ketvirtadienis, spalio 1 d.
Anglijoje
JK lietuvis teisiamas dėl sprogstamųjų paketų siuntinėjimo
Lietuvis Jungtinėje Karalystėje stos prieš teismą už gan neįprastą nusikaltimą – sprogstamųjų paketų siuntinėjimą, siekiant iš mažmeninių prekybininkų išsivilioti pinigus,
Verslas
Koronavirusas
Per karantiną ypač išaugo pašto paslaugų ir siuntų mastas
Pirmoji dėl koronaviruso paskelbto karantino savaitė smarkiai augino pašto paslaugų poreikį, siuntų mastas didėjo dešimtimis procentų.
IT ir transportas
Logistika
Koronaviruso aidas Lietuvoje: mažėja tranzitinių skrydžių, gali strigti siuntos
Koronaviruso protrūkis Kinijoje jau veikia ir Lietuvos logistikos verslą – daliai pasaulio oro bendrovių nutraukiant skrydžius į Kiniją, mažėja tranzitinių skrydžių per Lietuvą. O Kinijoje nedirbant daugybei logistikos centrų ir gamybos įmonių, gali sutrikti pašto siuntų iš Kinijos į Lietuvą siuntimas. 
Aktualijos
Būkite atidūs: vis dažniau plėšikai taikosi į siuntų vežėjus
Pasirodo, šalyje siautėja ne tik peiliais ginkluoti nusikaltėliai. Vis dažniau nuo plėšikų nukenčia siuntinius išvežiojančių tranybų vairuotojai.
Lietuva
Lietuvos kaime su 600 eurų darbuotojo nesuviliosi
Darbams žemės ūkyje pasiekus piką, ūkininkai pripažįsta – trūksta norinčių bei sugebančių dirbti. Jaučiamas ženklus ne tik aukštos kvalifikacijos specialistų, bet ir paprastų lauko darbininkų stygius. Paradoksalu, tačiau bene geidžiamiausiais darbuotojais ūkiuose vasarą tampa vaikai ir paaugliai. Jie, skirtingai nei suaugę, nevartoja alkoholio, dar nėra praradę noro bei motyvacijos per atostogas užsidirbti pinigų.
ŽYMA
SIUNTOS