Trečiadienį Londone įvyko diskusija visuomenės savimonės formavimo tema. Iniciatyvinė Jungtinės Karalystės organizacijų grupė pakvietė žurnalistą, laidų vedėją, rašytoją A. Tapiną ir buvusį diplomatą, valstybės tarnautoją Ž.Pavilionį padiskutuoti, koks yra ir koks galėtų būti žiniasklaidos ir politikų vaidmuo formuojant visuomenės savimonę Lietuvoje.
ŽYMA
SITUACIJA