trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Komentarai
Valstybinis bankas
Dideli norai, mažos galimybės
Nesunku surasti bent keletą priežasčių, kodėl Lietuvoje vis keliama idėja kurti valstybinį komercinį banką ir kodėl tam pritaria ne tik apie finansų sektorių ypatingų žinių neturinti gyventojų dauguma, bet ir dalis politikų, įskaitant prezidentą Gitaną Nausėdą, bei verslininkų.
Verslas
Bankai
Mažoka pagalvė: įvykus blogiausiems scenarijams lėšas indėlių draudimui tektų skolintis
Indėlių draudimo fonde sukauptų lėšų nepakaktų žlugus bankui ar kitai didesnei kredito įstaigai
Verslas
Purvinų pinigų dėmės
Ar bus padėtas taškas įtartinam Latvijos bankininkų verslui?
Sveikata
Alijošius ir jo gydomosios galios
Medėjantis alavijas daugeliui geriau žinomas alijošiaus vardu. Tai gana dažnas namų palanges puošiantis augalas, kuris pas mus atkeliavo iš Afrikos. Vaistinėmis savybėmis pasižymi alavijo sultys, kurios spaudžiamos iš subrendusių augalo lapų.
Sveikata
Ar viską žinote apie moliūgą?
Moliūgas pasižymi gydančiomis savybėmis. Sėklos naudojamos apvaliosioms žarnyno kirmėlėms varyti, esant prostatos problemoms. Minkštimas gerina žarnyno veiklą, varo šlapimą, iš minkštimo pagamintas nuoviras pasižymi raminančiomis savybėmis.
Sveikata
Rabarbaras – maistui ir sveikatai
Pavasarį jaunus rabarbaro lapkočius naudojame iš karto nuskintus, kartais valgome su cukrumi. Jaunuose kotuose esančios medžiagos padeda iš organizmo šalinti toksines medžiagas, pagerina žarnyno veiklą. Tačiau peraugę lapai kaupia nedidelius organizmui kenksmingos rūgšties kiekius.
Gyvenimas
Kitokia kmynų arbata
Sutrikus virškinimui ar pučiant pilvui, geriame kmynų arbatą. Tiems, kas nežino, kaip ją gaminti primename:
Sveikata
Didžiosios dilgėlės gydomosios savybės
Dažnam teko būti nudilgintam einant šalikele, paupiu ar tiesiog sode. Tai dažniausiai didžiosios dilgėlės kaltė. Nevertėtų supykus pulti jų rauti ir mesti į šalį. Plaukuotas dilgėlės paviršius saugo vitaminingą, žaizdas gydančią bei plaukus stiprinančią galią.
Gyvenimas
Gaivios morkų salotos
Morkos, apelsinai, saulėgrąžos, razinos, riešutai … Ar visa tai galėtų derėti vienoje lėkštėje? Galėtų, ir dar kaip! Išbandykite šį gaivių, sočių ir skanių salotų receptą.
Sveikata
Citrina – nepamainomas vitamino C šaltinis? Jus apgavo
Visuomenėje giliai įsišaknijusi žinia jog citrina – nepamainomas vitamino C šaltinis. Galbūt dėl to, kad citrina prasideda raide C? Tikri faktai sako visai ką kitą.
Sveikata
Čiobrelis. Gydomoji galia
Čiobrelio žolės preparatai liaudies medicinoje naudojami sergant kvėpavimo takų ligomis, esant pilvo pūtimui. Augalas pasižymi priešuždegiminėmis, dezinfekcinėmis savybėmis. Čiobrelio nuoviras naudojamas esant blogam burnos kvapui.
Sveikata
Česnakas ne visada naudingas
Česnakas – tai mitais apipintas vaistinis, maistinis ir prieskoninis augalas. Ar jis gali būti naudingas? Tikrai taip. Ar kiekvieną žiemos vakarą grįžus namo reikia suvalgyti skiltelę česnako su rieke juodos duonos ir sviesto? Pasvarstykime pažvelgę į šio augalo neigiamas savybes:
ŽYMA
SNORAS