antradienis, liepos 14 d.
Aktualijos
Londono Soho evakuotas dėl „nesprogusios bombos“
Žmonės buvo evakuoti iš gatvių Soho rajone, Londono centre - kitą dieną po to, kai Dean gatvėje buvo rasta nesprogusi II pasaulinio karo bomba, suveikė evakuacijos protokolas.
Lietuva
Vilniuje rasta 100 kg bomba: evakuoti aplinkiniai namai, prekybos centras „Panorama“
Ketvirtadienio rytą statybininkų atkasta aviacinė bomba kelia didžiulį pavojų. Ketvirtadienio vakarą kariuomenės išminuotojai ėmėsi ją neutralizuoti, dėl to sostinės policija pataria nevažiuoti Ukmergės, Pieninės ir Stumbrų gatvėmis. Apie 19.20 val. policijos pareigūnai sakė, jog ketina uždaryti eismą šiomis gatvėmis. Dėl situacijos evakuotas ir prekybos centras „Panorama“.
Pramogos
Isle of Wight kurorte radus senovinę granatą, evakuoti poilsiautojai
Atostogų kurorte Isle of Wight rasta senovinė granata, praneša Standard.co.uk.
Pasaulis
Netoli Šiaurės Airijos sienos sprogo dar vienas savadarbis sprogmuo
Savadarbis sprogstamasis įtaisas šį pirmadienį sprogo netoli Šiaurės Airijos ir Airijos sienos, praneša portalas „Deutsche Welle“.
Pasaulis
Kad būtų nukenksminta bomba Frankfurte evakuoti šimtai žmonių
Maždaug 600 žmonių sekmadienį teko evakuoti iš Frankfurto senamiesčio, kad specialistai galėtų nukenksminti Maino upėje rastą Antrojo pasaulinio karo laikų bombą.
Aktualijos
Chaosas M5 greitkelyje: šalia kelio rasta nesprogusi bomba
M5 greitkelyje policija šalia kelio rado nesprogusią bombą, stovi 10-ties kilometrų eilės, valandoms stoja kelionės, vėluoja maršrutinis transportas.
Aktualijos
Pareigūnai perspėja: nemiegokite metro traukiniuose
2017-aisiais išaugus nusikaltimų statistikai paaiškėjo, kad dauguma smulkių vagysčių ir kitų nusikaltimų įvykdoma metro, dažniausiai nakties metu.
ŽYMA
SPROGMUO