sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Gyvenimas
Aštri indiška raudonųjų lęšių sriuba
Ši aštri sriuba („Rasam“)  yra paplitusi Pietų Indijoje. Rasam - virusų priešas. Pasakojama, kad šventikas-brahmanas sukūrė šį receptą, kad išgydytu princą
Gyvenimas
Spindulinių pupuolių sriuba
Nebuvau šių pupuolių (mung pupelių) mėgėja, nors ir žinojau apie nauda. Jos yra labai maistingos, gerai virškinamos ir nesukelia
Pasaulis
Ukrainoje tėvas su sūnumi nukirto vakarėlio svečiui galvą, o tada iš jo išsivirė sriubą ir suvalgė
41-erių metų amžiaus Maksimas Kostyukovas ir jo dvidešimtmetis sūnus Yaroslavas laukia teismo Ukrainoje, jie kaltinami suvalgę vakarėlio svečią. Auka - buvęs policininkas Evgenyjus Petrovas. Tėvas su sūnumi pastarąjam nukirto galvą, o tada išsivirė sriubą ir auką valgė.
Aktualijos
Rytų Londone – apiplėšimas prie bankomato
Vaizdo stebėjimo kameroms Stratforde, rytų Londone pavyko užfiksuoti apiplėšimą. Jis įvyko šalia Leytonstone Road gatvėje esančio bankomato.
Aktualijos
Britą apiplėšęs lietuvis pasiųstas į kalėjimą
Praėjusią vasarą pietryčių Anglijoje praeivį sumušęs ir apiplėšęs lietuvis buvo greitai surastas ir už tai pasodintas į kalėjimą.
Pasaulis
Paryžiuje iš turistų pagrobta milijono dolerių vertės papuošalų ir rūbų
Šalia Paryžiaus esančiame oro uoste, aptarnaujančiame privačius lėktuvus, buvo apiplėšti trys rusų turistai, iš jų pavogta milijono dolerių vertės papuošalų ir prabangių rūbų, antradienį naujienų agentūrą AFP informavo šaltiniai policijoje.
Aktualijos
Šimtametę mirtinai sužalojęs plėšikas sulaikytas
Antrojo pasaulinio karo baisumus išgyvenusi ir taikiame Jungtinės Karalystės miesto kvartale nuo nusikaltėlio rankos žuvusi šimtametė moteris galėjo būti užpulta apiplėšimo sumetimais.
Aktualijos
Plėšikas Stratford’e veikė itin įžūliai
Londono policija ieško vyriškio, Stratford’e esančiame prekybos centre įžūliai apiplėšusio prabangių aksesuarų pardavėją.
Aktualijos
Londone sugautas legendinio apiplėšimo organizatorius
Teigiama, kad Jungtinės Karalystės policija sulaikė asmenį, kuris organizavo itin sudėtingą brangenybių saugyklos apiplėšimą ir nugvelbė vertybių už 14 milijonų svarų sterlingų.
Aktualijos
Londone bandyta apvogti prabangią juvelyrinę parduotuvę: niekas nesuprato, kas čia įvyko
Iš pirmo žvilgsnio itin rimtai atrodęs bandymas apiplėšti nurimus stresui ima atrodyti, kaip visiškai nevykęs planas.
Aktualijos
Londono turtuolis apiplėštas vidury gatvės
Trečiadienį Londone įžūliai apiplėštas žinomas šalies verslininkas, ginkluotas užpuolikas jį užklupo tiesiog gatvėje ir atėmė prabangų laikrodį.
Aktualijos
Rūgštimi žmones žalojęs vaikinas nesulaukė aukos prašyto atpildo
Nuosprendį už žmonių žalojimą rūgštimi Rytų Londono gatvėse išgirdo plėšikas, tačiau kai kurioms jo aukoms bausmė pasirodė per maža.
Aktualijos
Vienas – prieš visus: policininkas žaibiškai veikusių plėšikų neįveikė
Savaitgalį Birmingham’e itin įžūliai apiplėšta juvelyrinių dirbinių parduotuvė – ją nusikaltėliai sunkvežimiu taranavo tuo metu, kai aplink buvo daugybė žmonių.
Pramogos
Savaitės filmas: „Apiplėšimas uragano akyje“ N-13
Grupelė talentingų hakerių suplanuoja velniškai gudrų ir pavojingą planą. Išgirdę apie mažame pakrantės miestelyje vyksiančią galingą audrą, jie kompiuterine technika pakrauna savo automobilius ir patraukia link stichijos epicentro.
Aktualijos
Kovodamas su plėšikais vos nepaaukojo gyvybės
Savaitgalį Londono centre mopedu važiuojantys nusikaltėliai išplėšė iš jauno vyro rankų telefoną, o šis, bandydamas atgauti savo turtą, bandė sulaikyti užpuolikus, tačiau buvo subadytas peiliu.
Aktualijos
Pietų Londone incidentas šv. Kalėdų išvakarėse
Pietų Londone, Dulwich‘o rajone du ginkluoti vyrai, kuriems maždaug 30 metų, veidus užsidengę kaukėmis įsibrovė į Marks&Spencer parduotuvę, kurioje apsipirkinėjo nemažai „paskutinės minutė“ klientų.
Aktualijos
Mieste siautėjo vyrai ginkluoti samurajų kardais ir mačetėmis
Chronext laikrodžių parduotuvė esanti Fleet gatvėje nukentėjo nuo plėšikų, laimei žmonės nenukentėjo.
Aktualijos
Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus
Šiaurės Londone viena moteris per kelias sekundes patyrė visą puokštę emocijų: iš pradžių ją apiplėšė du mopedu važiuojantys plėšikai, o netrukus, drąsaus praeivio dėka, ji atgavo prarastus daiktus.
Aktualijos
Plėšikų gauja Londone efektingai nusiaubė „Apple“
Pirmadienio naktį žaibiškai apiplėšta pačioje Londono širdyje esant „Apple“ parduotuvė, į kurią nusikaltėliai įsiveržė raiti ant motorolerių.
Komentarai
Toliau nuo kranto
Nepagalvokit, kad vėlyvas amžius taip trinktelėjo, jog gero valgio reporteris išplaukė į jūrą žuvų. Pamatysit – priešingai. Seni draugai Vašingtone iki šiolei primena senus juokus. Galiu pakartoti vieną patarimą, kur reikia rinktis gyvenamąją vietą Amerikos sostinėje: kuo toliau nuo Vašingtono... ir tada tą atstumą padauginti iš dviejų. Rusijoje ir rusų kultūros šalyse, kur sostinė yra vienintelė gyventi verta vieta, šie juokai nesuprantami.
ŽYMA
SRIUBA