ketvirtadienis, kovo 4 d.
Pasaulis
Karantinas
Švedijos balandžio rezultatai: neišvengė kritimo ir padidėjusio nedarbo
Nepaisant atsisakymo įvesti griežtus apribojimus kovojant su koronavirusu, Švedija neišvengė didelio ekonominio nuosmukio ir nedarbo šuolio, rašo agentūra „Bloomberg“.
Aktualijos
Švedijoje vyksta didžiausios per 20 metų karinės pratybos
Beveik 20 tūkst. oro, sausumos ir jūrų pajėgų karių – tokios apimties trijų savaičių trukmės karinės pratybos pirmadienį prasidėjo Švedijoje. Didžiausiose per du dešimtmečius šalies pratybose dalyvaus ir kai kurios NATO priklausančios valstybės.
Pasaulis
„Volkswagen“ naujiena vairuotojams: nebrangus elektromobilis
Elektromobiliai skinasi kelią link vairuotojų. Neseniai pasirodęs "Tesla Model 3” sužavėjo daugelį, tačiau nemažą dalį galimų pirkėjų atbaidė kaina.
Pramogos
Farmacininkai plėšė Jungtinę Karalystę
Vaistų gamintojų ir platintojų Jungtinėje Karalystėje kompanijos gavo didžiulę baudą už tai, jog nesąžiningai kėlė Nacionalinei sveikatos tarnybai (NHS) tiekiamų medikamentų kainą ir tokiu būdu ištraukė dešimtis milijonų iš mokesčių mokėtojų kišenių.
Pramogos
Internete – pardavėjų sąmokslas prieš pirkėjus
Konkurencijos ir rinkos priežiūros tarnyba kaltina internetinės prekybos milžinus sąmokslu, dėl kurio pirkėjai praranda galimybę už prekes mokėti dar mažiau.
Pramogos
Siūlydami sutaupyti prekybos centrai apiplėšia?
Pranešama, kad artimiausiu metu populiariausiuose prekybos centruose gali būti uždraustos tokios akcijos, kaip „perki vieną – antras nemokamai“ arba „paskutinės minutės pasiūlymas“. Įtariama, kad dėl tokių prekybininkų veiksmų iš pirkėjų kasmet išviliojamos nemažos pinigų sumos.
Lietuva
Degalų kainų Lietuvoje pinganti nafta neišjudina
Pingant naftai, Lietuvos degalinėse kainos laikosi gana stabiliai. Ir nors degalinių tinkle atstovai po kiekvieno priekaišto dėl kainų, pažeria daugybę argumentų, seimo narys Stasys Brunza įsitikinęs, kad pardavėjai naudojasi padėtimi rinkoje. Parlamentaro nuomone, valstybė privalo pradėti reguliuoti kainas.
ŽYMA
STOKHOLMAS