sekmadienis, liepos 5 d.
Komentarai
Prievarta šeimoje
Koronavirusas ir smurtas šeimoje. Neproporcingai didelė rizika moterims
Per koronaviruso pandemiją tapo aiškiau matoma nelygybė, kurios mūsų visuomenėje būta ir anksčiau, tačiau per krizę ji dar padidėjo. Dėl griežtų infekcijos plitimo valdymo priemonių moterys ir vaikai dažniau atsiduria tokioje padėtyje, kai gali patirti smurtą ir prievartą šeimoje.
Pasaulis
Pavydo apimta moteris išskobė jaunėlės sesers akis ir nukirto jos ausis
22 metų amžiaus Elizaveta Dubrovina kaltinama nužudžiusi savo jaunėlę, septyniolikos metų amžiaus seserį, dirbusią modeliu. Tris metus praleidusi psichiatrinėje ligoninėje moteris stos prieš teismą.
Pasaulis
Mama, kurios palaikus rado lagamine, sakė draugei: „ jei man kas nutiks - žinai, kas tą padarė”
Kai Elana Fric-Shamji nusprendė nutraukti santykius su savo smurtauti linkusiu vyru, šis jai atsakė pačiu žiauriausiu būdu. 
Aktualijos
„Buvau prievartaujama savo policijoje dirbančio vyro” - policininkai yra trečdaliu rečiau baudžiami už smurtą namuose
Pasak iš 37 policijos nuovadų surinktų duomenų policijos pareigūnai bei kitas personalas, apkaltinti smurtu artimoje aplinkoje yra baudžiami net trečdaliu rečiau nei likusi visuomenės dalis. 
Pasaulis
Kornvalyje mama ir tėtis šaltakraujiškai nunuodijo savo mažametę dukrą, norėdami nuslėpti, kad ją kraupiai mušė
Abigail Leatherland ir Tom Curd yra kaltinami nužudę savo 22 mėnesių mažametę dukrelę Eve Leatherland, Liskeardo miestelyje, Cornvalyje.
Aktualijos
Savo nėščią draugę taip mušęs, kad net ranką susilaužęs vyras - įkalintas
Teismo žiniomis šis dvidešimtmetis kontrolės maniakas, vardu Reece Penkert, draugę nėštumo metu ne kartą mušė ir neleisdavo jos apžiūrėti vyriškos lyties medikams.
Pramogos
M. Šalčiūtė buvo išduota
Socialinių tinklų žvaigždė, šokėja Monika Šalčiūtė visai neseniai atskleidė nepavykusių romantiškų santykių su krepšininku detales. Mergina savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kuri buvo daryta prieš dvejus metus, ir apgailestavo dėl iššvaistytų metų.
Pramogos
O. Pikul paviešino vyro žinutes, turinys - šokiruoja
Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo
Aktualijos
Lyčių lygybė – vienintelis būdas įveikti smurtą prieš moteris
Europos Tarybos konvencija dėl smurto prieš moteris bei smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir kovos su juo, dar kitaip vadinama Stambulo konvencija, jau pasirašyta ir ratifikuota 31 iš 47 valstybių narių, Lietuvoje susilaukė pasipriešinimo – Seimas nusprendė dar 2013 m. Lietuvos pasirašytos konvencijos ratifikavimo klausimo nespręsti.
Pramogos
Po vyro išdavystės K. Kardashian pagimdė anksčiau, šeimoje bręsta naujas skandalas
Kardashianų šeimos atžala Khloe Kardashian ketvirtadienį pagimdė dukrą, skelbia eonline.com, mirror.co.uk ir kiti užsienio portalai. Realybės TV žvaigždės džiaugsmą susilaukus pirmosios atžalos temdo neištikimybės skandalas, sukeltas jos vaiko tėvo, krepšininko Tristano Thompsono.
Pramogos
Skandalas: nėščią Chloe Kardashian mylimasis išdavė iš karto su dviem moterimis
Netrukus pirmagimio susilauksiančiai Khloe Kardashian šiuo metu turėtų būti stebuklingas laikas, tačiau višumoje pasirodęs vaizdo įrašas gali sugriauti santykius su vaikelio tėčiu Tristanu Thompsonu.
Gyvenimas
Išdavystė: kaip ją išgyventi
Šiandieninė šeimų statistika visame pasaulyje, švelnia tariant, kelią siaubą. Lietuvoje kas antra susituokusi pora skiriasi, o statistinė santuoka mūsų šalyje trunka 13,2 metų. Dažniausiai skyrybos poras užklumpa išgyvenus kartu 5-9 metus. Deja, ne reta skyrybų priežastimi tampa išdavystė.
Lietuva
Vestuvių naktį vyras praleido su kita
Jurgitą jos vyras išdavė pačiu bjauriausia ir šlykščiausiu būdu – mylėjosi vestuvių naktį su kita, kai šalia miegojo Jurgita, tik ką tapusi teisėta žmona.
Aktualijos
V. Putinas iš dalies dekriminalizuoja smurtą artimoje aplinkoje
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė prieštaringai vertinamą įstatymą, numatantį švelnesnę atsakomybę už smurtą artimoje aplinkoje, kritikams teigiant, kad įsigaliojus naujoms priemonėms taikyti atsakomybę smurtautojams bus dar sunkiau.
Pramogos
Britės ašaros: vyras paliko mane dėl 160kg sveriančios lietuvės
Britė Victoria Clarke kreipėsi į spaudą dalinamasi savo širdgėla apie tai, kaip jos vyras Chrisas Clarke paliko ją dėl beveik 160 kg sveriančios lietuvės, rašoma naujienų portale mirror.co.uk.
ŽYMA
SMURTAS ŠEIMOJE