sekmadienis, spalio 25 d.
Lietuva
Prekybos žmonėmis ir kokaino kontrabandos byloje – nuosprendis
Šiandien Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje šiauliečiai 1985 m. gimęs V. J., 1991 m. gimęs Ž. Ch. ir Šilutėje gyvenanti A. B., gimusi 1994 m., buvo kaltinami kiekvienas iš jų įvairiais nusikaltimais – prekyba žmonėmis, narkotinių medžiagų disponavimu, neteisėtu disponavimu sprogstamosiomis medžiagomis.
Pramogos
Kokio daikto negali turėti kunigaikščių vaikai?
Kembridžo kunigaikščiai princas Williamas ir Kate Middleton pradžiugino pasaulį pasidaliję žinia apie šeimos pagausėjimą. Monarchai retai kada viešai pasakoja, kaip jiems sekasi auginti princus George‘ą ir Louisą bei princesę Charlotte. Tiesa, kiek atviresni yra Kensingtono rūmų atstovai. Šį kartą jie papasakojo, kokiu daiktu Williamas ir Kate neleidžia naudotis mažiesiems rūmų gyventojams.
Pramogos
Princesė Charlotė negali daryti vieno dalyko, kurį daro visi vaikai
Princesei Charlottei neleidžiama sėdėti prie vieno stalo su tėvais: tokiai monarchijos taisyklei yra logiška priežastis .
Pramogos
Legolendas pagerbdamas gimusį naująjį princą dalina nemokamus bilietus: yra viena sąlyga
Ir didelis, ir mažas mėgsta Legolendą, kuriame daugybė pramogų vaikams ir šeimoms ir suaugusiems. Šis, visame pasaulyje garsus pramogų parkas sugalvojo būdą, kaip pasveikinti Kembridžo kunigaikštienę ir kunigaikštį susilaukus trečiojo vaiko – dovanoja nemokam us bilietus apsilankyti šiame parke.
ŽYMA
SPRENGIMAS