penktadienis, spalio 30 d.
Pasaulis
Pirmą kartą istorijoje NASA paskyrė moterį vadovauti pilotuojamų skrydžių misijai
NASA pareigūnė, praėjusį mėnesį vadovavusi pirmajam privačios bendrovės pilotuojamam skrydžiui į Tarptautinę kosmoso stotį, tapo pirmąja moterimi, paskirta vadovauti žmonių
Pasaulis
Dėl „nemalonaus kūno kvapo“ iš lėktuvo išmesta šeima bylinėjasi teisme
Mičigane (JAV) gyvenanti šeima, Majamyje išlaipinta iš „American Airlines“ lėktuvo „dėl nemalonaus kūno kvapo“, padavė avialinijas į teismą.
Pasaulis
Įsėsti į lėktuvą leido tik privertę pasidaryti nėštumo testą
Oro linijų bendrovė atsiprašė už tai, kad privertė keleivę atlikti nėštumo testą, jog leistų jai skristi iš Honkongo į Jungtinėms Amerikos Valstijoms priklausančią teritoriją Ramiojo vandenyno regione.
Gyvenimas
6 dažniausios keliaujančiųjų lėktuvais klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti
Jei paprašytume pakelti ranką tų, kurie bent kartą patyrė nuotykių, susijusių su kelionėmis lėktuvu, neabejotinai minioje išnirtų daugybė delnų. Tačiau aviacijos ekspertai pažymi, kad daugumai nesklandumų, kurie gali apkartinti pakilią kelionės nuotaiką dar net neįsėdus į lėktuvą, oro uoste tikrai galima užkirsti kelią – jiems tereikia iš anksto pasiruošti. Ekspertai dalijasi 6 dažniausiomis keliaujančiųjų lėktuvais klaidomis ir pataria, kaip jų išvengti.
Pramogos
Škotijoje prieš skrydį sulaikyti du galimai apsvaigę „United Airlines“ pilotai
Škotijoje sekmadienį buvo sulaikyti du pilotai, kaip įtariama, apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų prieš numatytą skrydį į Naująjį Džersį, informavo policija.
Pasaulis
Lėktuvo keleivė įamžino prieš skrydį keistai besielgiančią stiuardesę
Keleiviai, „Southwest Airlines“ oro linijų lėktuvu vykę į Nešvilį, Tenesio valstiją, virš jų esančiose daiktams susidėti skirtose lentynose rado siurprizą, kokio niekas nesitikėjo – skrydžio palydovę.
Pasaulis
Lėktuvą supurčius stipriai turbulencijai į orą pakilo net stiuardesė
Ne vienam keleiviui skrydis lėktuvu kelia nerimą. Net jei viskas vyksta sklandžiai, atsipalaiduoti neleidžia įvairios į galvą lendančios nejaukios mintys. Situaciją dar labiau pabloginti gali net ir nedidelė turbulencija. Supurtytas lėktuvas sukelia paniką. Su ja, tik kelis kartus didesne, susidurti sekmadienį teko ir keleiviams, skridusiems iš Kosovo į Šveicariją.
Gyvenimas
Prieš skrydį patikrinkite bagažą: kokių elektroninių prietaisų skraidinti negalima
Besiruošiantiems skrydžiui dažnai kyla klausimas, ar visus turimus elektroninius prietaisus galima gabenti lėktuvuose ir kur geriausia juos laikyti – rankiniame ar registruotame bagaže. Specialistai pataria pasidomėti elektroniniams įrenginiams skirtais oro uostų saugumo reikalavimais ir įvertinti prietaisų būklę prieš skrydį, nes kai kurių negalima gabenti nei rankiniame, nei registruotame bagaže.
Pramogos
„Ryanair“ skrydyje – alų geriantys britai
Grupė nuo alkoholio apsvaigusių britų buvo įamžinti geriantys alų oro linijų „Ryanair“ lėktuve. Kaip teigiama, tai daryti juos skatino ir pati skrydžio palydovė.
Aktualijos
Karantinas Gatwick oro uoste: pasinaudoję Virgin oro linijomis keliautojai paslaptingai sunegalavo
Šįryt skrydžio VS610 iš Barbadoso į Gatwicką keleiviai buvo karantinuoti po to, kai dešimtys jų pajuto tokius pačius simptomus. Lėktuvui nusileidus keleiviais rūpinosi medikai.
Gyvenimas
Nestandartinį „WizzAir“ bagažą įsigijusiai grupei lietuvių – nemalonus siurprizas: oro uoste liepė sumokėti dar 5000 eurų
Grupei lietuvių skrydis su pigių skrydžių bendrove „WizzAir“ kainavo daugiau nei buvo planuota. Slidinėti į Barseloną vykę keleiviai apmokėjo sportinį bagažą, kuriame vežėsi sportinį inventorių. Iš Vilniaus sėkmingai į Ispanijos miestą nuskridusiems lietuviams nuotaiką sugadino kelionė namo, kuomet paaiškėjo, kad visa kompanija už bagažą turės sumokėti 5000 Eur.
Pramogos
37-erių P. Hilton prakalbo apie vaikus
37 m. realybės šou žvaigždė, verslininkė, turtinga paveldėtoja Paris Hilton ne kartą yra sakiusi, kad nori vaikų, ypač po to, kai jos sesuo Nicky susilaukė dviejų dukterų.
Pramogos
Pramogų pasaulis neteko vienos iš svajonių nuotakų
Naujus metus įspūdingų turtų paveldėtoja Paris Hilton sutiko taip, kad nepamirš niekada. Aspene merginai pasipiršo jos ilgametis draugas, aktorius Chrisas Zykas.
ŽYMA
SKRYDIS