sekmadienis, spalio 25 d.
Ekonomika
VIEŠBUČIŲ PLĖTRA
Nesvetingi laikai
Dar neseniai rožinius planus kūrę viešbučių statytojai pakirsti karantino spaudžia stabdžius Nebaigto statyti „Respublikos“ viešbučio Kauno centre pastatas vaiduoklis buvo tapęs
NT ir energetika
Atominė energetika
Baltarusija pavėlino Astravo AE statybos pabaigos terminą iki 2022 metų
Baltarusijos vyriausybė oficialiai perkėlė Astravo atominės elektrinės statybos pabaigos ir naudojimo pradžios projektiniais pajėgumais terminą iš 2020-ųjų į 2022 metus.
Lietuva
Izraelio rabinų teismas „uždraudė“ žydų organizacijoms pritarti Vilniaus kongresų centro projektui
Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos buvusių senųjų žydų kapinių teritorijoje projekto įgyvendinimo istorijoje – naujas posūkis. Izraelio rabinų teimas nurodė,
NT ir energetika
Statyba
„Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi patvirtintas Tomas Astrauskas
SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi patvirtintas Tomas Astrauskas. Jis pakeis šias pareigas laikinai ėjusį Lionginą Šepetį, o šis ir toliau dirbs „Urban Inventors“ valdybos pirmininku. 
Verslas
Bankroto byla
L. Pinkevičius bankrutuoja: slegia milijoninė skola SEB bankui, domisi antstoliai
Garsus verslininkas, nekilnojamo turto vystymo bendrovės „Ranga group“ vadovas Laimutis Pinkevičius išgyvena ne pačius geriausius laikus – vyras kreipėsi į teismą, prašydamas pradėti bankroto procedūrą. Pinigų išieškojimu iš verslininko rūpinasi dvi antstolės, SEB bankas, nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Deifakta“ ir paties L. Pinkevičiaus vadovaujama „Ranga group“.
Aktualijos
Readinge statybų aikštelėje sugriuvo pastoliai: sužaloti du žmonės
Šį rytą Readinge statybų aikštelėje sugriuvo prie pastato buvę pastoliai. Įvykio metu sužeisti du žmonės.
Aktualijos
Naujos statybos namuose aptikta grubių priešgaisrinės saugos pažeidimų
Pasak BBC Watchdog Live gautų duomenų ir atlikto tyrimo, kompanijų Persimmon Homes ir Bellway Homes statytuose gyvenamuosiuose namuose aptikta statybos klaidų, galinčių turėti tragiškas pasekmes gaisro atveju.
The Economist
Statybos ir klimato kaita
Nemaloni tiesa apie klimato kaitą
Vyriausybės siekia, kad gausiai anglies junginiais teršianti statyba ir pastatų eksploatacija taptų ekologiškesnė, bet joms prastai sekasi
Aktualijos
Besitęsianti Nacionalinio stadiono drama: siūloma vertinti tik vieną pasiūlymą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) sako, kad Nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje koncesijos konkurse vienas dalyvių netinkamai pateikė pasiūlymą, todėl jis yra negaliojantis ir neturėtų būti vertinamas.
Aktualijos
Kultūros paveldo departamentas dėl Kuršių nerijos statybų šokdina dvi ministerijas
Aplinkos ir Kultūros ministerijų vadovai, antradienį susitikę tartis dėl neteisėtų statinių Kuršių nerijoje, išsiskyrė be rezultatų.
Verslas
Miestuose statoma daugiau būstų nei prieš krizę
Nors Lietuvos gyventojų skaičius nuolat mažėja, šalyje pastaruoju metu statoma rekordiškai daug būstų – netgi daugiau nei prieš krizę.
Verslas
Lietuvoje šiemet įrengta trečdaliu daugiau naujų butų
Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį baigti statyti 1529 nauji gyvenamieji pastatai, kuriuose įrengta 2300 butų – 33 proc. butų daugiau nei 2016 metų sausio-kovo mėnesiais.
Pramogos
„Nesveikiausių“ pagrindinių gatvių dešimtuke pirmauja rytų Londonas
Londono Whitechapelio rajono pagrindinė gatvė – kenksmingiausia žmonių sveikatai. Tyrimų duomenimis, šioje gatvėje įsikūrę daugiausiai greito maisto restoranų, soliariumų, greitų paskolų įmonių ir lažybų salonų.
Gyvenimas
Už nesveiką gyvenseną gali tekti susimokėti
Britanijos sveikatos sistema „NHS“ greitai atsidurs ant bankroto ribos, jei ir toliau valstybė be išimties dengs vaistų išlaidas, įspėjo Britanijos parlamento narys Phillipas Lee, kuris tuo pačiu yra ir gydytojas. Anot jo, gyventojai, kurie pusryčiams valgo spurgas ir vėliau suserga diabetu, turėtų patys susimokėti už medikamentus, pranešė Dailymail.co.uk.
ŽYMA
STATYBOS