šeštadienis, sausio 16 d.
Aktualijos
Tragedija Anglijoje: sudužus orlaiviui žuvo du asmenys
Trečiadienio vakare Rytų Jorkšyre įvyko skaudi nelaimė. Nukritus lengvajam orlaiviui, du asmenys žuvo. Vietos ūkininkai susivienijo didelėje teritorijoje ieškodami lėktuvo nuolaužų ir aukų kūnų.
Pasaulis
Tyrėjai: MH17 lėktuvas buvo numuštas virš Ukrainos rusų kariškių raketa
Malaizijos oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reisu MH17 skridusio lėktuvo numušimą tiriantys tarptautiniai tyrėjai ketvirtadienį pirmą kartą paskelbė, kad raketa, kuria virš Ukrainos buvo numuštas šis lėktuvas, buvo atvežta iš vienos rusų kariuomenės brigados.
Pasaulis
Juodasis penktadienis: lėktuvo katastrofa
Penktadienį vakare Kuboje netrukus po pakilimo nukrito lėktuvas ir susprogo lėktuvas, tik keliems keleiviams iš jų pavyko išgyventi.
Pasaulis
Naujausia versija: lėktuvą pradangino savižudis pilotas
Prieš ketverius metus paslaptingai dingusio ir iki šiol nerasto keleivinio lėktuvo paieškos vadovas paskelbė, kad skrydžio kapitonas tyčia sudaužė per 200 keleivių gabenusį orlaivį.
Pasaulis
Tragedija: žuvo moteris, beveik ištraukta pro skrendančio lėktuvo langą
Viena moteris žuvo antradienį įvykus JAV oro bendrovės „Southwest Airlines“ lainerio katastrofiniam variklio gedimui, dėl kurio lėktuvas buvo priverstas avariniu būdu nusileisti Pensilvanijoje, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Alžyre sudužus lėktuvui žuvo pustrečio šimto žmonių
Vienam Alžyro kariuomenės lėktuvui trečiadienį sudužus tuojau po pakilimo iš Bufariko karinių oro pajėgų bazės žuvo 257 žmonės, pranešė šalies žiniasklaida.
Aktualijos
Socialdemokratų „maištininkai“ rodo pavyzdį ir ministerijų tarnautojams
Iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) traukiasi ne tik Seimo nariai – bent keli aukštas pareigas socdemų valdytose ministerijose užimantys tarnautojai taip pat nusprendė nutraukti narystę.
Aktualijos
S.Skvernelis: socialdemokratų ministrai galėtų likti su viena sąlyga
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių, Lietuvos socialdemokratų partijos, tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tačiau jis mano, kad net koalicijai iširus, socialdemokratų ministrai galėtų likti dirbti.
Aktualijos
Prie Škotijos krantų – sudužusio lėktuvo liekanos
Ketvirtadienį gautas pranešimas apie tai, kad jūroje pietvakarinėje Škotijos dalyje aptiktos lėktuvo nuolaužos.
Pasaulis
Sudužo į Siriją skridęs Rusijos kariškių lėktuvas
Ankstų Kalėdų rytą Juodojoje jūroje sudužo Rusijos lėktuvas, į Siriją skraidinantis kariškius, katastrofos metu žuvo beveik šimtas žmonių.
Pasaulis
Paviešintos pirmosios „EgyptAir” nuolaužų nuotraukos (foto)
Karinės Egipto pajėgos paviešino pirmąsias Viduržemio jūroje ketvirtadienį sudužusio orlaivio nuotraukas, - pranešė bbc.co.uk.
Pasaulis
„EgyptAir” katastrofa: lėktuvo viduje prasidėjo gaisras
Naujausiais pranešmais patvirtinta, kad prieš sudūžtant, „EgyptAir” keleiviniame lėktuve prasidėjo gaisras. Kelios minutės po to, ankstyvą ketvirtadienio rytą lėktuvas nukrito Vidurželio jūros regione.
Pasaulis
Per katastrofą trijų vaikų netekę australai sūpuoja naujagimę
Prieš dvejus metus 2014-ųjų liepos 17 diena tūkstančių žmonių gyvenimus įvairiuose žemės kampeliuose pavertė pragaru. Tądien virš Ukrainos rytuose esančio separatisninio regiono buvo numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, skridęs reisu MH17 iš Amsterdamo į Kvala Lampūrą.
Aktualijos
Anglijoje nukrito lėktuvas, yra aukų
Šeštadienį apie pietus Šiaurės Jorkšyre nukrito lengvasis lėktuvas, jo pilotas ir keleivis žuvo.
Pasaulis
Prisišventusi rusė pavėlavo į mirtimi pasibaigusį skrydį
Šeštadienio naktį Rusijoje sudužus lėktuvui žuvo visi juo skridę žmonės. Aukų turėjo būti dar daugiau, tačiau viena mergina pavėlavo į kelionę, mat iš vakaro gerokai šventė.
Pasaulis
Lėktuvo katastrofa Rusijoje: žmones prarijo liepsnos
Šeštadienio naktį Rusijoje sudužo keleivinis lėktuvas, visi jame buvę žmonės žuvo iš karto.
Pasaulis
„Kogalymavia” lėktuve sprogo bomba?
Tiriant Egipte nukritusio Rusijos lėktuvo sudužimo priežastis, vis garsiau kalbama apie teroro aktą. JAV ekspertai pasidalino savo spėjimais, kad lėktuvo sprogimas įvyko, nes lainerio salone buvo detonuota bomba.
Pasaulis
Dar viena katastrofa: tarp žuvusiųjų vėl rusai
Trečiadienį pasaulį apskriejo dar viena žinia apie skaudžią nelaimę. Trečiadienį Pietų Sudane sudužo krovininis rusų gamybos lėktuvas. Kaip pranešė BBC, žuvo mažiausiai 41 žmogus. Penki jų – rusai.
Pasaulis
Rusijos lėktuvo tragediją raizgo sąmokslo teorijos
Aiškinantis savaitgalį sudužusio „Kogalymavia“ kompanijai priklausiusio lėktuvo katastrofos priežastis neatmetama teroristų išpuolio versija. Taip šią savaitę pareiškė aviakompanija, kurios lėktuvas sudužo Egipto Sinajaus pusiasalyje pražudydamas visus juo skridusius 224 keleivius, iš kurių 17 buvo vaikai.
Aktualijos
Netoli Londono nukrito lėktuvas, yra žuvusiųjų
Po to kai, netoli Londono esančiame Chigwelle nukrito aštuonvietis lėktuvas, policijos pareigūnai oficialiai patvirtino, kad žuvo jame skridę du asmenys.
ŽYMA
SOCIALDEMOKRATŲ MINISTRAI