trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Nauja „Facebook“ funkcija pakeis mūsų gyvenimus
„Facebook“ pridėjo priemonę, kuri praneš žmonėms, kai jų nuotraukos bus paskelbiamos šiame socialiniame tinkle.
Pasaulis
„Volkswagen“ naujiena vairuotojams: nebrangus elektromobilis
Elektromobiliai skinasi kelią link vairuotojų. Neseniai pasirodęs "Tesla Model 3” sužavėjo daugelį, tačiau nemažą dalį galimų pirkėjų atbaidė kaina.
IQ Tema
Statutiniai pareigūnai: nereikalingas valstybės turtas
Rotacija į aukščiausias pareigas iškelia vis jaunesnius pareigūnus. O kas jų laukia pasibaigus kadencijoms?
Pramogos
„Samsung Galaxy Note 7“ savininkams nepasisekė
Savaitės pradžioje pasaulį apskriejo žinia, kad „Samsung Galaxy Note 7“ telefonai – pavojingi sveikatai, o jų savininkai raginami nedelsiant išjungti mobiliuosius aparatus.
Aktualijos
„Apple“ turės sumokėti 13 mlrd.
Europos Komisijos taryba nustatė, jog Airija suteikė kompanijai „Apple“ specialias mokesčių lengvatas, neatitinkančias įstatymų.
Pramogos
Nuolatinis mobiliojo tikrinimas = rimtos sveikatos problemos
Nuolatinis mobiliojo telefono tikrinimas gali sukelti daug rimtesnių padarinių nei manote – tai daro milžinišką įtaką žmogaus atminčiai ir laimės koficientui. To pasekoje netgi formuojasi žinučių kaklas (angl. text neck).
Gyvenimas
Kibernetiniai nusikaltėliai nusitaikė į išmaniuosius žaislus
Naujausios technologijos užkariauja žaislų lentynas: balsu valdomi robotai, žaislai, kurie turi gebėjimą mokytis naujų komandų ir daugybė produktų, turinčių specialias mobilias programėles, perkeliančias pramogas į virtualų pasaulį. Antivirusinių sprendimų „eScan“ kūrėjai atkreipia dėmesį, kad išmanieji žaislai, kuriuos dovanojame savo vaikams, gali mus šnipinėti, o programėlės – kviesti pasinerti į virtualias, bet ne visada saugias pramogas.
Pramogos
Visame pasaulyje sutriko „Facebook” socialinio tinklo veikla
Pirmadienio vakarą milijonai socialinio tinklo „Facebook” vartotojų nemaloniai nustebo – netikėtai tinklapis visiškai nustojo veikti. Tiesa, šią savaitę tai jau antrasis kartas, kai populiariausia socialinė platforma susidūrė su techniniais nesklandumais.
Pramogos
Išmaniuosius telefonus puola naujas virusas
Milijonai kompiuterių naudotojų buvo susidūrę su „Ransomware“ virusu, tačiau ekspertai perspėja, kad kibernetiniai nusikaltėliai dabar nusitaikė į išmaniuosius telefonus, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.
Pramogos
Plinta kompiuterius nepataisomai sugadinantis virusas
Kompiuterių saugumo ekspertai informuoja visuomenę dėl plintančio viruso, kuris gali visiškai sugadinti kompiuterį, jei yra aptinkamas antivirusinių programų, - skelbė portalas dailymail.co.uk.
Pramogos
Išmanieji telefonai: pigiausi ir geriausi
Dar prieš kelerius metus reikėjo gerokai patuštinti piniginę, norint įsigyti geros kokybės išmanųjį telefoną. Naujosios technologijos žengia į priekį taip sparčiai, kad mobilusis telefonas su aukščiausios raiškos ekranu, greitu kaip bitė procesoriumi ir šviesolaidinio interneto greičiais galų gale tapo prieinami visiems.
Gyvenimas
Iš kur visa tai? (II)
Gyvendami savo įprastoje aplinkoje ir naudodamiesi daugybe buities patogumų net nesusimąstome, kokį netrumpą kelią daugelis daiktų yra ėję iki mūsų…
Pramogos
Lazeris gali pakeisti injekcijas ir chirurgo intervenciją
Sparčiai išpopuliarėjusios pažangios lazerių technologijos, leidžiančios pasiekti stulbinamą efektą be chirurginio įsikišimo ir injekcijų, džiugina įvairaus amžiaus moteris, kurios rūpinasi savo išvaizda.
Aktualijos
Naujausių prietaisų vieta namuose
Kadaise naujausios technologijos namuose buvo naujas kompaktinių diskų grotuvas, mikrobangų krosnelė ir elektrinis radiatorius. Šiandien technika tiek pažengusi į priekį, kad visus šiuos būtiniausius namų įrenginius galime valdyti tiesiai iš savo telefono būdami kitame pasaulio krašte.
Pramogos
„Geležinis žmogus“ padovanojo neįgaliam berniukui ranką
Filmo „Geležinis žmogus“ žvaigždė, aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis nustebino vieną neįgalų savo gerbėją ir padovanojo jam bioninę ranką. Septynmetis Alexas, dievinantis superherojus, gimė su ne visiškai išsivysčiusia ranka.
Gyvenimas
Infraraudonieji spinduliai neleidžia daugintis pelėsiui
Žemės atmosfera praleidžia saulės spinduliuojamą infraraudonųjų spindulių energiją, o kai įšyla Žemė, ji skleidžia infraraudonuosius spindulius. Beje, žmogaus kūnas, kaip ir visi šilti daiktai, irgi skleidžia infraraudonuosius spindulius. Kauno visuomenės sveikatos centro specialistė Jovita Šarkinienė pabrėžia infraraudonųjų spindulių pritaikymo mūsų gyvenimui ir sveikatai privalumus.
Pramogos
Garsiausias pasaulyje dviračio skambutis uždirba milijonus
Dviratininkas, išradęs garsiausią pasaulyje dviračio skambutį, uždirbo daugiau nei milijoną. Nepaisant to, kad vyro finansiškai paremti atsisakė garsūs britų investuotojai, šiemet jo išradimas uždirbs £1,2 mln.
Pramogos
Norite apsaugoti savo privatumą - uždrauskite virš namų pakilti dronams
Skrydžių apribojimai dronams netoli nacionalinių parkų, oro uostų bei karinių bazių – aiškūs ir griežti, tačiau sparčiai plintant jų naudojimui susirūpinta privačių asmenų saugumu. Įmonės ir gyventojai ėmė vis dažniau skųstis, kad virš jų privačių valdų skraido nepilotuojami dronai ir tai kelia pavojų jų privatumui.
Pramogos
Išmanieji televizoriai įrašinėja ir perduoda žiūrovų žodžius
Nauja „Samsung“ gaminamų išmaniųjų televizorių saugumo politika leidžia kompanijai klausytis, ką kalba televizoriaus žiūrovai. Ši informacija atkreipė interneto vartotojų dėmesį, per kurį garsas, skleidžiamas šalia televizoriaus, gali būti įrašytas ir perduotas įmonei.
ŽYMA
STATUTINIAI PAREIGŪNAI